Top hledané
Výsledky (0)
Perfektní dárek pro všechny milovníky jachet, příznivce vodního sportu a pro ty, kdo milují netradiční dárky. Všechny malé dárky jsou milé, zvláště když jsou luxusní!

Darujte luxusní jachtu! Tahle se vám pod stromeček vejde

Mgr. Jana Höger
15. prosince 2018
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta

Ti, kteří si potrpí na eleganci a rafinovaný design legendárních jachet, nyní mohou do svých domovů přinést sbírku unikátních a originálních předmětů s nezaměnitelným stylem značky Riva. Tyto nádherné kousky jsou estetickým lákadlem pro dospělé. Sběratelské modely jsou skutečně pozoruhodné, vyrobené z vzácného dřeva a do detilu vypracované. Podívejte se s námi na nejslavnější modely v miniaturním provedení.

Riva Boutique přichází se srdcovými záležitostmi

Malé jachty odráží krásu reálných luxusních lodí. Modely Aquariva zachycují klíčový moment v nedávné historii značky, který zaznamenal stylovou evoluci od klasiky až po moderní pojetí. Třináct let od jejího debutu je Aquariva současným zdokonalením legendárních mahagonových modelů Riva.

Malý model jachty se dodává s instrukční příručkou plnou fascinujících detailů o námořní terminologii a hlavních součástech a doplňcích lodi.

Cena: 170 EUR

Prodej exkluzivního mezonetu s terasou, Praha
Prodej exkluzivního mezonetu s terasou, Praha, Praha 5

Rychlostní člun Aquarama – legenda mezi loděmi

Riva Aquarama je dodávána v elegantní kartonové krabičce. Model je zhotoven z  11 dílů vyrobených z mahagonu a jasanu. Vaši prací bude si ji složit.

Cena 140 EUR

Aquarama má také svou kovovou verzi vyrobenou podle legendární luxusní jachty Aquarama ze 60. let. Je dodávána na dřevěném podstavci s krásně se honosícím jménem značky. K výjimečným specialitám patří volant, který byl inspirován americkými vozy z padesátých let.

Cena 450 EUR

Rivarama je velice moderní loď s luxusní elegancí a stylem, která slavila velké úspěchy. Stačí říci, že od roku 2002 jich bylo postaveno více než 120.

Cena 180 EUR

Značka lodí Riva

Loděnice Riva byla založena v roce 1842 na jezeře Iseo, ve městě Sarnico v Itálii. Značka je bezprostředně spjata s luxusními loděmi již od svého počátku. Tradice rodinného podnikání byla vždy synonymem dokonalosti, kterou dnes známe. Riva loděnice vytvářela modely pro podnikatele, aristokraty, ale i filmové hvězdy.

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze