Top hledané
Výsledky (0)
Stoprocentní fiasko! Lásku hledaly pomocí experimentu, bohužel se žádné z nich nezadařilo.

Čtyři svatby, čtyři rozchody. Jak to hodnotí nevěsty ze Svatby na první pohled?

Kateřina Ostrejšová
17. května 2021
+ Přidat na Seznam.cz
4 minuty
Štěpánka a Pavel po obřadu.

Reality show Svatba na první pohled rozdělila Česko na dva tábory - jedni ji milovali, druzí naopak nesnášeli. Tak či tak sledovanost měl pořad opravdu velikou. Závěrečný díl dokonce lámal prosincové rekordy, když k obrazovkám přitáhl přes milion diváků. Někteří si mysleli, že jde o pouhé herce. Na druhou stranu se však našla spousta fanoušků, kteří svým oblíbencům drželi palce. K jejich zklamání však ani jeden ze čtyř vztahů nevyšel. My jsme se zeptali samotných nevěst, jak by celý experiment zhodnotily.  

Slzičky ještě před obřadem  

Otevřít v galerii (5)
Petra a René při obřadu.
Petra a René při obřadu. Zdroj: TV Nova

René s Petrou měli zřejmě nejdivočejší obřad. Vše totiž bylo perfektně připraveně, až na nevěstu, z jejíž strany jiskra na první pohled rozhodně nepřeskočila. Petra se dokonce před obřadem rozbrečela a chvíli jí trvalo, než se dala dohromady.  

“Byla jsem ve velkém stresu a troufám si říct, že to byl jeden z nejnáročnějších dní v mém životě. Udály se nějaké rodinné problémy, stres, zmatek a to, že mi chyběla například kytice mě rozhodilo více, než jsem očekávala. Vyděšená jsem byla chvíli před obřadem, kdy mi bylo na omdlení a už se to vezlo. Ani nevím, co se mi honilo hlavou, snad jen ať neomdlím, a je po obřadu. Nemohla jsem tomu uvěřit, že stojím s cizím klukem u oltáře a tam mi došlo, jak velký blázen jsem,” 

svěřila se nám Petra. Během společných líbánek to vypadalo na dobré cestě a René se opravdu snažil. To, co však v Petře nevyvolal na začátku, se bohužel nedostavilo ani v průběhu.  

“Mrzí mě, jak to dopadlo, opravdu jsem věřila, že mi vědci najdou parťáka do života. Možná málo vnímali naše potřeby a očekávání od partnera, někdy nepomůže ani když dáme druhému šanci a snažíme se.” 

Otevřít v galerii (5)
Petra a René na svatbě.
Petra a René na svatbě. Zdroj: TV Nova

“Dej tomu šanci,” říkali experti Simoně  

Spojení Simony a Radka vyvolalo mezi diváky rozsáhlé diskuze. Odborníci hned od začátku Simoně říkali, ať dá Radkovi šanci a trochu času.  

Otevřít v galerii (5)
Simona a Radek při obřadu.
Simona a Radek při obřadu.Zdroj: TV Nova

“Říkala jsem si, že jeho osobnost musí být neskutečně skvělá, když mi ho vybrali i přes to, že odborníkům muselo být jasné, že mě po fyzické stránce nemůže přitahovat. Po absolvování atraktivity testu museli mít o typech mužů, kteří se mi líbí, jasnou představu, a přesto zvolili člověka, kterého bych si já sama nikdy nevybrala. Dala jsem tomu vztahu šanci, opravdu se snažila poznat, proč mi ho vědci vybrali, ale bohužel ani po měsíci společného života jsem na to nepřišla,” 

přiznala Simona. Největším problémem byly podle Simony odlišné povahy, které k sobě prostě neladily. I přesto reality show hodnotí jako výbornou zkušenost, do které by šla klidně znovu.  

Velmi časté hádky Natálii a Františka 

První pár, který se v televizi objevil, byl Natália a František. Oba mladí, krásní a odhodlaní najít si tu pravou lásku. Zdálo se, že tady být problém snad ani nemůže. Ale opak byl pravdou. Jejich společné líbánky na Zanzibaru se staly spíš společnou noční můrou plnou hádek a chladného chování.  

Otevřít v galerii (5)
Natália a František při obřadu.
Natália a František při obřadu.Zdroj: TV Nova

“Chtěli jsme se na sebe napojit a zvyknout si na sebe, ale bylo toho na nás tolik, že nešlo nic jiného než být chladný, pochmurný a smutný a věřit, že se to v Praze zlepší, což vlastně takhle i dopadlo. Asi ten Zanzibar byl na nás moc velké wow a do toho ty kamery… Navíc já se neumím na kameru ani tvářit, protože jsem nikdy předtím nic netočila,” 

přiznala Natália. I přesto, že si na konci experimentu řekli, že to spolu zkusí, jim vztah nevyšel.  

“Momentálně jsme s Frantou pouze přátelé. V posledním dílu jsme si dali šanci, chtěli jsme navázat nějaký bližší vztah, zkusili jsme to, ale ve finále jsme si uvědomili, že každý potřebuje do budoucna něco jiného a že si rozumíme jako přátelé.”

Pronájem luxusního bytu 3+kk, Praha 1, Josefov
Pronájem luxusního bytu 3+kk, Praha 1, Josefov, Praha 1

Největší naděje dostali Pavel a Štěpánka  

Otevřít v galerii (5)
Pavel a Štěpánka na líbánkách.
Pavel a Štěpánka na líbánkách. Zdroj: TV Nova

Z Pavla a Štěpánky se stali miláčci všech diváků. Hned od začátku bylo vidět, že přeskočila jiskra. Na svatbě působili jako by se znali už dlouhou dobu. Až na pár menších hádek jejich vztah působil opravdu idylicky.  

“Pája je strašně moc hodný člověk, ale postupem času jsme si oba uvědomovali, že jsme spíše kamarádi a každý jsme úplně jiný a baví nás jiné věci,” 

svěřila se Štěpánka, která nedávno oznámila jako poslední z párů rozchod.  

I přesto, že láska ani jednomu páru nevyšla, nevěsty experiment hodnotí kladně, a především jako nezapomenutelnou zkušenost. Který rozchod vás mrzí nejvíc? Měli jste nějakého favorita? Myslíte si, že se podobá show bude opakovat?

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze