Top hledané
Výsledky (0)
Už bylo dost neonu a prvků genderless! Konečně je tady kolekce, která nabízí prudkou eleganci v kombinaci s uvolněným streetwear.

Dior FW 2018/2019: Pánská elegance vs. uvolněný streetwear

Martina Šmalclová
27. března 2018
+ Přidat na Seznam.cz
2 minuty čtení
Speciální rubrika
Dior FW 2018/2019

Konečně je tady pravá a nefalšovaná pánská elegance!

Dokonalý kontrast stylů předvedl luxusní Dior ve své kolekci FW 2018/2019. Tu tvoří prudká elegance hodna úspěšného byznysmena, ale i neformální kousky odkazující na teenagerovské roky. Pánská elegance je tím, co se na světových přehlídkách objevuje čím dál méně, a proto je ta od Diora dokonalým osvěžením v záplavě všech genderless kolekcí, jež se těší mezi módními návrháři naopak čím dál větší oblibě.   

Vyberte si a srovnejte názory proti proudu:
Klikněte zde
Martina Šmalclová
módní redaktorka
Klikněte zde
Ornella Koktová
modelka
Móda proti proudu

Názor PROTI PROUDU: Martina Šmalclová

Luxusní móda pro úspěšného byznysmena

Pánské obleky byly vždy symbolem mužnosti, síly a elegance a z kousků, které vytvořil Kris Van Assche, kreativní ředitel Dioru, jsme naprosto nadšení. Na míru padnoucí slim fit obleky jsou luxusní záležitostí a úspěch u nás sklidily jak ty jednobarevné, tak extravagantnější kousky se vzory nebo proužky.

Vraťte se do teenagerovských let s mladistvými kousky Dior

Prvky streetwear bylo možné pozorovat už v kolekci SS 2018, ale tentokrát jim dala luxusní značka zcela novou podobu. Kris Van Assche vytvořil modely, se kterými se rázem přenesete do svých teenagerovských let. Kalhoty a džíny s vysokým pasem volného střihu, neformální trika s nápisy, hravé vrstvení v podobě pletených vest a trik na košilích, péřové bundy, nebo volně střižené obleky v kombinaci s teniskami ve stylu sportovní elegance.

Luxusní byt na prodej, Praha 7- Bubeneč - 150m
Luxusní byt na prodej, Praha 7- Bubeneč - 150m, Praha 7

Doplňky jako nedílná součást looku

Celkový look modelů podtrhují doplňky, které se staly jeho nedílnou součástí. Slim fit obleky doplňují luxusní kožené boty a kufříky nebo elegantní tašky. Streetwear modely zdobí tašky s exotickými vzory a ledabyle uvázané pásky. Mezi doplňky nechybí ani šátky kolem krku, sluneční brýle nebo stylové návleky a rukavice.

A jaký styl vítězí u vás? Pánská elegance nebo uvolněný streewear?

Martina Šmalclová

Názor PROTI PROUDU: Ornella Koktová

Dokonalý styl sexy agenta 007!

Pánská kolekce značky Dior je absolutní sázka na jistotu, že se všichni dočkáme elegance tak, jak to má vypadat. V první řadě bych chtěla apelovat na mého muže Josefa, aby si pozorně prohlédl obleky, které Dior nabízí a pak se podíval na ten svůj “hlavní”. Abych Vám popsala nejoblíbenější oblek svého muže (chtělo by to láhev Pinot Grigio): je docela volný, div na něm neplandá a nosí ho kamkoliv! A je fuk, zda je to svatba, návštěva divadla či pohřeb. Díky tomu ode mě dostal přezdívku “funebrák”. Asi to jednoho dne hodím do krbu!

Strašně moc se mi tedy líbil ten černý oblek s dvouřadovými knoflíčky, šik střiženými kalhoty (s prostorem tak akorát), bílou košilí s jemnou sponou. Jen ty boty bych raději koupila v Balmain. Tento model je takový typický pro věčně sexy vypadajícího agenta 007 Jamese Bonda. A která z nás by “něco” podobného nechtěla mít i doma, co?!

S čím se ale moje mysl moc neztotožňuje, jsou ty skoro oversize džíny do pasu. Ano, je sice fajn, že Dior chce z ulic vymítit takový ty mladíčky co prorážejí se svými start-up byznysy v těsných džínách div se jim půlky nerozervou, ale tohle je zas druhý extrém. Příště bych prosila o zlatou střední cestu!

Ornella Koktová
Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze