Top hledané
Výsledky (0)
Prosperující firma CYBEX se poprvé pustila do světa interiérového designu. Nechte se unášet dětskou představivostí.

Cybex - stylový a veselý design pro vaše děti

Mgr. Jana Höger
17. listopadu 2017
+ Přidat na Seznam.cz
2 minuty
Cybex Marcel Wanders

Společnosti CYBEX  posílili Martin Poš a Marcel Wanders, dva designéři, kteří neustále hledají nové způsoby a nové cesty, jak vylepšovat to staré. Kouzlo kolekce spočívá v netradičním přístupu tvůrců ke své vlastní práci. Jejich hlavními kritérii je maximální bezpečnost, vysoká kvalita, chytrá funkčnost a působivý design. Kolekce nábytku a barevných doplňků, kde najdete mimo jiné i známou jídelní židličku, byla navrhována tak, aby hladce zapadla do životního stylu rodičů. 

Cybex - prasátko
Cybec - jídelní židle
Cybex - houpací křeslo

Dokonalý rodinný interiér v podobě luxusních kousků

Rodinná kolekce je elegantní kolekce na luxusní úrovni a přitom hravá. Umožňuje rodičům pokračovat ve svých kultivovaných životech a to i po narození dětí. Aby kolekce předčila vaše očekávání a posunula užitkový nábytek ještě o kus dál, dala se rodičům možnost předat svou kreativitu dalším generacím skrze designový nábytek, který snadno zapadne do jejich domova a vytvoří místo pro sny.

Drobné detaily tvořící dovádivý celek

Nádherné detaily v podobě „mazaných příšerek“ - usmívajících se tvářiček, jsou krásným příkladem toho, že když k seriózní a inovativní výrobě CYBEX přidáte barvy a důvtip, vznikne perfektní dílo. Kromě osobitého luxusního designu je nedocenitelná nadstandardní bezpečnost a chytrá funkčnost, zvláště když se jedná o naše milovaná stvoření.

Prodej secesní vily, Praha východ - 609m
Prodej secesní vily, Praha východ - 609m, Okolí Prahy

Hausschwein jako luxusní „pašík“

Otevřete čumák svého domácího prasátka a objevte důmyslný úložný prostor. Poutá pozornost svým elegantním zpracováním, díky kterému se stane tento roztomilý pašík perfektním módním doplňkem každé domácnosti. Když skončí doba hraní, oceníte jej ještě více. Stačí totiž čuníka otevřít a uložit do něj všechny hračky na příští hru.

Rocker jedinečné houpací křeslo

Vychutnejte si chvíle pohody, kdy vaše dítě leží v moderní verzi klasické kolébky. Tvarovaná vnější stěna a základna z masivu je ideální kombinací pro kolébku, která se snadno stane ikonou designu a krásně zapadne do každého stylového domova. Kolébka se pohybuje velmi plynule a k jejímu rozpohybování není zapotřebí žádné velké námahy. Ukolébejte své dítě ke spánku a pro větší bezpečí použijte bezpečnostní pásy.

Inspirovala vás luxusní rodinná kolekce?

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze
Cybex
Cybex GMBH Riedingerstr. 18, 95448 Bayreuth, Germany