Top hledané
Výsledky (0)
Ikonické dámské hodinky Royal Oak slaví 40 let od svého vzniku. Prohlédněte tajemství starověké šperkařské techniky z Florencie a užívejte si pohled na luxusní hodinky té nejvyšší kvality od světoznámého výrobce hodinek Audemars Piguet.

Dámské hodinky Royal Oak Audemars Piguet: 40 let slávy

Eva Ledecká
21. února 2017
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta

Začnete-li opracovávat zlato ostrým diamantovým nástrojem, vytvoří se na povrchu jemné prohlubně, které mu dodávají jiskrný efekt podobný tomu, který můžete spatřit na drahých kamenech. Diamantový prach.

Royal Oak Frosted Gold
Royal Oak Frosted Gold
Royal Oak Frosted Gold

Zářivý přerod ikonického designu

Nové hodinky z matného zlata Royal Gold jsou výsledkem dokonalé práce na ikonickém designu legendárních hodinek.

První hodinky Royal Oak od designérky Gerals Genta se na trhu objevily už v roce 1972. Od té doby se staly jedněmi z nejvíce rozpoznatelných hodinek na světě. O 4 roky později svět spatřil úplně první luxusní dámské hodinky Royal Oak designované vyhlášenou designérkou Jacqueline Dimier. Nyní vám představujeme novou luxusní verzi z matného zlata.

Byt s výhledem na Pražský hrad 1114m
Byt s výhledem na Pražský hrad 1114m, Praha 1

Royal Oak Frosted Gold: užijte si pravý luxus

Nové luxusní dámské hodinky Royal Oak Frosted Gold existují v bílém a růžovém zlatě a nabízejí se ve 2 velikostech: 33 a 37 mm. Pyšní se stejným základní designem jako klasické Royal Oak, avšak co je nejúžasnější, je finální zpracování opracovaného zlata, které pokrývá celé hodinky. O design se zasloužila Carolina Bucci, florentinská návrhářka šperků.

Hodinky byly poprvé představeny na Salon Intenational de la Haute Horlogerie v Ženevě, který se konal koncem ledna loňského roku.

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze