Top hledané
Výsledky (0)
Věkový rozdíl ve vztahu není problém. Dokazuje to i americká zpěvačka Cher, která má po svém boku o 40 let mladšího partnera.

Čtyřicetiletý věkový rozdíl se mezi Cher a jejím partnerem projevuje. „Hlavně, když mě vůbec neposlouchá,“ přiznala zpěvačka

Michaela Hanelová
28. října 2023
+ Přidat na Seznam.cz
3 minuty
Cher se svým partnerem v říjnu tohoto roku.

Mít o několik let mladšího partnera je pýchou všech. Jak ale dva lidé spolu dokáží vycházet, když je mezi nimi takto velký věkový rozdíl? O tom promluvila americká zpěvačka Cher, která má za svého přítele mnohem mladšího umělce. Neshody ve vztahu se prý často objeví, ale krize se hned zažehná. 

Stoupající hvězda s velkým talentem

Cher, svým rodným jménem Cherilyn Sarkisian, se narodila 20. května 1946 v Kalifornii. Od svého dětství si přála být zpěvačkou, ale vyzkoušela si i povolání tanečnice, producentky, herečky a skladatelky. Bývá označována za bohyni popu a ztělesnění ženské nezávislosti. Všichni ji znají díky jejímu výraznému hlasu a různorodému stylu vystoupení. Cher se ráda dělí se světem nejen o své pracovní úspěchy, ale i o soukromý život.

Než se úspěšná zpěvačka seznámila se svým dosavadním partnerem, měla za sebou velmi bohatý život. Byla dvakrát vdaná a vychovala dvě děti. Ty jsou prý na její současný vztah pyšné. Paradoxem je, že zpěvaččin přítel je o několik let mladší i od jejích dětí. V roce 2021 Edwards médiím přiznal, že svou bývalou přítelkyni Amber Rose, s níž má tříletého syna, podváděl s nejméně 12 dalšími ženami. 

„Říkal jsem si, sakra, chytili mě. Víte, co tím chci říct? A ona už toho měla zřejmě dost. Přesto ji miluji. Je to jako moje nejlepší kamarádka, matka mého syna. Miluju Sebastiana, také svého nevlastního syna. Ale mám rád ženy, to se asi nezmění,"

prozradil na Instagramu krátce poté, co ho jeho partnerka opustila.

Prodej secesní vily, Praha východ - 609m
Prodej secesní vily, Praha východ - 609m, Okolí Prahy

Ženy se nevzdávají

Zpěvačka Cher před nedávnou dobou oslavila své 77. narozeniny. Ani to ji však nebrání, aby si po svém boku užívala přítomnosti mladšího partnera, výtvarníka a uznávaného umělce Alexandra AE Edwardse. Ten je o 40 let mladší než ona a tento rok oslavil své 37. narozeniny. Sedmasedmdesátiletá ikona a sedmatřicetiletý hudební producent zveřejnili svůj vztah v listopadu 2022 a nějakou dobu své zamilované snímky na internetu ukazovali velmi často. 

„Je mu 36 a nakonec po mně šel, až jsme se potkali někdy uprostřed jeho snahy. On je ten důsledný, já jsem ta skotačivá. Milujeme se. Dámy se nikdy nevzdávají," 

napsala tehdy na svém Twitteru, kde veřejně přiznala svůj nový vztah.

Spekulace o zásnubách a rozchodu

Jak potvrdilo několik další příspěvků, její partner má zpěvačku upřímně rád. Na Vánoce v roce 2022 Cher debutovala s velkým diamantovým prstenem, který odstartoval spekulace o tom, zda se dvojice nezasnoubila. To zpěvačka ani její partner nikdy nepotvrdili. Zároveň však tuto zprávu ani jeden z nich nepopřel. Slunci nad vztahem odzvonilo v květnu tohoto roku, kdy se na veřejnosti začalo spekulovat o tom, že se tento hvězdný pár rozešel. Jak to doopravdy bylo, ani jeden neprozradil, ale v říjnu tohoto roku se na veřejnosti znovu objevili jako pár.

Když se zpěvačky na toto téma zeptalo několik médií krátce po sobě, prozradila, že nebyla ta správná situace, kterou by chtěli se svým okolím sdílet. Proto také během několika měsíců na svých sociálních sítích nezveřejnili žádný společný snímek. Více se na toto téma Cher odmítla bavit, a po boku svého mladšího partnera vypadala opravdu šťastně.

Věkový rozdíl se ve vztahu projeví

Jak úspěšná zpěvačka před nedávnou dobou prozradila, jsou chvíle, kdy je věkový rozdíl znatelný. Hlavně ve chvílích, kdy na svého partnera mluví, snaží se mu něco vysvětlit, ale on jí prý vůbec nerozumí. Někdy jsou chvíle, kdy se pohádají i kvůli špatně uklizenému nádobí. Cher má na život trochu jiný pohled a snaží se, aby ho její současný partner pochopil. 

„Někdy s ním mluvím a on vůbec netuší, o čem mluvím. Tuhle jsem se ho zeptala, jaké má znalosti, třeba jestli ví, kdo je Clark Gable. A přišla odpověď, že určitě, ale u většiny mých dotazů se na mě jen podíval a řekl, víš, já jsem tehdy ještě nebyl ani na světě. A to se pohádáme, protože mě to naštve. Odpovídá mi na věci, o kterých nic neví, nebo mě vůbec neposlouchá, a to nemám ráda, to není upřímné," 

vysvětlila pro Glamour držitelka mnoha cen Grammy a jednoho Oscara Cher. Ačkoliv se prý hádají i několik hodin v kuse a jeden den spolu nemluví, následně se usmíří a vše je znovu zalité sluncem. Její recept na šťastný vztah neexistuje, prozradila ale, že důležitá je tolerance, pochopení a vzájemný respekt.

Zdroje: Instagram, People, Daily Mail, The Sun, Daily Star, Glamour

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze