Top hledané
Výsledky (0)
"Pohádková" kolekce pro milovníky DISNEY není tak úplně z pohádky.

The Disney x Coach: žádná pohádková říše, ale pořádný PUNK!

Dominika Žejdl
03. července 2018
+ Přidat na Seznam.cz
2 minuty
Speciální rubrika
Kabelky, které vás budou bavit.

Luxusní a oblíbená newyorská značka Coach, která svou výrobu zahájila v roce 1941, nedávno představila unikátní a zábavnou kolekci ve spolupráci s Disney. Každý milovník rozkošných postaviček a originální módy si v kolekci najde to své!

Vyberte si a srovnejte názory proti proudu:
Klikněte zde
Dominika Žejdl
módní redaktorka
Klikněte zde
Ornella Koktová
modelka
Móda proti proudu

Názor PROTI PROUDU: Dominika Žejdl

Kolekce pro dívky a ženy, které milují jedinečnou módu

Existuje snad někdo, kdo by neměl rád pohádky Disney? Ty pohádky s klasickými postavičkami, které zná celý svět a samozřejmě úvodní zámek Disney s ohňostrojem? Představujeme kolekci Disney: Dark Fairy Tale. Luxusní kožené kabelky, mikiny a světry tak zdobí obrázky a nápisy ze Sněhurky a Šípkové růženky. Ředitel značky Coach Stuart Vevers chtěl, aby všechno vypadalo mladistvě, svěžě a jasně. To se mu opravdu podařilo! 

Móda není rozkošná, ale spíše PUNK!

Jestli jste si představovali kolekci, která vám bude připomínat krásnou Sněhurku, malé trpaslíky a pohádkového prince, tak na to rovnou zapomeňte. Prvky celé luxusní kolekce se nesou v PUNK stylu, který je odvážný a cool. A to je přesně to, co dnešní módní svět miluje: módu, která má příběh, ale není běžná! Navíc, když se ještě jedná o luxusní módní značku...

Prodej rodinného domu, Praha 6 – 296m2
Prodej rodinného domu, Praha 6 – 296m2, Praha 6

Každý kousek z kolekce je vhodný na běžné nošení

Ačkoliv je celá kolekce velmi výjimečná a nepřehlédnutelná, nepatří k těm, které by byly tak extravagantní, že byste ji nemohli nosit každý den. V kolekci najdete malé kabelky, batohy i velké shopper kabelky, které zdobí vtipné motivy a nápisy. Buďte cool a nebojte se lehce ulítlé mladistvé extravagance!

Dominika Žejdl

Názor PROTI PROUDU: Ornella Koktová

Ideální k outfitu na Rolling Stones!

Když se smíchá Disney s kapkou luxusní značky Coach, vznikne jakýsi pohádkový PUNK pro odvážné. Taky jste stejně jako já velkými fanoušky všech klasických pohádek, ale je vám už blbý si v krámku Disney kupovat něco jako školní penál s obrázkem Sněhurky? Ouuu, tak tahle kolekce je pro nás jako dělaná!

Pokud tedy milujete již zmíněnou Sněhurku, můžete si ji nenápadně obléknout či nosit dokonce i na kabelce. Jestli čekáte nějakou roztomilou holčičku v pěkných šatech a ve skleněné rakvi, tak na to rychle zapomeňte. Tady je totiž Sněhurka vyobrazena rovnou jako rozteklá lebka připomínající napůl růži a napůl otrávené jablko...prostě fakt PUNK!

Takže můj tip je následující: Vytáhněte z kapsy přebytečných 26 000 Kč, kupte si černou verzi kabelky Rogue With Patches (ta s tou lebkou, očima, atd.), oblékněte černou koženou bundnu s nějakou sexy mini a to celé doplňte o gumáky Jimmy Choo a hurá směrem letiště Letňany na koncert Rolling Stones...4.7.2018! Jen tak pro zajímavost, nejdražší lístek na tuhle akcičku stojí 349 999 Kč. Tak a teď už ta kabelka vypadá jako téměř zadarmiko, co?! :)

Ornella Koktová
Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze