Hlavní stránka Nové články

Na dnešní večer netrpělivě čekají všichni, kdo si oblíbili modifikovanou hudební reality show SuperStar (dříve Česko hledá SuperStar), jejíž nová řada začíná na obrazovkách televizních skupin Nova a Markíza. Na vítěze letošního ročníku čeká výhra v hodnotě 75 tisíc euro. Kdo stojí z pohledu módy za těmi, koho sledujeme? Kdo obléká příští českou SuperStar?

Porota SuperStar zůstává v tradičním složení

Video

Boom obdobných talentových soutěží nastartoval u nás krátce po začátku nového milénia a zprvu se těšil velké oblibě. Mladé talenty a hvězdy, které soutěž vyprodukovala, ale většinou uhasly stejně rychle, jako vyšly. A do dnešních dnů si z prvních soutěží pamatujeme nejvíc Anetu Langerovou.

Od té doby se zde zaleskla spousta hvězdiček a zazářilo pár hvězd. 

Dnes "federální" soutěž 

Soutěž se od roku 2004 změnila z Česko hledá Superstar (celkem tři série dvou samostatných států) až k dnešní Česko Slovenské SuperStar, která vznikla v roce 2009 a odvysílalo se šest řad. Důvodem bylo snížení nákladů a zvýšení efektivity pro diváka.

Luxusní byt na prodej, Praha 5 - 232m
Luxusní byt na prodej, Praha 5 - 232m, Praha 5

SuperStar obohatila naší hudební scénu už o šest vítězů. Trojice Aneta Langerová, Vlasta Horváth a Zbyněk Drda zvítězila ještě v době, kdy byla SuperStar pouze českou soutěží. Martin Chodúr, Lukáš Adamec a Sabina Křováková, Emma Drobná, Tereza Anna Mašková a Barbora Piešová triumfovali ve "federální" soutěži Česko Slovenská SuperStar. 

Poslední sezona v loňském roce byla velmi podstatně poznamenána pandemií, vysílala se bez diváků a ve zkrácené a zrychlené verzi. O to více se letos těšíme na reality show v její původní podobě. 

SuperStar - změnu formátu ani poroty nečekejme

Na co se můžeme těšit? Podle předsedy pototy Paľa Habery především

„na dobrou show, protože jsou tam dobří lidé a je tam i sranda, a na klasický program, který je tak postavený, a takový i bude. Mladí lidé ukážou, že jsou velmi šikovní,“

řekl LP-Life Habera v Karlových Varech. Překvapilo nás, že prohlásil, že se v televizi potom už na show nedívá.

Významnou součástí soutěže je právě porota, která rozhoduje o osudu odvážlivců. Ta i dnes zasedne ve složení Pavol Habera, Marián Čekovský, Leoš Mareš, Patricie Pagáčová a Monika Bagárová. Porota je tedy stejná jako v předchozím ročníku, jen s tím rozdílem, že Monika si s sebou na natáčení bere roční dcerku Rumii, kterou vloni při posledních kolech akorát porodila, a Patricie Pagáčová zase několikatýdenní Bibianu.

Co a kdo všechno za SuperStar stojí?

Tvrdá práce kostýmních výtvarníků, stylistů, vizážistů - celých týmů odborníků, kteří se snaží, aby výsledný dojem byl co nejlepší.

Castingy na novou řadu SuperStar zahájily obě televize letos na jaře a ještě včera bylo natáčení plné adrenalinu a očekávání, takže jsme velmi rádi, že se nám povedlo odchytit kostýmní výtvarníci a stylistku Zuzanu Strakovou, která všechny soutěžící obléká.

Zuzana Straková, kostýmní výtvarnice a stylistka
Zuzana Straková, kostýmní výtvarnice a stylistka • Zdroj: Foto se svolením Zuzany Strakové

"SuperStar s přestávkami dělám celou dobu, co se u nás vysílá. Největší roli při určování stylingu samozřejmě hraje představa pana režiséra. To je ta nejdůležitější část a díky za každého režiséra, který názor na styling má... Potom záleží na zadání, protože je samozřejmě rozdíl mezi castingovými koly, kdy přijdou účastníci téměř ve svém a prezentují se ve stylu, v jakém jsou a cítí se dobře. Na druhou stranu v momentě, kdy s nimi začínáme pracovat, nás zajímá písnička. Je důležité, zda je to sólo, duet, trio nebo kvartet, protože zadání písničky a atmosféra hrají určitou roli."

Právě práce kostymérů je často jednou z těch, které jsou v pozadí, přestože je tolik vidět! Kostymérka totiž neobléká všechny do oblečení, které se jí líbí. Naopak. Musí odhadnout osobnost každého člověka a jeho styl. Musí pomoci tomu, aby se cítil dobře, což je v tak vypjaté situaci, jakou je mezinárodní soutěž velmi důležité. A musí samozřejmě respektovat i aranžmá celé písně a vlastně i celé soutěže.

"V pozdějších kolech soutěže je pro mě nejdůležitější zadání písní a jejich styl, kterým se řídíme. Samozřejmě se snažíme reflektovat i na to, jakou představu mají účastníci SuperStar. I když se jedná o mladší lidi od 15 let váš, někteří už mají vyprofilovanou svou představu. Nechceme nikoho znásilňovat, ale na druhou stranu víme, že jde o show, která musí být různorodá. Proto je důležité najít společnou cestu a kompromis mezi tím, jakou mají ony "děti" představu, a tím, co si myslíme my. To bych považovala źa nejdůležitější,"

řekla pro LP-Life Zuzana Straková.

My potom jen u televizních obrazovek už jen vidíme výsledek a sledujeme po dobu několika měsíců cestu těch nejlepších. Vidíme, jak rostou nejen ve své produkci, jak se zdokonalují jejich vystoupení a jejich hlas. Ale vidíme i jejich neuvěřitelnou přeměnu, pokud jde o styl oblékání. 

Tři za všechny

Vybrali jsme pro vás tři vítěze předchozích ročníků. Myslíte si, že soutěž nějak poznamenala jejich další styl, v němž se objevují na veřejnosti? My si to nemyslíme.

"Pakliže se z naší jakékoli budoucí hvězdy vyvine opravdová super star, bude si schopna vyvinout svůj vlastní styl. Ale celá show je o tom, že každý z těch vyvolených zpěváků, hlavně v semifinálových a finálových kolech, by měl být schopen zareagovat na zadání písně, žánru a stylu, který se od nich žádá. To je přesně schopnost super star. O tom SuperStar je. Být čímkoli bych mohl být, v jakémkoli stylu a jakékoli poloze písně nebo žánru,"

tvrdí odbornice.

Prodej luxusního bytu, Praha 1 - Nové Město
Prodej luxusního bytu, Praha 1 - Nové Město, Praha 1

Vždycky svá Aneta Langerová

Aneta Langerová je dosud nejvýraznější vítězkou SuperStar, přestože se jedná o vítězku první. Stala se stálicí naší populární scény a je vždy svá. Aneta svůj vzhled v minulosti velmi často měnila, viděli jsme ji tmavovlasou, blond i transparentně růžovou. Aneta je velmi osobitá a nepotřebuje se "líbit" - její hlas a talent hovoří za vše. Přestože bylo na její styl vznášeno spoustu připomínek už běhen soutěže, Aneta prošla obrovským vývojem. Zachovává si svůj styl, jede si po své trati a žije si svůj život, v němž jsou pro ni soukromí a respekt svaté.

Aneta Langerová v roce 2006
Aneta Langerová v roce 2006 • Zdroj: Profimedia
Aneta Langerová v roce 2020
Aneta Langerová v roce 2020 • Zdroj: MICHAL ŠULA / MAFRA / Profimedia

I pro Zuzanu Strakovou byla a je nejvýraznější SuperStar Aneta Langerová.

"Aneta, byť byla naprosto do sebe uzavřená introvertní bytost, si přes všechna úskalí showbyznysu vymezila svoji cestu a styl. Jestli jsme jí my, možná, v něčem pomohli, bylo odloupat ze sebe ty cibulové slupky, které člověk má, aby nevyšel ze své komfortní zóny. Ono toto obnažování se a prodávání se, ať už je o stylingu nebo výběru písní či o projevu, je složitá cesta. A myslím, že zrovna Aneta ušla obrovskýkus cesty. Tam, kde je, má svoji stabilní pozici, polohu i obec fanoušků. Dnes je z ní sebevědomá mladá dáma, která přesně ví, co chce, očekává, a co splňuje. A to mi přijde super." 

Stylová Emma Drobná

Opakem Anety, pokud jde o módu, je vítězka čtvrté řady, Emma Drobná. Ta zazářila v soutěži jako zrzka a přes růžovou zakotvila u blond. Móda je jejím koníčkem a na sociálních médiích se profiluje v nejrůznějších sexy modelech a pózách. Jak by ne: v Dánsku vystudovala design a k módě má blízko. I ona se však nyní usadila a v "civilu" se objevuje  v decentnějších modelech.      

Emma Drobná v roce 2015
Emma Drobná v roce 2015 • Zdroj: Profimedia
Současná podoba Emmy Drobné
Současná podoba Emmy Drobné • Zdroj: Profimedia

"Nutno říct, že z 90 procent téměř nikdo z lidí, kteří se hlásí do SuperStar, nemá vyhraněný styl. Těch 10 procent je super vklad do prvních kol, do precastingu a castingu, ale celá show a celá SuperStar je a měla by být o schopnosti proměn jednotlivých účastníků vůči jednotlivým žánrům a kolům, která v soutěži přicházejí. Tudíž nejsem schopná říct, jestli je pro mě důležitý styl každého. Musíme tyto lidi proměňovat tak, aby v každém kole vypadali jinak. A toto chameleonství je alfa omega toho, čeho chceme dosáhnout. Bavíme se o komerční soutěži,"

říká Zuzana Straková.

Tereza Mašková nezapadla

Tereza Mašková vyhrála SuperStar v roce 2018 a už tehdy zaujala porotu i diváky nejen rozsahem svého hlasu, ale také růžovými vlasy. Dodnes se hudbě aktivně věnuje, vydává desky a je jednou z hvězd, která nezapadla. I o ní můžeme říci, že je stylová. Růžové vlasy už odhodila a charakteristické jsou pro ni černá a bílá, nebojí se ale ani odvážnějších outfitů.

Tereza Mašková v roce 2020
Tereza Mašková v roce 2020 • Zdroj: Profimedia
Tereza Mašková v roce 2020
Tereza Mašková v roce 2020 • Zdroj: Profimedia

Divácká popularita

SuperStar se v téměř totožném programovém modulu vysílá v mnoha světových zemích, podobně jako o něco tematicky širší talentová soutěž Česko Slovensko má talent, jež odstartovala včera na Primě. 

SuperStar je českou verzí britské televizní pěvecké soutěže Pop Idol a je založena na tom, že se z neznámých amatérských zpěváků díky televizi a publicitě stávají známé tváře. 

Největšímu úspěchu se u nás těšila první řada v roce 2004. Vítězem se stal ten, kdo se probojoval až do finálového kola, a i tam díky televizním divákům a doporučení poroty zvítězil. Tento „vyvolený“ pak od producentů, jež jsou partnery soutěže, dostává smlouvu na vydání alba.

„V první sérii malá bomba, které jsem propadl, obdivoval ji a soutěžícím pravidelně fandil. To, že to bylo v sedmnácti, kdy se člověk idolů chytá velmi snadno, byla věc druhá. Druhá série už o poznání méně vydařeně zopakovala prakticky totéž a třetí se zvedla díky trefným a pohotovým Marešovým bonmotům, ale celý základ už zůstal ve stádiu recyklace. I tak jsou tyhle vzpomínky pořád v příjemně nostalgickém duchu. Jakékoli další mutace či pokusy by ale šly v hodnocení až někam do sklepa,“

hodnotí v recenzích na čsfd.cz soutěž někdo s přezdívkou novoten.

Obdobně jako většina reality show se ale popularita SuperStar rok od roku snižuje. Vloni SuperStar sledovalo i přes corona verzi v průměru 881 tisíc diváků starších 15 let (podíl 22 %). V divácké skupině 15-54, která je pro Novu podstatná kvůli prodeje reklamy, dosáhl podíl pořadu 29 %. V roce 2004, kdy se pořad vysílal poprvé, se na každý díl dívalo více než 2 900 000 diváků u televizorů. 

My letos přejeme soutěžícím i porotě hodně štěstí a doufáme, že se bude jednat o pocovidovou úspěšnou sérii SuperStar 2021! 

Zdroje: TV Nova, mediaguru, ČSFD, vlastní dotazování

Luxury Prague Life

Sdílet / stát se fanouškem

Galerie (0)

View photo gallery

O autorovi

V médiích se pohybuji už přes polovinu svého života, hlavně v lifestylových titulech, které mi kdysi změnily životní styl, v dobrém i zlém. Mou největší vášní je cestování, fotografování a potápění. Posledních 14 let jsem žila všude možně po světě a živila se především jako podmořský fotograf a psavec - spolupracovala jsem s lifestylovými médii a vytvářela obsah webů a texty na klíč. Z cest jsem si také přivezla krásného synka, který je mým nejlepším učitelem, motorem, ale i brzdou. Nová práce mi dovoluje spojit všechno, co mám ráda.
Kristina Vacková
Luxusní bydlení Praha
Funkcionalistická vila na prodej, Praha-západ
Okolí Prahy

Funkcionalistická vila na prodej, Praha-západ

7 + 1 423 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej, Praha 5 - 471m
Praha 5

Luxusní vila na prodej, Praha 5 - 471m

8 + 1 471 m²
55 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej na Praze 6 - 590
Praha 6

Luxusní vila na prodej na Praze 6 - 590

590 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Praha 1 - 51m
Praha 1

Prodej luxusního bytu, Praha 1 - 51m

2 + KK 51 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej s terasou a výhledem
Praha 1

Luxusní byt na prodej s terasou a výhledem

4 + KK 245 m², ter. 28 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Praha 4 - 106m
Praha 4

Prodej luxusního bytu, Praha 4 - 106m

3 + KK 106 m², ter. 14 m²
14 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Dům u jezera s tenisovým kurtem - pozemek 2852
Okolí Prahy

Dům u jezera s tenisovým kurtem - pozemek 2852

7 + KK 225 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej, Praha 5 - 232m
Praha 5

Luxusní byt na prodej, Praha 5 - 232m

4 + KK 232 m², ter. 38 m²
24 990 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu 5+kk Praha 7 - Bubeneč
Praha 7

Prodej luxusního bytu 5+kk Praha 7 - Bubeneč

5 + KK 162 m², bal. 10 m²
29 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Praha 1 - Nové Město
Praha 1

Prodej luxusního bytu, Praha 1 - Nové Město

3 + 1 123 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Praha 10 - 131m
Praha 10

Prodej luxusního bytu, Praha 10 - 131m

4 + KK 131 m², ter. 20 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha - 320m
Praha 5

Luxusní byt na prodej Praha - 320m

5 + KK 320 m², bal. 4 m², ter. 38 m²
52 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej, Praha 6 -127m
Praha 6

Luxusní byt na prodej, Praha 6 -127m

4 + KK 119 m², ter. 9 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusní vily, Praha-východ - 420m
Okolí Prahy

Prodej luxusní vily, Praha-východ - 420m

7 + KK 420 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt se zahradou Praha 7 - Bubeneč
Praha 7

Byt se zahradou Praha 7 - Bubeneč

4 + KK 111 m²
23 900 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Mezonetový byt na prodej - Praha 6 - Bubeneč
Praha 6

Mezonetový byt na prodej - Praha 6 - Bubeneč

3 + KK 126 m², bal. 5 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí
Praha 6

Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí

7 + 2 440 m², bal. 5 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní rodinná vila na pronájem - Praha 6
Praha 6

Luxusní rodinná vila na pronájem - Praha 6

5 + 1 267 m², bal. 12 m², ter. 12 m²
110 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prostorný byt 4+kk v Troji - 163m
Praha 7

Prostorný byt 4+kk v Troji - 163m

4 + KK 163 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem, Praha 1 - 76m
Praha 1

Luxusní byt na pronájem, Praha 1 - 76m

3 + KK 48 m²
37 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt Smetanovo nábřeží 191m
Praha 1

Byt Smetanovo nábřeží 191m

4 + KK 191 m², bal. 3 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej kanceláře se zahradou Praha 7 - Bubeneč
Praha 7

Prodej kanceláře se zahradou Praha 7 - Bubeneč

4 + KK 111 m²
23 900 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt 3+kk v Tróji - 111m

Luxusní byt 3+kk v Tróji - 111m

3 + KK 121 m², bal. 10 m²
48 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusní vily Praha 6 - 201m2
Praha 6

Pronájem luxusní vily Praha 6 - 201m2

3 + KK 201 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Pronájem bytu Praha 1 - Nové Město
Praha 1

Pronájem bytu Praha 1 - Nové Město

2 + KK 121 m², ter. 50 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Pronájem rodinného domu, Praha 6 - Šárecké
Praha 6

Pronájem rodinného domu, Praha 6 - Šárecké

5 + KK 285 m²
95 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse s terasou Troja 310m
Praha 7

Luxusní penthouse s terasou Troja 310m

6 + KK 310 m², ter. 12 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Troja - 113m
Praha 7

Prodej luxusního bytu, Troja - 113m

3 + KK 113 m², ter. 8 m²
19 500 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej, Praha 1 - Nové Město - 67m
Praha 1

Byt na prodej, Praha 1 - Nové Město - 67m

2 + 1 67 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní mezonet na pronájem - Praha 3 - 190
Praha 3

Luxusní mezonet na pronájem - Praha 3 - 190

2 + KK 190 m², bal. 5 m², ter. 50 m²
57 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem na Praze 3 -182m2
Praha 3

Luxusní byt na pronájem na Praze 3 -182m2

4 + KK 289 m², ter. 107 m²
85 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prodej bytu 3+kk - Praha 7,85m
Praha 7

Prodej bytu 3+kk - Praha 7,85m

3 + KK 85 m², bal. 4 m²
15 452 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem na Malé Straně- 105m2
Praha 1

Luxusní byt na pronájem na Malé Straně- 105m2

2 + 1 108 m², ter. 14 m²
38 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt 5+kk na pronájem - Praha 1 - 217m
Praha 1

Luxusní byt 5+kk na pronájem - Praha 1 - 217m

5 + KK 217 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Bytový dům na prodej - Praha 4 - Hodkovičky
Praha 4

Bytový dům na prodej - Praha 4 - Hodkovičky

7 + KK 453 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej na Praze 6-Bubeneč
Praha 6

Luxusní vila na prodej na Praze 6-Bubeneč

12 + 2 1044 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem, Praha 1 - 24m
Praha 1

Luxusní byt na pronájem, Praha 1 - 24m

1 + KK 24 m²
29 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 280
Praha 8

Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 280

Atypický 280 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 70
Praha 8

Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 70

Atypický 70 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Restaurace k pronájmu, Praha 8 - 519
Praha 8

Restaurace k pronájmu, Praha 8 - 519

Atypický 721 m², ter. 202 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 446
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 446

Atypický 446 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 332
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 332

Atypický 332 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 361
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 361

Atypický 361 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 483
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 483

Atypický 483 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 249
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 249

Atypický 249 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 490
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 490

Atypický 490 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt na pronájem Praha 1 - 105m
Praha 1

Byt na pronájem Praha 1 - 105m

3 + 1 105 m²
40 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem Praha 5 - 320m
Praha 5

Luxusní byt na pronájem Praha 5 - 320m

5 + KK 320 m², bal. 4 m², ter. 38 m²
140 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt k pronájmu s výhledem na Vyšehrad
Praha 2

Luxusní byt k pronájmu s výhledem na Vyšehrad

3 + KK 105 m², bal. 5 m²
38 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse na prodej, Praha 6 - 226m
Praha 6

Luxusní penthouse na prodej, Praha 6 - 226m

6 + KK 226 m², ter. 38 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej Praha východ -1406m
Okolí Prahy

Luxusní vila na prodej Praha východ -1406m

5 + KK 298 m², ter. 31 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Praha 6 - 426m
Praha 6

Luxusní byt na prodej - Praha 6 - 426m

5 + KK 426 m², ter. 250 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej 620 m2 - Praha
Praha 6

Luxusní vila na prodej 620 m2 - Praha

Atypický 620 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m
Praha 1

Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m

4 + 1 226 m², bal. 7 m², ter. 24 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Byt s terasou na pronájem Praha 10 - 73m
Praha 10

Byt s terasou na pronájem Praha 10 - 73m

2 + KK 73 m², ter. 14 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 346m
Praha 8

Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 346m

4 + KK 146 m², ter. 27 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Supermakléřky - realitní komiks
Epizoda 3

Bez Realitky

Otevřít komiks
Epizoda 24

Židovské město

Otevřít komiks
Epizoda 16

Realitní timing

Otevřít komiks
Epizoda 27

Home Staging

Otevřít komiks
Epizoda 11

100% Hypotéka

Otevřít komiks
Epizoda 0

Začít od nuly

Otevřít komiks
Epizoda 5

Byt za Miliardu

Otevřít komiks
Epizoda 23

České tsunami

Otevřít komiks
Epizoda 12

Dovolená

Otevřít komiks
Epizoda 13

Byt v Pařížské

Otevřít komiks
Epizoda 25

Chinatown

Otevřít komiks
Epizoda 20

Dřevomorka

Otevřít komiks
Epizoda 21

Realitní mejdan

Otevřít komiks
Epizoda 18

Ztráta paměti

Otevřít komiks
Epizoda 1

Opičárna

Otevřít komiks
Epizoda 4

Milí Sousedé

Otevřít komiks
Epizoda 2

Snadné prachy

Otevřít komiks
Epizoda 8

Tráva

Otevřít komiks
Epizoda 19

Nábor nemovitosti

Otevřít komiks
Epizoda 7

Ryze Česká Realitka

Otevřít komiks
Epizoda 29

GDPR

Otevřít komiks
Epizoda 6

Neplatíte provizi

Otevřít komiks
Epizoda 26

Bez kupujícího

Otevřít komiks
Epizoda 9

B Tower

Otevřít komiks
Epizoda 28

1+1

Otevřít komiks
Epizoda 14

Bez Developera

Otevřít komiks
Epizoda 10

Černá díra

Otevřít komiks
Epizoda 15

Byt pro celebritu

Otevřít komiks
Epizoda 17

Bez Realitky 2

Otevřít komiks
Epizoda 22

Realitní TANGO

Otevřít komiks