Top hledané
Výsledky (0)
Decor Walther to jsou luxusní koupelnové doplňky.

Decor Walther: to jsou koupelny, o kterých se vám dříve jen zdálo

Dominika Žejdl
22. dubna 2018
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta
Luxusní koupelna vašich snů.

Decor Walther je obchod s vysoce kvalitními koupenovými doplňky, které dnes patří mezi ty neexkluzivnější. Společnost v roce 1973 založil Herald Walther a všechno začalo jedním malým obchůdkem ve Frankfurtu nad Mohamem. Od té doby je to stále rodinná firma, která se neustále posouvá dál a ve světě designu si vybudovala silné místo.

Diskrétní luxus pro vaše krásné koupelny

To, čím se Decor Walther od ostatních liší, je kvalita a neobyčejný tvar. Návrhy produktů jsou dokonale propracovány a promyšleny, takže jsou velmi módní, stylové a použitelné zároveň. Výhodou je však především jejich nadčasovost, takže se nemusíte bát, že jsou jejich designové kousky jsou moderní teď a později už nebudou. Dokonalá koupelna už nemusí být jen ve vašich snech, ale s Decor Walther se může stát skutečností. 

Dokonalá zlatá kombinace, kterou představili v Miláně

Na letošní kolekci si Decor Walther dal opravdu záležet. Novinkou je luxusní kombinace zlaté a černé, která se v koupelnách vidí jen ojediněle. Každý doplněk, jako jsou věšáky na ručníky, štětka na toaletu, dávkovač mýdla a další, rozjasní vaši koupelnu a dodají jí styl. Právě proto se nám tento nápad a trend velmi zamlouvá. Každá žena navíc ocení i krásné kosmetické zrcátko, které svítí automaticky po dobu deseti minut a nabíjí se přes USB. 

Činžovní dům na prodej, Praha 1 - 1067
Činžovní dům na prodej, Praha 1 - 1067, Praha 1

Více než čtyři desetiletí značka vybírá špičkové odborníky v oblasti skla, kovu, porcelánu a dřeva, aby vyvinuli a vyrobili perfektní koupelnové vybavení, což dokládá vysokou hodnotu, kterou kladou na inovace a řemeslné dovednosti. Krásné doplňky jsou vyrobeny především z mosazi a vnesou myšlenku diskrétního luxusu do koupelen těch nejnáročnějších klientů. Všechno je ručně zpracované, což je pro značku charakteristické.

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze