Top hledané
Výsledky (0)
Vypadalo to na krásný a spokojený vztah. Ten se však v novém roce definitivně rozpadl.

Krach vztahu v českém showbyznysu: Hana Mašlíková se po sedmi letech manželství rozvádí. Skončila v péči terapeuta

Michaela Hanelová
02. února 2024
+ Přidat na Seznam.cz
4 minuty
Hana Mašlíková a André Reinders

Vypadalo to, že je jejich krize zažehnána. Ačkoliv společně trávili hodně času, začali si lézt na nervy a došlo k rozchodu. Několik měsíců žila modelka se svým synem sama a s partnerem se vídali jen zřídkakdy. V roce 2021 světu oznámili, že se znovu dali dohromady a pokusí se tvořit spokojenou a šťastnou rodinu. Zpočátku to vypadalo na idylický vztah, který se v posledních měsících změnil v peklo. Nakonec se oba rozhodli pro rozvod.

Zpráva o rozvodu modelky Hany Mašlíkové (41) a jejího manžela, MMA trenéra André Reinders (42), s nimiž má společného syna Andrease, překvapila tento týden širokou veřejnost. Informaci o rozchodu jako první zveřejnila Hana na svých sociálních sítích, na což následně reagoval i André svým upřímným vyjádřením. Vztah Hany Mašlíkové a Andrého Reinderse se tak rozpadá po letech společného života. Modelka v roce 2006 získala titul Miss. Následně se několik let živila jako profesionální modelka a začala pracovat jako manažerka v modelingové agentuře. V roce 2016 se tajně provdala za svého partnera, MMA zápasníka Andrého Reinderse. Následně se jim narodil syn Andreas, se kterým se modelka pravidelně pyšní na svém profilu. Ačkoliv zpočátku vztah vypadal velmi idylicky, postupně se začaly objevovat neshody, které vedly k jeho rozpadu.

Prodej nebytového prostoru, Praha Vršovice –
Prodej nebytového prostoru, Praha Vršovice –, Praha 10

Ve vztahu se cítila velmi špatně

Modelka v úterý večer na svém Instagramu přiznala, že se s manželem rozvádí. Ve vztahu se údajně necítí dobře a skončila v péči psychiatrů. 

„Uvědomila jsem si, že po půl roce už je čas jít s pravdou ven. Většina z vás, co mě pravidelně sledujete, jste se mě delší dobu ptali, jestli s manželem spolu ještě jsme, protože jste ho přestali u mě na profilu vídat a viděli jste, že už i dovolené trávíme odděleně. Omlouvám se, že jsem to nepřiznala dřív, ale tohle opravdu není věc, na kterou by byl člověk pyšný a chtěl to hlásat do světa. Je to pro mě obrovská životní prohra," 

napsala Hana Reinders Mašlíková v úterý večer na Instagram.

Ta dále dodala, že společné názory byly natolik rozporuplné, že nemělo cenu v tomto vztahu pokračovat. „Bohužel, poslední rok jsme už opět nebyli šťastní, dohadovali se, oba jsme měli jiné představy o životě, trápili jsme se. Poslední půl rok se mi psychika začala už i dost odrážet na mém zdraví. Nakonec jsme v létě došli k závěru, že už opravdu není možné spolu dál zůstávat a bude lepší, aby se naše cesty podruhé a definitivně rozešly a my zůstali už jen rodiči našeho úžasňáka Andreáska,“ napsala dále na svém Instagramu Hanka, která se poslední rok věnuje realitám a pracuje jako realitní makléřka.

Pro Extra.cz se Hanka dokonce zmínila, že musela začít chodit k psychiatrovi. Vyhledala jsem pomoc terapeuta a jsem za to hrozně ráda.

Rozvod bylo jediné řešení

K tomuto rozhodnutí se oba uchýlili již minulý rok v létě, kdy se mezi nimi začala tvořit velká propast. Informaci o rozpadu vztahu dokázali tajit přes půl roku a nevěděla o tom ani blízká rodina. Nejprve totiž nechtěli šířit paniku a snažili  se společně dojít k co nejlepšímu řešení. I tak se spolu i nadále baví, dokonce strávili společně Vánoce a prozatím bydlí v jednom domě. Snaží se, aby jejich rozvod měl na syna co nejmenší dopad a vždy pro něj zůstali milujícími rodiči, které ve svém životě bude potřebovat.

„Oba se snažíme, abychom ve všem došli k závěru dohodou jako dva rozumní dospělí lidé. Dokonce spolu stále žijeme v jedné domácnosti, snad to neskončí vraždou. Musela jsem to odlehčit. Nechci se k tomu více vyjadřovat, protože není co víc říct,“ 

dodala na závěr svého příspěvku, u kterého následně vypla komentáře, aby sledující neměli možnost říkat svůj názor. Ačkoliv média čekala, že se k rozpadu manželství vyjádří i samotný André, dal si se svým příspěvkem opravdu na čas. Své vyjádření napsal až ve středu večer, kdy se rozhodl média informovat o tom, jaký má na situaci názor on. André napsal, že ho rozpad vztahu mrzí a považuje ho za svou největší životní prohru. Měl totiž ve svém životě sen o krásné a spokojené rodině. S Hankou si přál zůstat až do svého stáří.

„Nerad řeším osobní věci na sociálních sítích, ale tohle člověk nemůže přejít mlčením, zvlášť když se vás na to neustále někdo ptá. Ano, po devíti letech vztahu a sedmiletém manželství je náš vztah s mojí ženou bohužel u konce. Je to pro mě osobně ta největší životní prohra, protože jsem snil o úžasné rodině a skvělém společném životě až do smrti a usiloval o to. To se nám bohužel nepovedlo, poslední rok jsme si nedokázali užívat společného života a utápěli se ve zbytečných hádkách,“ 

uvedl André Reinders na sociálních sítích. Na závěr svého příspěvku dodal, že se budou vždy snažit maximálně pečovat o svého syna, kvůli kterému prozatím stále tvoří společnou domácnost. Syn je pro ně na prvním místě a kvůli němu se snaží společně vycházet. „Naše pohledy na život se bohužel začaly příliš rozcházet a nedokázali jsme najít společnou řeč. Rozvod je tak pro nás to nerozumnější, i když zároveň to nejsmutnější řešení. Oba se budeme aspoň snažit být těmi nejlepšími rodiči našeho úžasného syna Andreaska, byť žijícími odděleně.“

Zdroje: Blesk.cz, eXtra.cz, Instagram, autorský text

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze