Top hledané
Výsledky (0)
Diplomats Polo Cup, 9. června, závodiště Velká Chuchle

Neděle ve Velké Chuchli patří zábavě a koním. Diplomats Polo Cup je tu!

Eva Ledecká
04. června 2019
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta
Diplomats Polo Cup

Krása majestátních zvířat, napětí ze vzrušující hry, exkluzivní zážitky a luxusní prostředí čeká na návštěvníky závodiště ve Velké Chuchli už tuto neděli. 9. června se zde koná již tradiční Diplomats Polo Cup.

Novinka: luxusní odpoledne pro všechny zdarma!

Letos si to na trávníku v sedlech rozdají profesionální týmy z Čech, Německa i Polska. Odpolodne s koňským pólem začíná ve 12:00, první turnaj odstartuje přibližně ve 12:30. Vyvrcholí jak jinak než bojem o první místo, ke kterému dojde zhruba ve 14:00.

Mezi jednotlivými turnaji budou mít návštěvníci o zábavu postaráno, protože samotná hra pólo není vždy to jediné, za čím sem hosté přicházejí. Bývá to příjemná atmosféra v luxusním prostředí a netradičně naplněný den s rodinou či přáteli. Tentokrát si pořadatelé připravili novinku, ze které budou jistě všichni nadšení. Vstup na nedělní odpoledne je zcela zdarma!

Prodej luxusní prvorepubliková Vily 450 m²
Prodej luxusní prvorepubliková Vily 450 m², Okolí Prahy

Luxusní víno, šťavnaté hamburgry a hudba po celý den

A když zábava, tak se vším všudy. Kromě fandění, se mohou diváci zabavit zašlapáváním drnů, což je už naprostá tradice mezi jednotlivými zápasy, kdy se naskýtá jedinečná možnost setkat se osobně s koňmi i samotnými hráči.

Nebude chybět hudba, ani občerstvení. Kvalitní vína a šampaňské nabídne vinný bar, chuťové buňky potěší vynikající hamburgery z George Prime Burger. Akce se koná pod záštitou velvyslanectví z Argentiny.

Užijte si skvělé odpoledne, začíná se v pravé poledne!

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze
Diplomats Polo Cup 2019
Závodiště Velká Chuchle Radotínská 69/34 159 00 Praha Česká republika