Top hledané
Výsledky (0)
Původně nečekala velký úspěch, nakonec se stala vítězkou.

Darija Pavlovičová po výhře StarDance prošla změnou: Rozhovor redakci odmítla a fanoušci na sítích si na ní stěžují

Michaela Hanelová
23. prosince 2023
+ Přidat na Seznam.cz
4 minuty

Herečka Darija Pavlovičová se stala další vítězkou úspěšné taneční soutěže StarDance. Ještě před výhrou nám však poskytla rozhovor, ve kterém prozradila, jaké jsou její plány do budoucna, co si myslí o své účasti ve Stardance a jaký má na tuto taneční soutěž názor. Krátce po její výhře jí naše redakce kontaktovala znovu, ale ona zásadně rozhovor odmítla.  

Česká herečka Darija Pavlovičová, známá z televizních pohádek, seriálů a také divadelních her, se stala vůbec nejmladší soutěžící a zároveň vítězkou taneční soutěže StarDance... když hvězdy tančí. Jejím partnerem na tanečním parketu byl profesionální tanečník Dominik Vodička, jenž v roce 2019 vyhrál soutěž s herečkou Veronikou Khek Kubařovou. Darija se již od mládí věnovala umění, navštěvovala dramatický kroužek a balet. 

Původně směřovala ke studiu psychologie, ale nakonec se rozhodla pro herectví a absolvovala Pražskou konzervatoř. Své první významné role se dočkala v televizní pohádce O léčivé vodě, kde hrála princeznu Hanku. Diváci ji mohou znát také z rolí Báry v seriálu Kukačky a z pořadu Zločiny Velké Prahy, kde ztvárnila dceru vrchního inspektora, jehož hrál Jaroslav Plesl. Darija se rovněž angažuje v divadle, kde vystupovala v představeních Jeskyně slov a Sibiřská výchova v divadle X10 a v Rokoku ve hře Přes čáru. V nedávném rozhovoru přiznala, co pro ni znamená účast v této soutěži.

Celý rozhovor s vítězkou Darijou Pavlovičovou naleznete zde

Luxusní byt 2+kk na prodej, Praha 5 - 49m
Luxusní byt 2+kk na prodej, Praha 5 - 49m, Praha 5

Byla to výzva, která se neodmítá

Jak sama přiznala, byla to pro ni velká výzva, kterou nechtěla odmítnou. Především chtěla tančit a věnovat se tomu, co má ráda. Tanec a pohyb jí v životě chyběl. Zároveň se chtěla naučit mít disciplínu, režim, řád a být zodpovědná. To jí doposud chybělo a téměř všude chodila pozdě. Jak dále dodala, s výběrem svého tanečního partnera je spokojená. Na spekulace o tom, že se do svého tanečního partnera zamilovala, však nereagovala. 

„Tréninky probíhají tak, že první půlhodinu se rozcvičujeme a protahujeme, protože svaly bolí a je to potřeba. A zbylé tři a půl hodiny se snažíme tancovat, tancovat a tancovat. Je to pořád náročnější a náročnější. Tělo musí být stále v pozoru – všechno pořád zapnuté a fungující. Ze začátku jsem měla problém s cha-chou, potom s jivem a teď se sambou. Takže s latinou napříč. Ale po čase se to vždy zlepší. Najdu si k tomu cestu a když už mi to jde, přijde zase nový tanec a začínáme všechno od začátku,"

popsala ve svém říjnovém rozhovoru pro LP-Life éterická herečka Darija Pavlovičová pro LP-Life.

Po svém boku měla profesionála

Její taneční partner Dominik Vodička je naprostý taneční profesionál, který ví, jak taneční kreace připravit zábavné, úspěšné, a především co nejlépe propracované. Sám Dominik se do finále již v roce 2019 dostal, a to poté, co se svou taneční partnerkou Veronikou Khek Kubařovou všem ukázal, že na to opravdu mají. 

Jsem nervózní, ale tak jako hezky nervózní, protože už vím, do čeho jdu. Už mě doufám nic nepřekvapí. Ale jak jsou to živé přenosy, tak je ta nervozita strašná. Takže toho se bojím, abychom to všichni dobře zvládli. Hlavně, aby se z toho ty celebrity nezbláznili,

prozradil v září tohoto roku pro redakci LP-Life.cz Dominik. 

Po výhře rozhovory odmítá

A jak někteří tušili, tak se i stalo. Tato mladičká tanečnice ukázala, že je opravdu šikovná a taneční show vyhrála. Někteří sice spekulovali o tom, že měla soutěž vyhrát snowboardistka Eva Adamczyková, ale nakonec herečce výhru přáli. Na její pocity jsme se ji chtěli zeptat osobně, v rámci telefonického rozhovoru, jakýkoliv kontakt s médii však odmítá. „Dobrý den, obraťte se prosím na PR manažerku,“ byla její odpověď ve chvíli, kdy ji naše redakce zkontaktovala a poprosila o rozhovor. 

A úspěšní jsme nebyli ani při kontaktu s PR manažerkou. „Hezky den. Do konce roku určíte nestihneme. Můžeme směrovat k začátku března, kdy startuje seriál To se vysvětlí, soudruzi!, kde má Darija jednu z vedlejších roli. TK bude 13.2. 10:00, pokud pošlete,“ napsala zprávu na sociální platformě WhatsApp naší redakci PR manažerka, která nebyla po telefonu vůbec příjemná. 

Změnil ji úspěch v soutěži?

Jak spekulují i někteří fanoušci na Instagramu a Facebooku, podle všeho ji výhra změnila. „Stala se naprosto namyšlenou holkou, není to ta skromná a pokorná dívka, která to bývala,“ napsala jedna ze sledujících. „Neměla to vyhrát, měla to být Eva Adamczyková. Bohužel se nadržuje těm, kteří si to nezaslouží,“ dodala jiná sledující. A podobných komentářů nalezneme na sociálních sítích mnohem více.

Nás neúspěšný rozhovor s touto úspěšnou a kreativní vítězkou soutěže mrzí. Zřejmě za vše může i její časové vytížení a nabitý program, který před Vánoci dle sociálních sítích má, a tak věříme, že ke změna u ní- nedošlo. Jaké budou její budoucí kroky momentálně nevíme, ale všichni doufají, že se i nadále bude věnovat tanci a herectví.

A jak situaci vnímáte vy? Fandili jste šikovné Darije? 

Zdroje: Redakce, Autorský text, Vlastní dotazování, rozhovory redakce LP-Life

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze