Top hledané
Výsledky (0)
Největší festival designu a módy vypukne 26. 10. v Praze! Je o to lákavější, že si své ústřední téma zvolil vskutku delikátní: Jídlo. Přinášíme vám pohled na to, jak to na místě vypadá, a to prostřednictvím ještě teplých fotografií a luxusního videa.

Designblok 2017: designová smršť na pražském Výstavišti! (do 30.10.)

Eva Ledecká
26. října 2017
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta
Designblok 2017

Lze jídlo skloubit s designem? O tom, že to opravdu lze vás přesvědčí mladí designéři na výstavišti v Praze Holešovicích, který slouží jako hlavní výstavní místo Designbloku, jehož instalaci navrhuje Maxim Velčovský a Veronika Jiroušková.  

Luxusní práce 300 designérů z 10 zemí

Hlavním smyslem Designbloku je podporovat mladé designéry ve své jedinečné práci a také tyto luxusní designy předvést širokému publiku. A i letos je co obdivovat! Navštívit můžete stánky více jak 300 vystavujících designérů, módních návrhářů a šperkařů z celkem 10 zemí. Součástí jedinečného festivalu jsou divadla, módní přehlídky i moderované diskuze.

Designblok každým rokem rozšiřuje nabídku prostřednictvím designérů z různých oborů. Letos to kromě módy, svítidel, nábytku a šperků budou také hračky, knihy i elektronika, které vás mohou inspirovat k vytvoření luxusního prostředí a obohacení vašeho života.

Luxusní vila na prodej 252m
Luxusní vila na prodej 252m, Praha 5

Designblok přináší to nejzajímavější ze současného designu

V sekci Diploma Selection bude představeno 30 nejlepších evropských diplomových prací, Erste Premier Talent Display se zase zaměřuje na mladé české studenty. Art House představuje vedle sebe průmyslový design určený pro běžnou spotřebu a luxusní umělecký design určený pro sběratele.

Nenechte si ujít jedinečnou přehlídku designu, kterou Designblok zaručuje. Těšte se na originální instalace s tématem Jídlo a úžasnou bitvu současných designérů. Kdo v ní pro vás letos zvítězí? Festival trvá od 26.10. do 30.10. a je přístupný vždy od 10:00 do 21:00.

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze