Top hledané
Výsledky (0)
Vypadá klidně a spokojeně, ale některé otázky jsou stále nepřístupnou zónou.

Denisa Nesvačilová zářila štěstím. Fandí hokeji a na lásku odpovídat nechce

Michaela Hanelová
16. května 2024
+ Přidat na Seznam.cz
3 minuty

Herečka Denisa Nesvačilová se ukázala na akci, která představovala novou dánskou kosmetiku. Jak několikrát přiznala, sama trpí atopickým ekzémem a miluje, když se na trhu objeví něco, co je pro zdraví vhodné. Dále nám prozradila, že je velká fanynka hokeje, ale to pouze tím stylem, že ho vůbec nesleduje. Na otázky lásky byla vyhýbavá, ale přeci jen někoho miluje. Kdo to však je, nám neřekla. Kromě toho jí čekají velké pracovní povinnosti v divadle a brzy se diváci mohou těšit na nový seriál, který natáčela na Slovensku.

 

Denisa Nesvačilová

Téměř třetina evropské populace dnes trpí alergií a toto číslo roste. Když máte kožní alergii, nemůžete mít na sobě běžný make-up nebo kosmetiku. Své o tom ví herečka Denisa Nesvačilová, která trpí atopickým ekzémem. Denisa na brunchi na Letenském zámečku představila certifikovanou kosmetiku pro alergiky Sandstone.

 

Denčo, jak se nyní cítíte, jak se máte?

Já se mám fantasticky, ráno jsem píchla kolo cestou na natáčení, takže jsem volala do produkce, že nevím, co mám dělat, takže jsem zaseklá na silnici bez kola. Ale vyřešili to naprosto dokonale, poslali pro mě taxi a poslali mě zachránce, prince v dodávce, který mi vyměnil kolo, takže jsem sem konečně mohla přijet svým autem. Ale jinak si myslím, že se mám krásně.

V Seriálu ZOO hraje pěknou potvoru, ale někomu se Vaše role líbí. Jak to vnímáte vy celé natáčení, užíváte si to? Je něco, co byste změnila na své postavě?

Já bych nezměnila vůbec nic. Já jsem přes rok byla trochu velká mafiánka, ale ta Dominika se začala napravovat. A podle mě se napravuje dobře, protože já nemám ráda takové ty kladné postavy, co se tak stanou hned. Ona nebude pozitivní hned, ty povahové rysy jí zůstanou, ale vlastně časem ona pochopí, že se některé věci nedají dělat na hranici zákona nebo nějaké lidskosti. Takže v tomto bude férová, ale pořádně zúčtuje s negativními lidmi okolo. A v tom jí hodně fandím.

Luxusní byt 2+kk na prodej, Praha 5 - 49m
Luxusní byt 2+kk na prodej, Praha 5 - 49m, Praha 5

Nyní běží mistrovství světa v hokeji, sledujete hokej a fandíte?

Já fandím, ale tak, že nekoukám, protože já kdykoliv to zapnu, tak oni prohrají. Musím říct, že teď, jak jsme prohráli, tak jsem se opravdu nedívala. Takže já mám takovou zkušenost, že když jsem se dívala, že prohráli, takže já nesmím koukat. Ale fandím opodál, sleduji výsledky, hlídám, jak to dopadlo, například se i vsázím v divadle s kolegama. A když vidím, že kolegové koukají na hokej v šatně, tak já jenom projdu a mrknu a jdu rychle pryč, abychom to nezkazili. 

Jaké máte plány do budoucna? Co chcete na sebe prozradit?

Mě teď v brzké budoucnosti čeká zkoušení v divadle a premiéra. Poté mě čeká nějaké zahraniční natáčení. Do toho teď na podzim jdeme do televize se slovenským seriálem, který jsem natáčela minulý rok a na začátku tohoto dokončovala. Ten by se mohl objevit na českých obrazovkách, takže to bych diváky ráda pozvala. Osobně, co plánuji, si nechám pro sebe. Jinak plánuji se mít hezky a pracovat méně, ale hlavně za víc peněz. Protože chci také nějaké volno a chci létat po světě. Mám velký deficit po těch 6 letech neustálého pracování.

Máte nějakou lásku?

Ježíši, co bych vám na to tak řekla. Já mám pořád nějakou lásku. Já mám například psa, to je láska moje velká. A já sama sobě jsem láskou, protože to je teď hodně moderní. Milovat sám sebe je nyní hitem. Tak na tom hodně pracuji. Tak takhle vám to teď řeknu.

Shrnula byste to tak, že se máte dobře, zamilovaně a je jedno v jakém stylu?

No, to jste řekla vy. Já bych řekla, že vám z toho vybruslím a jdeme se najíst.

Tak já vám přeji dobrou chuť a děkuji za rozhovor.

Já také děkuji.

Zdroje: redakce, autorský text, vlastní dotazování, rozhovor s Denisou Nesvačilovou

Rychlá zpověď:

Meditace, nebo antidepresiva?

Meditaci.

Herectví, nebo zpěv?

Herectví.

Oblíbený film?

Těch je spousta, ale miluji Filadelfii, poslední Samuraj a takové ty velké životní příběhy.

Oblíbená forma relaxu?

Procházka a masáž.

Les, nebo město?

V lese a ve skalách.

Zdravé stravování, nebo intuitivní stravování?

Zdravé.

Kdybyste měla mít jinou kariéru, co byste dělala?

Zahradnice, červíci, sluníčko a hrabat se v hlíně.

Podpatky, nebo tenisky?

Před pár lety tenisky, ale teď už asi ty podpatky.

Psaní v ruce, nebo na PC?

Počítač.

Kdybyste byla květina, jaká byste byla?

Nechci být orchidej a lilie. Ale já bych mohla být pivoňka.

Co nesnášíte?

Toho je hodně. Nenávidím nespravedlnost.

Oblíbený YouTube kanál?

Mikýře sleduju a hrozně ráda. Ne kvůli Survivoru, sleduji ho už delší dobu a je božský.

Jedna otázka pro redaktorku?

Já vás vůbec neznám, co je mi do toho, co vy si myslíte o životě. Ale dobře. Co byste třeba vy byla za kytku?
Já bych byla asi kopřiva, abych popálila ty nejhorší lidi a nechala si kolem sebe ty nejhodnější.
Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze