Děti celebrit jako prodejní artikl? České celebrity, které předvádějí své děti na sociálních sítích

Soukromí dětí je zvláště v době sociálních sítí velmi citlivým tématem.
28. ledna 2022
 
Hlavní stránka Nové články

Některé celebrity, například Kate Hudson nebo Angelina Jolie, nemají vůbec žádný problém ukazovat své děti na sociálních sítích nebo na premiérách a předvádějí je jako na běžícím pásu. Jsou zde ale i celebrity, které tváře svých dětí ukazují jen minimálně. Být dítětem slavných je někdy skutečně velmi těžké.

Agáta Hanychová, Mia Prachařová, Kryšpín Dopita

Malé děti ještě nemají z některých věcí rozum, proto za ně rozhodují rodiče. Rozhodování celebrit zahrnuje i to, zda budou své potomstvo ukazovat veřejnosti, nebo raději schovávat. To je opravdové dilema. I v případě, že se rozhodnou být diskrétní, budou mít v patách spoustu paparazziů.

„Ptám se rodičů, jestli si uvědomují, že v momentě, kdy uveřejní něco o životě svého dítěte, vytvoří mu první internetovou stopu. Pokud se rodič rozhodne zveřejnit fotky svého dítěte, měl by mu zajistit určité soukromí. Aby svůj účet zpřístupnil jen skupině lidí, která bude vnímat život jeho dítěte pozitivně a kde nebudou fotky a příspěvky zneužity,“

říká dětská psycholožka Mária Tóthová Šimčáková pro Pravdu.sk.

A jaké fotky nemají na sociálních sítích co dělat?

Prodej luxusního bytu, Praha 4 - 106m
Prodej luxusního bytu, Praha 4 - 106m, Praha 4

„Rodič musí zvažovat fotky dětí ještě citlivěji než vlastní. Na zveřejněných záběrech dětí by neměla být nahota, ale vhodné nejsou ani fotky pěkně oblečených dětí, které jsou prezentovány jako ikony,“

konstatuje psycholožka.

Kdo má sociální sítě plné svých potomků?

Tamara a Tomáš Klusovi

Tamara a Tomáš Klusovi
Tamara a Tomáš Klusovi • Zdroj: Profimedia

Manželé Klusovi patří mezi ty, kteří nemají problém zveřejňovat detaily ze svého soukromého života na sociálních sítích a v médiích. Tomáš Klus je v Česku velmi oblíbeným zpěvákem, především mezi mladými. Spolu s manželkou odkrývají rodinné zázemí i na fotografiích a rádi se pochlubí i svými třemi ratolestmi – Josefínou, Alfrédem a Jenovéfou. Zpěvák s manželkou Tamarou už několikrát zdůvodňovali, proč se takto rozhodli. Mají tak prý pod kontrolou, jaké fotky a videa se dostanou na veřejnost a bulvární novináři jsou méně neodbytní.

Agáta Hanychová

Své děti nešetří ani známá modelka a moderátorka – vzhledem k tomu, že moderuje pořad Máma nad věcí, je to docela pochopitelné. Kryšpínovi je deset a Mie čtyři roky. Dcerku slavná matka původně předvádět na sociálních sítích nechtěla, ale časem změnila názor a ze života dítěte ukazuje stále více a více.

„Své dítě ukazovat nebudu, dokud si ona sama nepověsí svou fotku na Instagram,

tvrdila zhruba měsíc po porodu v rozhovoru pro iDnes.cz s tím, že staršího syna Kryšpína ukazovala od začátku a dnes toho lituje, protože ho prý každý poznává.

Michaela a Roman Tomešovi

Michaela a Roman Tomešovi
Michaela a Roman Tomešovi • Zdroj: Martin Hykl Czech News Center / CNC / Profimedia

Zpěvačka a herečka Michaela Tomešová, kterou jste mohli vidět v seriálu O ztracené lásce nebo v televizním filmu Deník šílené manželky, spolu s manželem fotkami svých potomků rozhodně nešetří. S fanoušky sdílela na síti i svá dvě těhotenství. Život jim rozveselují synové Kristián a Jonáš. Jen velmi výjimečně se bez nich objevují ve společnosti.

„Jednou za pár měsíců si naplánujeme výlet do wellnessu jen ve dvou bez cizích,“

uvedla zpěvačka a herečka.

Děti bere i na nejrůznější akce, a protože to jsou neposedové, má i s manželem, hercem Romanem, co dělat, aby je uhlídala.

Gabriela Lašková

Gabriela Lašková
Gabriela Lašková • Zdroj: Profimedia

Gabriela vyhrála soutěž krásy v roce 2013. Byla první Českou miss s krátkými vlasy. Postupem času si je nechala dorůst i kvůli připravované svatbě. Instagram známé modelky a moderátorky okupuje blonďatý andílek Benedikt a jeho mladší bratr Vincent. Syny nezanedbává a maximálně se jim věnuje.

Radka Třeštíková

Pro denní dávku roztomilosti si můžete chodit i na profil populární spisovatelky Radky Třeštíkové. S manželem, známým fotografem Tomášem Třeštíkem, však neukazuje veřejnosti jen dokonalé věci, ale také odvrácenou tvář rodičovství. Nebojí se zveřejnit videa, kde se její potomci například zlobí, a vždy to doplní vtipným komentářem. Tomáš před nějakým časem veřejně přiznal, že už s krásnou spisovatelkou není. Rozešli se po devíti letech.

Lenka Zahradnická

Lenka Zahradnická, Michal Vavro
Lenka Zahradnická, Michal Vavro • Zdroj: Profimedia

O roztomilost není nouze ani na profilu oblíbené seriálové herečky, která je dvojnásobnou maminkou. Dojemné jsou například fotografie blonďatých dcer Jasmíny a Jovanky. Doma na ni nečekají pouze děti, ale také milující partner, slovenský hudebník Michal Vavro.

Děti celebrit jako prodejní artikl?

V poslední době přišly některé slavné tváře na to, jak posunout své příjmy o stupínek výše. Často k tomu využívají právě svých potomků. Příkladem je slovenská tanečnice Katarína Štumpfová, která svůj Instagram obecně používá jako pracovní nástroj a vydělává na něm nemalé peníze. Nedělá jí problém zveřejnit na něm tu a tam i fotku s malou dcerkou Izabelkou, která už stihla zpropagovat třeba pračku, vlhčené ubrousky nebo vysavač. Převážně ale zveřejňuje jen takové fotky, kde holčičce není vidět do tváře. Nejnovějším přírůstkem mezi prominentními matkami je zpěvačka dua Twiins Daniela Nízlová, která porodila dceru Lindu. S malým uzlíčkem štěstí v náručí vyhlašuje soutěž o vibrační lehátko pro miminka. Velkou podnikatelkou s dětským zbožím je i Tatiana Žideková, která má v kolonce povolání vyplněno „fitneska, dnes spíše influencerka“, a která na sociálních sítích promuje, co se dá. Svou malou dcerku už použila například k propagaci deky, krmící židličky a samozřejmě plenek. Z její malé dcerky je hotová celebrita, která má na sociální síti desítky fotek. Počítáme, že zanedlouho nás zaplaví svými fotkami propagujícími dětské vybavení a doplňky i Ivana Gáborík, která je momentálně také v očekávání a nabídky na spolupráce se jí jistě jen pohrnou.

Sociální sítě se staly samozřejmostí i pro celebrity, které tak odhalují kousek ze svého soukromí. Mezi nejvíce lajkovanou fotku na světě s počtem 18,5 milionu lajků patří fotka Kylie Jenner z klanu Kardashian, na které drží za ruku svou dceru Stormi.

Luxusní byt na prodej, Praha 5 - 232m
Luxusní byt na prodej, Praha 5 - 232m, Praha 5

Mé děti mají zákaz ukazovat se na sociálních sítích

Heidi Klum

Modelka Heidi Klum má o své děti strach. Bojí se, že by je mohl někdo unést nebo nějak zneužít. Proto jim zakazuje fotit se na sociální sítě, aby tak zbytečně nedráždily psychicky narušené lidi, kteří by je pak mohli nějak kontaktovat. Heidi má ráda disciplínu. Jako malá musela své rodiče poslouchat na slovo a stejně vychovává i své děti. Přestože ji její potomci prosí, aby mohli na své profily přidávat své fotografie, nemají šanci. Heidi je v tomto směru neústupná:

„Jsem rozhodně jednou z těch ochranářských matek,“

říká.

Když bylo její dceři Leni 13 let, řekla o ní:

„Mojí nejstarší dceři je teprve třináct let a už chce zveřejňovat svou tvář. Když s tím přijde, pokaždé to je rychle vyřešeno, protože řeknu ne. Kdykoli je v nějakém příspěvku, musí tam být zboku, zezadu, nikdy není vidět její tvář. Když to dělám já, je to jiné, jsem dospělá, ale chci se pokusit ochránit své děti před sociálními sítěmi co nejdéle,“

uvedla Heidi, které se současný trend vůbec nelíbí. Její nejstarší dcera už ale vyrostla a rozhodla se být vidět v plné kráse.

Slavná Němka má sedmnáctiletou dceru Helene zvanou Leni, šestnáctiletého Henryho, patnáctiletého Johana a dvanáctiletou Lou. Tři mladší potomky má s exmanželem Sealem. Ten adoptoval také nejstarší Leni, kterou Heidi počala s bývalým partnerem Flaviem Briatorem.

Halle Berry

Pokud jde o přidávání fotek jejích dětí, je Halle velmi kreativní. Fotí je jen zboku nebo zezadu.

„Velmi tvrdě bojuji, abych ochránila jejich soukromí. Chci jen, aby jejich životy patřily jim,“

řekla v jednom z rozhovorů.

Eva Mendes a Ryan Gosling 

Gosling nemá účty na sociálních sítích a Mendes potvrdila, že nebude sdílet fotografie jejich dcer Esmeraldy a Amady, dokud nebudou dost staré, aby k tomu daly souhlas.

„Vždycky jsem měla jasné hranice, pokud jde o mého muže a mé děti. Budu o nich mluvit, samozřejmě s omezeními, ale nebudu zveřejňovat obrázky našeho každodenního života. A protože jsou moje děti ještě malé a nerozumí, co zveřejnění jejich fotek skutečně znamená, nemám jejich souhlas. A nezveřejním jejich fotky, dokud nebudou dost staré na to, aby mi souhlas daly,“

napsala.

Dax Shepard a Kristen Bell

Dax a Kristen si dali záležet, aby chránili své dcery před paparazzi a sociálními médii. Přestože obrázky Lincolna a Delty na Instagramu zveřejňují, k zakrytí svých tváří používají emotikony. Poté, co se jim v roce 2014 narodily dcery, spustili kampaň za politiku zákazu focení dětí, aby zabránili zveřejnění fotografií dětí celebrit bez souhlasu dospělé osoby.

„Říkám, že nechceme, aby se tvář naší dcery někde objevila, dokud se nerozhodne, protože ji maximálně respektuji,“

řekla Bell pro Access Hollywood.

Shepard je stejného názoru a na svůj Twitter napsal:

„Prosím bojkotujte časopisy, které obsahují obrázky dětí celebrit. Neměly by být trestány za to, jací jsou jejich rodiče.“

Adele

Zpěvačka hitu „Someone Like You“ uvedla, že svého syna Angela drží mimo pozornost sociálních sítí a paparazzi, aby ho do budoucna ochránila.

„Potřebujeme mít nějaké soukromí,“

řekla Adele pro Vogue.

„Myslím, že je opravdu těžké být dítětem slavné osobnosti. Co když chce kouřit trávu nebo pít jako neplnoletý, nebo co když je gay a nechce to říct, a pak ho vyfotografují a tak to zjistím?“

Jaký názor na uveřejňování fotografií dětí máte vy? Sdílíte je na sociálních sítích?

Zdroje: Diva.sk, Najky.sk, Blesk.cz, Aktuality, Twitter, Insider, Access Hollywood, vlastní dotazování

 

Luxury Prague Life

Sdílet / stát se fanouškem

Galerie (2)

Agáta Hanychová, Mia Prachařová, Kryšpín Dopita
Radka Třeštíková
View photo gallery

O autorovi

Jsem optimistkou, která se v životě snaží věci zvládat s úsměvem na tváři. Ačkoliv jsem vystudovala přírodní vědy, většinu svého života se věnuji natáčení a stříhání. Mezi mé záliby patří čtení odborných knih, cestování, vzdělávání a hlavně informační technologie.
Kristina Valachyová
Luxusní bydlení Praha
Funkcionalistická vila na prodej, Praha-západ
Okolí Prahy

Funkcionalistická vila na prodej, Praha-západ

7 + 1 423 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej, Praha 5 - 471m
Praha 5

Luxusní vila na prodej, Praha 5 - 471m

8 + 1 471 m²
55 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej na Praze 6 - 590
Praha 6

Luxusní vila na prodej na Praze 6 - 590

590 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Praha 1 - 51m
Praha 1

Prodej luxusního bytu, Praha 1 - 51m

2 + KK 51 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej s terasou a výhledem
Praha 1

Luxusní byt na prodej s terasou a výhledem

4 + KK 245 m², ter. 28 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Praha 4 - 106m
Praha 4

Prodej luxusního bytu, Praha 4 - 106m

3 + KK 106 m², ter. 14 m²
14 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Dům u jezera s tenisovým kurtem - pozemek 2852
Okolí Prahy

Dům u jezera s tenisovým kurtem - pozemek 2852

7 + KK 225 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej, Praha 5 - 232m
Praha 5

Luxusní byt na prodej, Praha 5 - 232m

4 + KK 232 m², ter. 38 m²
24 990 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu 5+kk Praha 7 - Bubeneč
Praha 7

Prodej luxusního bytu 5+kk Praha 7 - Bubeneč

5 + KK 162 m², bal. 10 m²
29 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Praha 1 - Nové Město
Praha 1

Prodej luxusního bytu, Praha 1 - Nové Město

3 + 1 123 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Praha 10 - 131m
Praha 10

Prodej luxusního bytu, Praha 10 - 131m

4 + KK 131 m², ter. 20 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej, Praha 6 -127m
Praha 6

Luxusní byt na prodej, Praha 6 -127m

4 + KK 119 m², ter. 9 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusní vily, Praha-východ - 420m
Okolí Prahy

Prodej luxusní vily, Praha-východ - 420m

7 + KK 420 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt se zahradou Praha 7 - Bubeneč
Praha 7

Byt se zahradou Praha 7 - Bubeneč

4 + KK 111 m²
23 900 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Mezonetový byt na prodej - Praha 6 - Bubeneč
Praha 6

Mezonetový byt na prodej - Praha 6 - Bubeneč

3 + KK 126 m², bal. 5 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí
Praha 6

Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí

7 + 2 440 m², bal. 5 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní rodinná vila na pronájem - Praha 6
Praha 6

Luxusní rodinná vila na pronájem - Praha 6

5 + 1 267 m², bal. 12 m², ter. 12 m²
110 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prostorný byt 4+kk v Troji - 163m
Praha 7

Prostorný byt 4+kk v Troji - 163m

4 + KK 163 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt Smetanovo nábřeží 191m
Praha 1

Byt Smetanovo nábřeží 191m

4 + KK 191 m², bal. 3 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej kanceláře se zahradou Praha 7 - Bubeneč
Praha 7

Prodej kanceláře se zahradou Praha 7 - Bubeneč

4 + KK 111 m²
23 900 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt 3+kk v Tróji - 111m

Luxusní byt 3+kk v Tróji - 111m

3 + KK 121 m², bal. 10 m²
48 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusní vily Praha 6 - 201m2
Praha 6

Pronájem luxusní vily Praha 6 - 201m2

3 + KK 201 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Pronájem bytu Praha 1 - Nové Město
Praha 1

Pronájem bytu Praha 1 - Nové Město

2 + KK 121 m², ter. 50 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Pronájem rodinného domu, Praha 6 - Šárecké
Praha 6

Pronájem rodinného domu, Praha 6 - Šárecké

5 + KK 285 m²
95 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse s terasou Troja 310m
Praha 7

Luxusní penthouse s terasou Troja 310m

6 + KK 310 m², ter. 12 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Troja - 113m
Praha 7

Prodej luxusního bytu, Troja - 113m

3 + KK 113 m², ter. 8 m²
19 500 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej, Praha 1 - Nové Město - 67m
Praha 1

Byt na prodej, Praha 1 - Nové Město - 67m

2 + 1 67 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní mezonet na pronájem - Praha 3 - 190
Praha 3

Luxusní mezonet na pronájem - Praha 3 - 190

2 + KK 190 m², bal. 5 m², ter. 50 m²
57 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem na Praze 3 -182m2
Praha 3

Luxusní byt na pronájem na Praze 3 -182m2

4 + KK 289 m², ter. 107 m²
85 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prodej bytu 3+kk - Praha 7,85m
Praha 7

Prodej bytu 3+kk - Praha 7,85m

3 + KK 85 m², bal. 4 m²
15 452 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem na Malé Straně- 105m2
Praha 1

Luxusní byt na pronájem na Malé Straně- 105m2

2 + 1 108 m², ter. 14 m²
38 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt 5+kk na pronájem - Praha 1 - 217m
Praha 1

Luxusní byt 5+kk na pronájem - Praha 1 - 217m

5 + KK 217 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Bytový dům na prodej - Praha 4 - Hodkovičky
Praha 4

Bytový dům na prodej - Praha 4 - Hodkovičky

7 + KK 453 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej na Praze 6-Bubeneč
Praha 6

Luxusní vila na prodej na Praze 6-Bubeneč

12 + 2 1044 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem, Praha 1 - 24m
Praha 1

Luxusní byt na pronájem, Praha 1 - 24m

1 + KK 24 m²
29 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 70
Praha 8

Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 70

Atypický 70 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Restaurace k pronájmu, Praha 8 - 519
Praha 8

Restaurace k pronájmu, Praha 8 - 519

Atypický 721 m², ter. 202 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 280
Praha 8

Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 280

Atypický 280 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 446
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 446

Atypický 446 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 332
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 332

Atypický 332 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 361
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 361

Atypický 361 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 483
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 483

Atypický 483 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 249
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 249

Atypický 249 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 490
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 490

Atypický 490 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt na pronájem Praha 1 - 105m
Praha 1

Byt na pronájem Praha 1 - 105m

3 + 1 105 m²
40 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse na prodej, Praha 6 - 226m
Praha 6

Luxusní penthouse na prodej, Praha 6 - 226m

6 + KK 226 m², ter. 38 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej Praha východ -1406m
Okolí Prahy

Luxusní vila na prodej Praha východ -1406m

5 + KK 298 m², ter. 31 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha - 320m
Praha 5

Luxusní byt na prodej Praha - 320m

5 + KK 320 m², bal. 4 m², ter. 38 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Praha 6 - 426m
Praha 6

Luxusní byt na prodej - Praha 6 - 426m

5 + KK 426 m², ter. 250 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej 620 m2 - Praha
Praha 6

Luxusní vila na prodej 620 m2 - Praha

Atypický 620 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m
Praha 1

Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m

4 + 1 226 m², bal. 7 m², ter. 24 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Byt s terasou na pronájem Praha 10 - 73m
Praha 10

Byt s terasou na pronájem Praha 10 - 73m

2 + KK 73 m², ter. 14 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 346m
Praha 8

Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 346m

4 + KK 146 m², ter. 27 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní prvorepubliková vila na prodej v Praze

Luxusní prvorepubliková vila na prodej v Praze

9 + 2 620 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem, Praha 1 - 76m
Praha 1

Luxusní byt na pronájem, Praha 1 - 76m

3 + KK 48 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Pronájem bytu Praha 2 - Vinohrady - 36m2
Praha 2

Pronájem bytu Praha 2 - Vinohrady - 36m2

1 + KK 36 m², bal. 1 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Supermakléřky - realitní komiks
Epizoda 3

Bez Realitky

Otevřít komiks
Epizoda 24

Židovské město

Otevřít komiks
Epizoda 16

Realitní timing

Otevřít komiks
Epizoda 27

Home Staging

Otevřít komiks
Epizoda 11

100% Hypotéka

Otevřít komiks
Epizoda 0

Začít od nuly

Otevřít komiks
Epizoda 5

Byt za Miliardu

Otevřít komiks
Epizoda 23

České tsunami

Otevřít komiks
Epizoda 12

Dovolená

Otevřít komiks
Epizoda 13

Byt v Pařížské

Otevřít komiks
Epizoda 25

Chinatown

Otevřít komiks
Epizoda 20

Dřevomorka

Otevřít komiks
Epizoda 21

Realitní mejdan

Otevřít komiks
Epizoda 18

Ztráta paměti

Otevřít komiks
Epizoda 1

Opičárna

Otevřít komiks
Epizoda 4

Milí Sousedé

Otevřít komiks
Epizoda 2

Snadné prachy

Otevřít komiks
Epizoda 8

Tráva

Otevřít komiks
Epizoda 19

Nábor nemovitosti

Otevřít komiks
Epizoda 7

Ryze Česká Realitka

Otevřít komiks
Epizoda 29

GDPR

Otevřít komiks
Epizoda 6

Neplatíte provizi

Otevřít komiks
Epizoda 26

Bez kupujícího

Otevřít komiks
Epizoda 9

B Tower

Otevřít komiks
Epizoda 28

1+1

Otevřít komiks
Epizoda 14

Bez Developera

Otevřít komiks
Epizoda 10

Černá díra

Otevřít komiks
Epizoda 15

Byt pro celebritu

Otevřít komiks
Epizoda 17

Bez Realitky 2

Otevřít komiks
Epizoda 22

Realitní TANGO

Otevřít komiks