Top hledané
Výsledky (0)

Dárky pro dámy v čase za pět minut Štědrý den!

Jana Fikotová
21. prosince 2017
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta
Ženy dárky milují, potěšíte ji i drobností!

Patříte k mužům, kteří každoročně nestihnou zavčas pořídit dárky pod stromeček? Nevadí, občas i překvapení na poslední chvíli může překonat to, co je měsíce plánované. 

Výhody nákupu na poslední chvíli

Čím jste blíž k vánočnímu večeru, tím cena věcí klesá. Luxusní slevy se objeví vždy a všude. V obchodě potkáte maximálně pár mužů, kteří řeší stejný problém jako vy.

Parfém

Snad žádná žena by neodolala luxusní vůni parfému, který ji pod stromeček nadělí její protějšek. Navíc v parfémech jsou obsaženy feromony, které dokáží z rozdělaným večerem udělat doslova divy.

Prodej nebytového prostoru, Praha Vršovice –
Prodej nebytového prostoru, Praha Vršovice –, Praha 10

Doplňky

Šála, pásek, rukavičky, brýle či luxusní klobouček. Pokud znáte velikost, styl a značku, nemáte co pokazit. Doplňků totiž není nikdy dost i bez ohledu na aktuální trendy.

Šperk

Ať už jde o drahé i luxusní perly či jednoduchou bižuterii s nápadem, šperk doslova ohromí a nikdy neurazí. Pokud si nejste jisti s výběrem, věřte, že méně je v tomto případě více.

Knížka

Miluje vaše partnerka vaření, romány či detektivky? Aktuální nabídka v knihkupectví je nepřeberná a velmi luxusní. Pokud chcete jít s dobou, zvolte luxusní erotický román, ty jsou hitem poslední doby.

Botičky a kabelka

Malé, velké, luxusní, stylové, nízké či vysoké. To jsou přívlastky jak u bot, tak u kabelek. Dvě věci, na kterých je převážná většina žen doslova luxusně závislá. Rozhodně se své partnerky nikdy neptejte, kolik bot a kabelek vlastní. Naopak, kupte další v pořadí!

Dárky pro radost

Nové skleničky, gurmánské speciality, kvalitní pití či praktické doplňky do bytu: to jsou luxusní dárky, které vám pomohou doslova vytrhnout trn z paty!

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze
Cartier
154 avenue des Champs Elysées 75008 Paris France
+33 (0)1 40 74 01 27