Top hledané
Výsledky (0)
Březen je ideální doba na pozorování magického jevu, polární záře, ve Finsku. Připravte si foťáky a vydejte se s námi na kouzelnou cestu po pusté krajině za jedním z nejkrásnějších úkazů oblohy.

Do Finska za polární září

Eva Ledecká
18. března 2017
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta

Vidět polární záři je vždy mimořádným a nezapomenutelným zážitkem. Luxusní žhnoucí barvy na obloze jsou okouzlující a opravdu návykové. Jakmile je jednou uvidíte, budete je chtít vidět znovu a znovu.

Finské Laponsko: nejlepší destinace pro pozorování aurory

Čím více pojdete na sever, tím máte větší šanci polární záři, neboli auroru, spatřit. Jasná obloha je však zásadním předpokladem pro její jasné zjevení. Finské Laponsko je nejlepší místo na světě, kde je polární záře nejlépe viditelná.

Obecně platí, že polární záře je nejkrásnější několik hodin před půlnocí a několik hodin po půlnocí v pozdním podzimu, v zimě a časně zjara. Luxusní úkaz může trvat pouhých 20 sekund nebo celé hodiny. Záleží na štěstí a žádná cestovní kancelář vám nebude moci zaručit perfektní zážitek.

Byt s výhledem na Pražský hrad 512m
Byt s výhledem na Pražský hrad 512m, Praha 1

Luxury Action: odhalí ta nejlepší místa

Šanci na pozorování budete mít vyšší, spojíte-li se s profesionály, kteří ví, kam vás zavést. Společnost Luxury Action má dlouholeté zkušenosti a svou zemi zná dokonale. Jedná se o finskou cestovní společnost, která se zaměřuje na luxusní cesty a turismus. Vezme vás na ta nejlepší místa ve Finsku, kde můžete pozorovat polární záři.

Teepee Wilderness Camp: kemp v nejvyšším luxusu

Mimořádný zážitek si neodvezete z hotelu v centru města. Vypravte se do krásné přírody Finského Laponska, kde na vás čekají dokonalé a luxusně zařízená týpí v neuvěřitelně krásné přírodě. Luxus se vším všudy zaručí osobní šéfkuchař i služby komorníka. Teepee Wilderness Camp přináší exotické ubytování a naprosté souznění s přírodou v pětihvězdičkovém komfortu.

Pokud se přeci jenom na své cestě nebudete moci úplně odstřihnout od civilizace, členové posádky rozhodně budou vybaveni satelitními telefony, jež vám rychle a jednoduše umožní spojit se s kýmkoliv budete potřebovat.

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze