Dá se ještě vůbec věřit zadkům? Těm pravým, zdá se, odzvonilo

Nesleduj. Následuj. Buď zadkem, který hýbe světem!
01. června 2021
 
Hlavní stránka Nové články

Co je malé, to je hezké. Co je větší, to je hezčí. A věřte, že u zadků to platí dvojnásob! Není to náhoda, že všechny ženy chtějí mít krásné a dokonalé zadky. Bohužel pro nás je to mnohdy velké sebezapření a hodiny strávené v posilovně, vyvážená strava a taky dobře padnoucí oblečení. Své o tom ví třeba zpěvačka JLo, která na sobě tvrdě pracuje a jako jedna z mála se může chlubit krásným - a pravým - zadkem. Nebo třeba 46letá Larsa Pippen, jejíž oblá zadnice minulý pátek rozzářila v neonových plavkách celé miamské pobřeží.

Beyonce se take může pochlubit velmi atraktivním pozadím

Co si budeme povídat, moc takových hvězd s pravým zadkem už není! A tak jsme se rozhodli zhodnotit i ty ostatní zadky, které momentálně hýbou světem... 

Ne vždy jde všechno tak, jak chceme. A tak přicházejí na řadu ti, kterým vymodelovat takový hezky sednoucí zadek trvá v ordinaci pár desítek minut.

Larsa Pippen v neonových plavkách na miamské pláži
Larsa Pippen v neonových plavkách na miamské pláži • Zdroj: Profimedia

Larsa Pippen je modelka, televizní hvězda a hvězda Instagramu se dvěma miliony sledovatelů. Je také majitelka přepychového zadku, a ex manželka basketbalisty Scottieho Pippena. A kamarádka Kim Kardashian, majitelky dalšího skvělého zadku. A právě tato žena, Larsa, byla minulý pátek viděna na pobřeží Miami ve společnosti přátel, a nedala se přehlédnout. Ani ona, ani její zadek. Oboje je navíc velmi často terčem pozornost médií, což modelka a podnikatelka s nadhledem háže na hlavu. 

"Je mi jedno, co kdo říká. Každá žena může milovat a žít podle svých vlastních podmínek. Předvádím své oblíbené plavky a oblíbené spodní prádlo a nebráním se ani živým rozhovorům a osobním setkáním. Chci ukázat ženám po celém světě bez ohledu na to, v jaké životní fázi právě jsou, že mohou být sexy a úspěšné!, “

říká Larsa Pippen na svých sociálních sítích.

Kim Kardashian stojící v moři
Kim Kardashian stojící v moři • Zdroj: Profimedia

Dříve ostuda, dnes nutnost

Dříve byly větší nebo dokonce velké zadky synonymem krásy a také jakéhosi blahobytu, převážně v kultuře afroamerických žen. Oproti tomu se v "bílé kultuře" velké zadky považovaly za ošklivé a ne příliš vítané. Taková žena byla zkrátka považována za tlustou. To vše se ale s příchodem 21. století dozajista změnilo a hvězdy jako J-Lo nebo Beyonce, které jsou typické právě svým výraznějším pozadím, udaly nový směr, který je dnes tématem číslo jedna!

Jennifer Lopez ve fialových elasťákách
Jennifer Lopez ve fialových elasťákách • Zdroj: Profimedia

Nyní, kdy v centru pozornosti stojí Kim Kardashian a Nicki Minaj, dochází ve vnímání těla doslova k revoluci toho, jaký zadek je skutečně atraktivní. A budete se divit, ale malý a plochý jednoznačně ne. Těm, jak se zdá, nadobro odzvonilo!

Mnoho žen - převážně z Brazílie a USA - nyní podstupuje operaci, aby se jejich tělo doslova zvlnilo do tvarů věstonické Venuše, nosí vycpané spodní prádlo a módní průmysl nabízí nejrůznější styly džín navržených tak, aby - pokud jde o pozadí - zvedly i plochou přistávací dráhu.

Prodej kanceláře se zahradou Praha 7 - Bubeneč

Fitness jen jako jedna z cest

Asi první, kdo se mohl pochlubit skutečně krásným a velice kulatým zadkem, byla Jen Setler, influencerka, která svou kariéru postavila nejen na cvičení a Instagramu, ale právě na hezkém a pevném zadku. Získala dokonce titul “nejlepší zadek internetu”.

Jen Selter, idol internetu
Jen Selter, idol internetu • Zdroj: Profimedia

Štafetu po ní převzala žena světlé pleti a pojetí pozadí ženského těla dostalo zcela nový rozměr.

A tak se to, co se dříve považovalo za skoro nevhodné a komici si z toho dělali srandu, stalo něčím, co je považováno za symbol dokonalosti. Je to ale skutečně tak dokonalé?

Luxusní vila na prodej, Praha 5 - 471m
Luxusní vila na prodej, Praha 5 - 471m, Praha 5

Kde začíná dokonalost?

Osobně jako fitness trenér na to pohlížím dvojím metrem. Jistě, vycvičit zadek do tvaru a jisté velikosti, je fajn a určitě to zvedne sebevědomí každé ženě. Speciálně ušité kalhoty se silikonovými proužky zevnitř jako podpora kulatého pozadí také, ale plastika? Navíc ti, kteří se pro ni rozhodli, se rozhodně neřídili heslem “Všeho s mírou!” Výsledkem jsou pak doslova nevzhledné zadky bijící do očí a absolutně nekompatibilní k postavě jako celku.

Nicky Minaj v šatech a lá body
Nicky Minaj v šatech a lá body • Zdroj: Profimedia

Proti gustu však žádný dišputát. Je na každém, jak zhodnotí svůj vzhled a pokud se to někomu líbí, je to čistě jen jeho věc.

Teď ale vážně. Trochu se to zvrtlo a ze zadků se stala doslova fitness obsese! Posedlost žen svým pozadím je na vzestupu a odbornící nad tím kroutí hlavou.

Zadky v číslech

O tomto "zadkovém" kultu svědčí i fakt, že augmentace pozadí byla jednou z nejvíce chtěných i v roce 2020, kdy ji podstoupilo přibližně 1200 žen a celkový počet vzrostl o celých 22 % oproti předchozímu roku a o celých 77,6 % oproti roku 2015. V touze po dokonalém pozadí jsou ženy ochotné zaplatit doslova majlant, jelikož ceny začínají na £8,000, což je bezmála 240.000 korun. 

Plastická operace zadku trvá přibližně 2-3 hodiny a patří mezi ty více nebezpečné. Stále je to ale daleko rychlejší forma modelace oproti běžnému cvičení v kombinaci s vhodně zvolenou stravou, kdy vycvičit pozadí do tvaru a velikosti, jakou si přejete, chce půl roku doslova tvrdé dřiny 2-3krát týdně, kdy se trénink plně zaměří na aktivaci hýžďových svalů.

Možná i proto se mnoho žen raději rozhodne pro plastiku, kdy takřka bez práce dostanou koláče, které si přejí. Skvělým příkladem je právě Kylie Jenner, u které si zkrátka nemůžete nevšimnout nejen zadku, ale celkově plastikami pozměněného těla.

Kylie Jenner ukazující své vnady v plavkách
Kylie Jenner ukazující své vnady v plavkách • Zdroj: Profimedia

Zadek, zadek a zas jen zadek!

Spousta fitness center zaměřila své lekce na budování hezkého pozadí. Svědčí o tom i fakt, že za nejžhavější tělocvičnu vůbec je považována losangelská Bünda: portugalský slang pro zadek, doslova „domov lepšího zadku“ - tělocvična zcela věnovaná práci na vašem pozadí. Slibuje „celkovou změnu těla“:

„Jakmile jednou dosáhneš “Bünda”, už se nikdy neohlédneš zpět ... no, možná jen kvůli tomu, abys vytvořil skvělé selfie,”

nechal se slyšet jeden z místních trenérů.

Tento trend však nezasáhl pouze Spojené Státy, i britská fitness centra nabízí řadu lekcí zaměřených pouze na hýždě jako „BadAss“ nebo „Kylie Butt Lift“ - pojmenovanou po světoznámé zpěvačce.

Kultura cvičení se zajisté změnila. To, co bylo dříve ošklivé a lidé se za to styděli, je dnes tím, čím se chce většina žen pochlubit a na co je hrdá. Důraz na pevnou nebo „šťavnatou“, spodní část nyní předstihla ploché břicho jako svatý grál fitness v časopisech o zdraví žen.

Modelka Candice Swanepoel v oranžových bikinách
Modelka Candice Swanepoel v oranžových bikinách • Zdroj: Profimedia

„Lidé mi přinesou fotku přesně toho pozadí, které chtějí, a já, jakožto trenér a ten, kdo jim má pomáhat v cestě zdravého životního stylu, musím tak trochu oponovat: Dobře, zkusme si obrázek lépe rozebrat,”

říká osobní trenér Kelechi Okafor.

“Tohle není zadek vytvořený tvrdým a precizním tréninkem. Tento zadek je pouze práce šikovných rukou plastického chirurga, protože nikdy nelze trénovat jen jednu část našeho těla. A tady, jak sami vidíte, kvadricepsy, hamstringy ani lýtkové svaly takřka neexistují,”

dodává.

"Je pak na mně udělat krok zpátky tím správným směrem a snažit se jim vysvětlit, že ne vše, co média prezentují, je pravda dosažitelná vlastními silami.”

Zadek, zadek a zase zadek je ale tématem nejen fitness center, své o tom ví také královna plastik a hvězdička reality show, Chloe Ferry, která plně předvedla své vnady na pláži v Portugalsku. A posuďte sami, zda lze tohle ještě považovat za dar od boha...?

Nicky Minaj v průsvitných šatech
Nicky Minaj v průsvitných šatech • Zdroj: Profimedia

Otázkou ale zůstává, zda je to vlastně ještě hezké?

Správný trénink jako cesta k úspěchu

Někteří odborníci na fitness říkají, že trend ovšem není jen o estetice, a zastávají názor, že správná aktivace hýžďových svalů těsně před tréninkem plně aktivuje výkonné spalování během samotného tréninku a pomáhá ke správnému držeí těla. O tom ví své také trenérka pilates, Hollie Grant, která říká:

"Jakákoliv forma aktivace hýždí pomáhá lidem vrátit jejich pánev zpět do neutrálnější polohy. Většina lidí přímé svaly zadku nezapojuje správně, hodně sedí a tím se svaly prodlužují a napínají, což má za následek jejich deaktivaci. Výsledkem jsou ochablé hýždě a bolavá záda.”

Prototypem zdravě vypadajícího pozadí je rozhodně Jennifer Lopez, která pravidelně cvičí a o své tělo se stará. Ta přesně ví, že hezky vypadající tělo vyžaduji jistou dávku úsilí. 

JLo - vrací se Ben Affleck také k jejímu zadku?
JLo - vrací se Ben Affleck také k jejímu zadku? • Zdroj: Profimedia

Není to jen o hezkém zadku!

Pravda pravdoucí. Pokud svaly zadku budou neaktivní, dřívě nebo později vás budou bolet kolena a spodní část zad. Zadek je nutné posílit také u žen, které jsou po porodu a důvodem je jejich prodloužení během těhotenství díky hormonu relaxinu.

Díky správné aktivaci svalů gluteu, jak se zadku odborně říká, ale zvýšíte výkonnost samotného tréninku, a to převážně u běhu anebo základních komplexních cviků jako je dřep či mrtvý tah.

Jim Pate, hlavní fyziolog v londýnském Centre for Health and Human Performance, souhlasí s tím, že aktivizace našich hýždí je něco, na co bychom se všichni měli zaměřit.

“Cviky určené hýždím jsou z velké části komplexní, což v praxi znamená, že využívají více svalových skupin, včetně středu těla, to se následně projeví nejen na tom, jak rovně budete stát, ale také, jak bezbolestně se budete moci pohybovat.”

Instagram = instaKLAM?

Pokud jde o sociální sítě, je to všechno trochu jiné. Vidíte tam ty nejhezčí zadky, otázkou zůstává, zda to, co vidíte, je následně to, jak takové zadky opravdu vypadají?

Jedním z neopěvovanějších zadků světa je ten patřící Kylie Jenner, hvězdičce, kterou proslavila domácí reality show, a která - světe div se - své pozadí opravdu nezískala tvrdým tréninkem a hodinami strávenými ve fitku. Kylie je dokonalý obrázek toho, jak “šikovné” mohou být ruce plasického chirurga.

Candice Swanepoel
Candice Swanepoel • Zdroj: Profimedia

Své o tom jistě ví i její sestra, Kim Kardashian, která však nikdy spekulace o tom, že její zadek není reálný, nepotvrdila. Kimin zadek se dostal do povědomí v roce 2014, kdy zdobila celá její maličkost obálku časopisu The Paper jako poctu kontroverzním fotografiím Jean-Paul Goude Grace Jonesové s titulkem „Break the Internet“ - a jak napovídá titulek, k totálnímu “rozbití” internetu také došlo a během jednoho dne získala tato fotka milióny liků. Šlo doslova o jakousi virovou senzaci.

Sama Kim k tomu ale říká:

“Mé pozadí je jen výsledek tvrdého tréninku a odříkání, práci plastických chirurgů za tím nehledejte.”

Odbornící se ale shodují, že takové pozadí v posilovně nevytvoříte, kor, když na zbytku těla nejsou viditelné svaly.

Jedno je ovšem jisté. Celebrity jako Jennifer Lopez, Kim Kardashian a Nicki Minaj využívají aktiva svého pozadí plnými doušky! Právě díky svému pozadí jsou úspěšné na sociálních médiích, předvádí dychtivou show na jevišti a jsou napodobovány miliony žen po celém světě. Otázkou je, zda je to správné.

Genetická loterie

Na jedné straně plastiky nebo tvrdá dřina, na straně druhé genetika. Své o tom ví také Candice Swanepoel, jedna z nejznámějších modelek Victoria’s Secret - stačí jediný pohled na její úchvatné nádherné tělo a budete vědět, proč se její hýždě právem považují za jedny z nejkrásnějších!

Kim Kardashian nedávno představila kolekci stahovacího prádla
Kim Kardashian nedávno představila kolekci stahovacího prádla • Zdroj: Profimedia

Swanepeol má však to štěstí, že genetika je na její straně, jelikož ona sama není zastáncem přílišného cvičení:

“Samozřejmě, že cvičím, v tom, co dělám, to ani jinak nejde, ale za své křivky vděčím hlavně rodinným predispozicím. Mám štěstí - narodila jsem se s poměrně rychlým metabolismem. A když už hřeším, pak si k hranolky dám velkou porci zeleniny. Vše je o správné rovnováze."

Ta v této loterii zcela jistě vyhrála.

Ať už je trendy jakýkoliv zadek, ať se vy samy pro jakýkoliv rozhodnete, jedno je jisté. Vy samy musíte žít přesně v tom těle, se kterým budete na 100% spokojeni!

Luxury Prague Life

Sdílet / stát se fanouškem

Galerie (1)

Beyonce se take může pochlubit velmi atraktivním pozadím
View photo gallery

O autorovi

Jmenuji se Valentina a miluju psaní, sport a pohodové lidi. Ráda cestuji a chodím na jógu, a když čas dovolí, tvořím texty a fotky mojí duši blízké. Jen tak pro radost:)
Valentina Lebová
Luxusní bydlení Praha
Funkcionalistická vila na prodej, Praha-západ
Okolí Prahy

Funkcionalistická vila na prodej, Praha-západ

7 + 1 423 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej, Praha 5 - 471m
Praha 5

Luxusní vila na prodej, Praha 5 - 471m

8 + 1 471 m²
55 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej na Praze 6 - 590
Praha 6

Luxusní vila na prodej na Praze 6 - 590

590 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Praha 1 - 51m
Praha 1

Prodej luxusního bytu, Praha 1 - 51m

2 + KK 51 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej s terasou a výhledem
Praha 1

Luxusní byt na prodej s terasou a výhledem

4 + KK 245 m², ter. 28 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Praha 4 - 106m
Praha 4

Prodej luxusního bytu, Praha 4 - 106m

3 + KK 106 m², ter. 14 m²
14 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Dům u jezera s tenisovým kurtem - pozemek 2852
Okolí Prahy

Dům u jezera s tenisovým kurtem - pozemek 2852

7 + KK 225 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej, Praha 5 - 232m
Praha 5

Luxusní byt na prodej, Praha 5 - 232m

4 + KK 232 m², ter. 38 m²
24 990 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu 5+kk Praha 7 - Bubeneč
Praha 7

Prodej luxusního bytu 5+kk Praha 7 - Bubeneč

5 + KK 162 m², bal. 10 m²
29 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Praha 1 - Nové Město
Praha 1

Prodej luxusního bytu, Praha 1 - Nové Město

3 + 1 123 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Praha 10 - 131m
Praha 10

Prodej luxusního bytu, Praha 10 - 131m

4 + KK 131 m², ter. 20 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej, Praha 6 -127m
Praha 6

Luxusní byt na prodej, Praha 6 -127m

4 + KK 119 m², ter. 9 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusní vily, Praha-východ - 420m
Okolí Prahy

Prodej luxusní vily, Praha-východ - 420m

7 + KK 420 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt se zahradou Praha 7 - Bubeneč
Praha 7

Byt se zahradou Praha 7 - Bubeneč

4 + KK 111 m²
23 900 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Mezonetový byt na prodej - Praha 6 - Bubeneč
Praha 6

Mezonetový byt na prodej - Praha 6 - Bubeneč

3 + KK 126 m², bal. 5 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí
Praha 6

Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí

7 + 2 440 m², bal. 5 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní rodinná vila na pronájem - Praha 6
Praha 6

Luxusní rodinná vila na pronájem - Praha 6

5 + 1 267 m², bal. 12 m², ter. 12 m²
110 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prostorný byt 4+kk v Troji - 163m
Praha 7

Prostorný byt 4+kk v Troji - 163m

4 + KK 163 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt Smetanovo nábřeží 191m
Praha 1

Byt Smetanovo nábřeží 191m

4 + KK 191 m², bal. 3 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej kanceláře se zahradou Praha 7 - Bubeneč
Praha 7

Prodej kanceláře se zahradou Praha 7 - Bubeneč

4 + KK 111 m²
23 900 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt 3+kk v Tróji - 111m

Luxusní byt 3+kk v Tróji - 111m

3 + KK 121 m², bal. 10 m²
48 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusní vily Praha 6 - 201m2
Praha 6

Pronájem luxusní vily Praha 6 - 201m2

3 + KK 201 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Pronájem bytu Praha 1 - Nové Město
Praha 1

Pronájem bytu Praha 1 - Nové Město

2 + KK 121 m², ter. 50 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Pronájem rodinného domu, Praha 6 - Šárecké
Praha 6

Pronájem rodinného domu, Praha 6 - Šárecké

5 + KK 285 m²
95 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse s terasou Troja 310m
Praha 7

Luxusní penthouse s terasou Troja 310m

6 + KK 310 m², ter. 12 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Troja - 113m
Praha 7

Prodej luxusního bytu, Troja - 113m

3 + KK 113 m², ter. 8 m²
19 500 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej, Praha 1 - Nové Město - 67m
Praha 1

Byt na prodej, Praha 1 - Nové Město - 67m

2 + 1 67 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní mezonet na pronájem - Praha 3 - 190
Praha 3

Luxusní mezonet na pronájem - Praha 3 - 190

2 + KK 190 m², bal. 5 m², ter. 50 m²
57 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem na Praze 3 -182m2
Praha 3

Luxusní byt na pronájem na Praze 3 -182m2

4 + KK 289 m², ter. 107 m²
85 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prodej bytu 3+kk - Praha 7,85m
Praha 7

Prodej bytu 3+kk - Praha 7,85m

3 + KK 85 m², bal. 4 m²
15 452 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem na Malé Straně- 105m2
Praha 1

Luxusní byt na pronájem na Malé Straně- 105m2

2 + 1 108 m², ter. 14 m²
38 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt 5+kk na pronájem - Praha 1 - 217m
Praha 1

Luxusní byt 5+kk na pronájem - Praha 1 - 217m

5 + KK 217 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Bytový dům na prodej - Praha 4 - Hodkovičky
Praha 4

Bytový dům na prodej - Praha 4 - Hodkovičky

7 + KK 453 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej na Praze 6-Bubeneč
Praha 6

Luxusní vila na prodej na Praze 6-Bubeneč

12 + 2 1044 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem, Praha 1 - 24m
Praha 1

Luxusní byt na pronájem, Praha 1 - 24m

1 + KK 24 m²
29 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 280
Praha 8

Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 280

Atypický 280 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 70
Praha 8

Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 70

Atypický 70 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Restaurace k pronájmu, Praha 8 - 519
Praha 8

Restaurace k pronájmu, Praha 8 - 519

Atypický 721 m², ter. 202 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 446
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 446

Atypický 446 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 332
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 332

Atypický 332 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 361
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 361

Atypický 361 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 483
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 483

Atypický 483 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 249
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 249

Atypický 249 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 490
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 490

Atypický 490 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt na pronájem Praha 1 - 105m
Praha 1

Byt na pronájem Praha 1 - 105m

3 + 1 105 m²
40 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse na prodej, Praha 6 - 226m
Praha 6

Luxusní penthouse na prodej, Praha 6 - 226m

6 + KK 226 m², ter. 38 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej Praha východ -1406m
Okolí Prahy

Luxusní vila na prodej Praha východ -1406m

5 + KK 298 m², ter. 31 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha - 320m
Praha 5

Luxusní byt na prodej Praha - 320m

5 + KK 320 m², bal. 4 m², ter. 38 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Praha 6 - 426m
Praha 6

Luxusní byt na prodej - Praha 6 - 426m

5 + KK 426 m², ter. 250 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej 620 m2 - Praha
Praha 6

Luxusní vila na prodej 620 m2 - Praha

Atypický 620 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m
Praha 1

Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m

4 + 1 226 m², bal. 7 m², ter. 24 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Byt s terasou na pronájem Praha 10 - 73m
Praha 10

Byt s terasou na pronájem Praha 10 - 73m

2 + KK 73 m², ter. 14 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 346m
Praha 8

Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 346m

4 + KK 146 m², ter. 27 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní prvorepubliková vila na prodej v Praze

Luxusní prvorepubliková vila na prodej v Praze

9 + 2 620 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem, Praha 1 - 76m
Praha 1

Luxusní byt na pronájem, Praha 1 - 76m

3 + KK 48 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Pronájem bytu Praha 2 - Vinohrady - 36m2
Praha 2

Pronájem bytu Praha 2 - Vinohrady - 36m2

1 + KK 36 m², bal. 1 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Supermakléřky - realitní komiks
Epizoda 3

Bez Realitky

Otevřít komiks
Epizoda 24

Židovské město

Otevřít komiks
Epizoda 16

Realitní timing

Otevřít komiks
Epizoda 27

Home Staging

Otevřít komiks
Epizoda 11

100% Hypotéka

Otevřít komiks
Epizoda 0

Začít od nuly

Otevřít komiks
Epizoda 5

Byt za Miliardu

Otevřít komiks
Epizoda 23

České tsunami

Otevřít komiks
Epizoda 12

Dovolená

Otevřít komiks
Epizoda 13

Byt v Pařížské

Otevřít komiks
Epizoda 25

Chinatown

Otevřít komiks
Epizoda 20

Dřevomorka

Otevřít komiks
Epizoda 21

Realitní mejdan

Otevřít komiks
Epizoda 18

Ztráta paměti

Otevřít komiks
Epizoda 1

Opičárna

Otevřít komiks
Epizoda 4

Milí Sousedé

Otevřít komiks
Epizoda 2

Snadné prachy

Otevřít komiks
Epizoda 8

Tráva

Otevřít komiks
Epizoda 19

Nábor nemovitosti

Otevřít komiks
Epizoda 7

Ryze Česká Realitka

Otevřít komiks
Epizoda 29

GDPR

Otevřít komiks
Epizoda 6

Neplatíte provizi

Otevřít komiks
Epizoda 26

Bez kupujícího

Otevřít komiks
Epizoda 9

B Tower

Otevřít komiks
Epizoda 28

1+1

Otevřít komiks
Epizoda 14

Bez Developera

Otevřít komiks
Epizoda 10

Černá díra

Otevřít komiks
Epizoda 15

Byt pro celebritu

Otevřít komiks
Epizoda 17

Bez Realitky 2

Otevřít komiks
Epizoda 22

Realitní TANGO

Otevřít komiks