Top hledané
Výsledky (0)

Cover story: Rozchod na Vánoce

Eva Ledecká
12. prosince 2018
+ Přidat na Seznam.cz
2 minuty
foto: Jiří Urban, modelka: Kateřina Niklová, kabát Brunello Cucinelli, kabelka D&G

Jsou Vánoce!

Všude zvoní rolničky, peče se cukroví, na ulici se na nás usmívají šťastní lidé... My jsme se ale na Vánoce podívali z jiného úhlu.

Myslíte si, že tato dáma s nákupní taškou pořizovala dárky k Vánocům? Možná se s ní právě rozešel přítel a ona nákupem dělala radost sobě. Co byste dělali vy, kdyby se s vámi někdo o Vánocích rozešel?

Místo vánočního dárku rozchod

Rozchod, a to navíc ten, který přijde na Vánoce, zabolí. V první chvíli nechápete, proč se vám to stalo, co jste udělali špatně. Nemůžete tomu uvěřit. Až začnete propadat zoufalství, proberte se a připomeňte si citát slavného Dalea Carnegieho:

„Pamatujte si, že štěstí nezáleží na tom, kdo jste, co máte, nebo co děláte. Záleží pouze na tom, co si myslíte.“

My v Luxury Prague Life se snažíme myslet optimisticky a hledat dobré stránky i u těch špatných věcí. Napadlo vás někdy, že i v rozchodu na Vánoce můžete najít 10 výhod? A že existuje minimálně 5 dobrých důvodů, proč případný rozchod o Vánocích oddálit, abyste se cítili lépe, i když už nevíte jak dál?

Z každého negativa si můžete vzít něco pozitivního a přijde-li konec něčeho krásného, může to být bráno jako začátek něčeho nového a ještě krásnějšího!

Vezměte život do svých rukou a pokuste se myslet pozitivně!

Winston Churchill kdysi řekl:

„Pesimista vidí obtíž při každé příležitosti. Optimista vidí příležitost při každé obtíži.“

Pokud tento rok nesplnil vaše očekávání a vy jste stále singl, nikdo vás nepožádal o ruku (nebo vaše vyvolená neřekla to vytoužené ANO), či třeba zatím neúspěšně usilujete o přírůstek v rodině, nebuďte smutní. Podívejte se na to, kolik pozitivních věcí a zkušeností vám rok 2018 přinesl. Udělali jste kus cesty vstříc svému snu a ta cesta není u konce!

Na závěr přinášíme opět citát Dalea Carnegieho, který by se měl stát mottem nejen do nového roku, ale heslem pro celý život:

 „Získávejte sílu z pozitivních věcí a nepodrývejte si ji soustředěním na negativa.“

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze
10 výhod, které vám přinese rozchod o Vánocích!
Zobrazit článek
5 důvodů, proč se o Vánocích nerozcházet!
Zobrazit článek
Tři citronky pro Popelku
Zobrazit článek
Slavní a rozchody: Ten, kdo se rozejde s dívkou na Vánoce, je prevít!
Zobrazit článek