Top hledané
Výsledky (0)
Luxusní módní přehlídka Dior v srdci Maroka

Dior Cruise 2020, Marrakéš: Exotické modely jako klenoty vašeho šatníku!

Eva Ledecká
30. dubna 2019
+ Přidat na Seznam.cz
2 minuty

Kreativní ředitelka módního domu Dior Maria Grazia Chiuri představila kolekci Cruise 2020 v exotickém Marrakéši. Po zhlédnutí této přehlídky je jisté, že si nemohla vybrat lepší místo!

Vyberte si a srovnejte názory proti proudu:
Klikněte zde
Eva Ledecká
módní redaktorka
Klikněte zde
Ornella Koktová
modelka
Móda proti proudu

Názor PROTI PROUDU: Eva Ledecká

Luxusní módní show plná ohně, dramatu a nádherných šatů

Odehrávala se nedlouho po západu slunce v pondělí 29. dubna v ruinách paláce El Badi, kde sídlily dávné dynastie a vládci země. Modelky se procházely kolem vodní nádrže poseté desítkami svíček. Přehlídku sledovalo na 800 návštěvníků, mezi kterými nechyběly, tak jako vždy na Dioru, ani slavné celebrity. Byla mezi nimi například Jessica Alba nebo Diana Ross.

Oslava globalizace a míchání kultur

Na luxusní kolekci plné exotických potisků spolupracovala kreativní ředitelka Dioru s několika africkými designéry a celá tak působí jako dokonalý mix africké tradiční kultury a moderního evropského stylu. Tato kolekce je oslavou globalizace. Hledáte-li v módě etno prvky a exotiku, Dior Cruise 2020 je pro vás to pravé ořechové!

Prodej pozemku 1200 m2, Praha
Prodej pozemku 1200 m2, Praha, Praha 5

Na přehlídce bylo představeno více než 100 modelů, mezi kterými můžete obdivovat luxusní dlouhé letní šaty s barevnými potisky, černé večerní róby, romantické bílé krajkové šaty, potištěné košile i široké kalhoty.

Kolekce vyniká unikátními materiály, které jen podtrhují dokonalé krejčovské řemeslo

Ústřední materiál použitý k tvorbě kolekce pochází z továrny Uniwax ležící na Pobřeží slonoviny a je jednou z posledních, která vyrábí ruční tkaniny. Jejich historie byla původně ovlivněna indonéskou batikou, kterou do Evropy přivezli holandští obchodníci a nakonec ji za svou přijali země západní Afriky v 19. století.

Nechte se unést krásou exotických modelů a věřte, že šaty z této kolekce se stanou navždy unikátním klenotem ve vaší skříni.

Eva Ledecká

Názor PROTI PROUDU: Ornella Koktová

Tak jako se v posledních dnech fenomén “Hra o Trůny” postaral o pořádné vzrušení a drama, tak ani módní dům Dior nestojí někde v koutě...a na poli módy to opět rozcupoval na kusy! Italská návrhářka Maria Grazia Chiuri se prostě nezdá…

 

Celá kolekce se nese v exotickém duchu coby hranice mezi Itálií a Marokem - místo přehlídky rozhodně není náhoda. Takže jaký trend se nastoluje? Volné střihy, bohaté a pestré zdobení ale také lehký dotek antiky z dob Velkého Říma. Můj typ? Dlouhé večerní šaty s kulatým motivem volavky na prsou. Je to až majestátní pohled, ale zároveň si v tom člověk dokáže užít vzrušující noc až do rána!

 

A na závěr pochopitelně nesmím opomenout bílé krajkové BOHO šaty! Styl, který kupříkladu vládne na Ibize již od 70. let stále nepostrádá šmrnc. Zkrátka a dobře nadčasová investice, která neztrácí na ceně! Navíc věková hranice nositelky zde prakticky není… No řekněte sami, kde tohle najdete.

Ornella Koktová
Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze