Top hledané
Výsledky (0)
Andrea Verešová o své dceři a její dráze nadějné snowboardistky

Samkové a Ledecké roste konkurence! Dcera Verešové už má dvě zlaté medaile!

Nela Štefanová
24. února 2020
+ Přidat na Seznam.cz
2 minuty

Děti slavných zpěváků či herců se mnohdy rozhodnou zvolit stejnou kariéru a vydat se ve šlépějích svého otce či matky. V rodině modelky Andrey Verešové tomu je ale jinak. Její krásná dcera Vanessa se rozhodla, že místo lodiček obuje snowboardové boty. A udělala dobře. Na Zimní olympiádě pro děti a mládež v Karlovarském kraji přinesla domů dvě zlaté medaile. My z LP-life.cz jsme zjišťovali, jak úspěch své dcery vnímá sama Andrea. 

I když je jí teprve dvanáct let, disciplína a pevná vůle jí rozhodně nechybí. Dcera Andrey Verešové Vanessa Volopichová,  která se může chlubit dědičnou krásou po mamince, nikdy netoužila po tom stát se modelkou. Od mala svou energii a čas věnuje převážně sportu. Svou zálibu našla ve snowboardingu, kterému se věnuje od svých sedmi let. 

Otevřít v galerii (6)
Zdroj: instagram: andreaveresovaoffiial
Pronájem mezonetu Josefov 2+kk, Praha
Pronájem mezonetu Josefov 2+kk, Praha, Praha 1

,,Její úspěch na olympiádě nám dochází tak nějak postupně. Dvě zlaté medaile, které získala, jsou vlastně takovým zadostiučiněním a odměnou. Zatímco jiné děti o víkendu chodí za kamarády nebo se dívají na televizi, ona každý den poctivě brzo vstává a trénuje,“

prozradila nám její maminka Andrea, která ve svém volném čase občas také obleče lyžařskou kombinézu a vyrazí společně s rodinou na hory. 

Otevřít v galerii (6)
Zdroj: instagram: andreaveresovaoffiial
Otevřít v galerii (6)
Zdroj: instagram: andreaveresovaoffiial

Jako každý sportovec i Vanessa má dny, kdy se ji na snowboard vyloženě nechce. Pokud tato situace nastane, Andrea zachovává klidnou hlavu. Narozdíl od jiných rodičů, kteří své děti mnohdy ke koníčkům nutí, Andrea nám prozradila že jedná přesně opačně a nechává dceru svobodně se rozhodnout. 

,,Jsem moc ráda, že dělá něco, co ji naplňuje. Když je ale ošklivé počasí, je unavená nebo má ve škole mnoho učení, tak zkrátka chuť na trénink nemá a to je pochopitelné. Vždy svým dětem ale dávám na výběr,“ 

sdělila nám Andrea a dodala, že je zvědavá jak Vanessa bude jednat v období své puberty. 

Otevřít v galerii (6)
Zdroj: instagram: andreaveresovaoffiial
Otevřít v galerii (6)
Zdroj: instagram: andreaveresovaoffiial

Podle výsledků je ale jasné, že Vanessa si za svým cílem zatím jde a možná z ní vyroste druhá Eva Samková, která podobně jako ona vyniká ve snowboardcrossu. Andree dcera nedávno oznámila, že začíná také trénovat na lyžích, takže je dost možné že v budoucnu zazáří i v této disciplíně. 

A jaký je to pocit? Vidět své dítě, jak v rychlosti překonává různé překážky a klopené zatáčky. 

,,Vždy ve mne bude nějaká přirozená obava a strach, ale přiznávám, že to není už tak intenzivní, jako to bylo, když jsem ji viděla lítat ve vzduchu poprvé. Dnes je to hodně spojené s gymnastikou či akrobacií a jak se říká, kdo se bojí nesmí do lesa. Nechávám to vše osudu a věřím, že vše zvládne ve zdraví,“

uzavřela Andrea.

Otevřít v galerii (6)
Zdroj: instagram: andreaveresovaoffiial
Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze