Top hledané
Výsledky (0)
Luxusu není nikdy dost. Představte si, že poprvé startujete svůj nový vůz a rozjíždíte se naplno, ignorujete předpisy a všechny zábrany. Jednoduše se necháváte unášet a prožíváte absolutně dokonalou chvíli.

Cover Story: Drak&Fénix

Tereza Janatová
09. září 2016
+ Přidat na Seznam.cz
2 minuty
Drak&Fenix I

Nebo jiný příběh – otevíráte láhev sběratelského vína a vychutnáváte si jeho bezchybnou chuť i vůni doplněnou příběhem a historií. A nakonec se vydáváte na dovolenou svých snů!

Drak&Fenix I
Drak&Fenix II
Fenix
Drak&Fenix III

Předávkování luxusem

Luxus je nezapomenutelný vzrušující zážitek, který můžete prožívat každý den – osobně, nebo virtuálně. LP-Life.cz vám dá hned několik tipů, jak na to.

Luxus jako takový již dávno ztratil svoji původní podobu. Je klišé si myslet, že luxusní jsou věci, které jsou označeny drahými cenovkami. Každý z nás má svůj vkus a žebříček hodnot. Někdo vidí luxus v panoramatu brazilských hor, někdo v třpytícím se diamantu či v designu nového iPhonu, v uměleckém díle neznámého autora nebo v listování stránkami zlaté Rodinné bible.

Luxury Prague Life je web předávkovaný luxusem – inspiruje vás, poví vám, co bude trendy příští sezonu, uvede nové kolekce luxusních značek, dá vám nejlepší tipy na luxusní cestování, luxusní jídlo, luxusní auta a na další luxusní zážitky. Povíme vám také o světových novinkách a pražských aktualitách.

Drak & Fénix

Jako úvodní příběh si Luxury Prague Life vybral draka a fénixe – symboly spojované v čínské kultuře s císařskou rodinou, konkrétně drak s císařem a fénix s císařovnou. Spolu tvoří dokonalý pár ‒ spojení síly a blahobytu.

Rok 2016 je jedním z nejhojnějších let za poslední dobu a je také poznamenán příchodem čínských investorů do Čech. Aktuální posílení čínské pozice jen na měnových trzích naznačuje, že se bude do České republiky investovat stále více.

Luxusní byt Janáčkovo nábřeží 350m
Luxusní byt Janáčkovo nábřeží 350m, Praha 5

Vše kolem nás svědčí o tom, že Praha bude brzy mezinárodně pestrá. Jedná se nejen o rostoucí zájem investorů z Asie a Ameriky, ale také o poslední trend rodin ze Spojených arabských emirátů trávit léto v Praze namísto v Londýně. Vidí na stověžaté Praze luxus, který jsme při každodenním pozorování přestali vnímat? Není to zřejmé na první pohled, ale vše nasvědčuje tomu, že z Prahy bude za pár let kosmopolitní luxusní metropole – dynamická transformace již začala.

Dračí tanec je symbolem blížícího se konce roku a fénix se stává symbolem roku nového – dle čínského horoskopu je rok 2017 rokem ohnivého kohouta.

Prožijte konec tohoto roku a celý příští rok spolu s námi luxusně!

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze