Top hledané
Výsledky (0)

Czech Nature Photo opět ohromí krásou přírody. Další ročník soutěže je vyhlášen!

Eva Ledecká
18. ledna 2018
+ Přidat na Seznam.cz
2 minuty

Přírody máme v dnešní době někdy zatraceně málo. Také možná proto přišel loni Czech Photo Centre s nápadem vyhlásit soutěž, která bude hodnotit pouze fotografie spojené s přírodou. A tak se uskutečnil nultý ročník Czech Nature Photo. Nyní se vyhlašuje ročník první!

Jste-li profesionální, poloprofesionální nebo jen talentovaný amatérský fotograf, máte jedinečnou šanci se o své luxusní snímky podělit s profesionály a odbornou porotou. Fotografie pořízené jak v České republice, tak kdekoliv v zahraničí, můžete prostřednictvím stránky Czech Photo Centra zasílat do soutěže až do 18. února. Nominace proběhnou 12. března a odborná porota slavnostně vyhlásí výsledky a předá ceny vítězům 19. dubna. 

Výstava v Czech Photo Centru, ZOO Praha a na jiných místech ČR

Od 5. dubna do 13. května se uskuteční výstava nominovaných a dalších vybraných fotografií aktuálního ročníku ze soutěže v prostoru Czech Photo Centra a následně na jiných místech ČR včetně pražské ZOO. Loňský rok se soutěže zúčastnilo téměř 500 fotografů, kteří přihlásili více než 3 tisíce luxusních snímků.

Příroda v Praze na fotografiích? Už se moc těšíme!

Že jste celý rok v Praze a nemáte šanci fotit zrovna přírodu? Žádné výmluvy tady neplatí. Magistrát hl. m. Prahy letos vyhlásil speciální kategorii Příroda v Praze! Že se bude jednat o nejsledovanější kategorií z naší strany (Luxury Prague Life), o tom není pochyb.

Pronájem luxusního bytu 3+kk Pařížská, Praha
Pronájem luxusního bytu 3+kk Pařížská, Praha, Praha 1

Ostatní soutěžní kategorie jsou: Bezobratlí, České zemědělství a venkov, Český les, Plazi, obojživelníci a podvodní život, Ptáci, Savci a Zvířata v lidské péči. Kromě toho se bude soutěžit také o nejlepší fotografii české přírody.

Kdo usedne do křesel odborné poroty?

V letošní porotě zasedne například španělský biolog a špičkový fotograf přírody Javier Aznara González de Ruedu, Miroslav Bobek, ředitel Zoo Praha, fotograf Petr Bambousek, který má ocenění v prestižních soutěžích Wildlife Photographer of the Year, Sony World Photography Awards a Czech Press Photo, a dále také Václav Šilha, jehož výstava Na vlnách fotografie právě začala v galerii Czech Photo Centra.

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze
Czech Photo Centre
Na Zlatě 1 158 00 Praha Česká republika
+420 608 875 556