Top hledané
Výsledky (0)

Dětí jako smetí! Těchto 5 slavných otců se nebálo pořídit velkou rodinu

Redakční tým
13. června 2019
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta
Brad Pitt s dětmi

V souvislosti s Dnem otců vám představujeme zahraniční celebrity, které se nebály založit velké rodiny a na jejichž kontě je opravdu hodně dětí. Jsou slavní, kreativní a na své potomky patřičně hrdí.

1. Edie Murphy: “ Vše se točí kolem mé rodiny.“

Americký herec Edie Murphy v počtu dětí jasně vede. Dohromady jich má 10. Jeho poslední syn Max Charles Murphy dostal jméno podle jeho jediného staršího bratra, komika Charlie Murphyho, který zemřel v roce 2017 po boji s leukémií.

2. Mel Gibson: „Neexistuje žádná taková věc jako dokonalý rodič.“

Režisér a producent Mel Gibson je jedním z nejslavnějších filmařů současnosti. Pochází z velké rodiny má 5 sester a 5 bratrů. Proto se i možná sám rozhodl mít velkou rodinu. Má celkem 9 dětí - sedm synů a dvě dcery. Mel Gibson přiznává, že pokud jde o rodičovství, stále dělá velké množství chyb.

Luxusní byt 2+kk na prodej, Praha 5 - 49m
Luxusní byt 2+kk na prodej, Praha 5 - 49m, Praha 5

3. Mick Jagger dětem: „Neberte život tak vážně!“

Kdo by si myslel, že bude rockový zpěvák uznávaný po celém světě otcem neuvěřitelných 8 dětí? Poslední si pořídil v 73 letech. Jeho pravděpodobně nejslavnějším potomkem je dcera Gruzie, která působí jako modelka.

4. Kevin Costner: „Všechny mé děti jsou zasypány láskou.“

7 dětí se stalo skutečnou láskou života Kevina Costnera. Často se chlubí jejich úspěchy a jeho největší starost se točí kolem toho, jak je správně vychovávat.

5. Brad Pitt: „Mám pocit, že je mojí prací pomáhat svým dětem najít to, co chtějí dělat se svým životem a vytáhnout je zpět, když se dostanou mimo.“

Pitt s Angelinou Jolie jsou věhlasní tím, že si kromě svých biologických dětí rozšířili rodinu osvojením dalších. Celkem mají 6 dětí, z nichž jsou 3 adoptované.

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze