Top hledané
Výsledky (0)
Nechte se překvapit, šokovat, nadchnout nebo pobavit. V obchodním domě Kotva v rámci projektu Czech Design Week představí na padesát umělců ty nejgeniálnější kousky českého designu. Inspirujte se k nákupu luxusních, originálních, nejen vánočních, dárků.

Czech Design Week: útok českého designu na Prahu

Eva Ledecká
26. října 2016
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta
Matěj a Jarda

Czech Design Week probíhá od 4. do 13. listopadu a návštěvníci se mohou těšit na luxusní a originální výtvory, doprovodné přednášky a prohlídky.

Dílo Fulfill me
díla Vladimíra Žíly
Flexi Heels

Mezi určitě zajímavé komentované prohlídky bude patřit ta po stopách architektky Věry Machoninové, která je kromě OD Kotva také autorkou karlovarského hotelu Thermal a obchodního domu DBK.

3D komiks i obuv značky Snaha

Czech Design Week vás seznámí s 3D komiksem Nanits Chonicles, který představuje absolutně nové pojetí komiksu. Jedná se o digitální pojetí spojené s hudbou, které vás vtáhne do děje i do samotné výroby.

Pronájem mezonetu Josefov 2+kk, Praha
Pronájem mezonetu Josefov 2+kk, Praha, Praha 1

Zmíníme také obuv značky Snaha, kterou možná znáte, neboť představuje tradiční české obuvnictví. V letošním roce došlo k oprášení a přerodu této značky a láká na luxusní limitované edice českých návrhářů.

Těšit se však můžete na mnohem víc z oblasti moderního českého designu. K vidění bude luxusní móda, šperky, doplňky i nbytek a to vše v unikátních kulisách všech pater obchodního domu Kotva, perly moderní architektury.

Navštívit můžete i zajímavé přednášky. Ty se budou letos týkat témat, které zaujmou jak designéry samotné, tak širokou veřejnost. Přednášet se bude o problematice chranných známek a výru barev: jak ovlivňují spotřebitele, jaké významy mají na našem oblečení, v interiérech nebo jakou roli hraje jejich výběr při vývoji nového loga.

Akce s totožným názvem probíhá v téměř stejný termín také v Kafkově domě, kde se vám mimo jiné představí designérka a ilustrátorka Niňasilla se svou luxusní kolekcí vybraných čajů pojmenovaných po slavných umělcích v krabičkách zdobených originálními ilustracemi designérky.

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze

Czech Design Week

Czech Design Week
Rybná 716/24 Staré Město 110 00 Praha 1