Do nového života růžově a v pastelových barvách

Věděli jste, že pastelové interiéry jsou trendy? Nemusíte se bát ani růžové
08. září 2021
 
Hlavní stránka Nové články

Jste mladí a naskytla se vám možnost nového bydlení. Nebo o něm zatím jen sníte, ale váš sen dostává konkrétnější obrysy. Dokonce máte už i vybrané barvy do obýváku a ve vašich snech se objevuje růžová sedačka. No, jasně. Pak vidíme, že jste rádi trendy. A teď už jen zbývá najít to správné místo, kde svému talentu popustíte uzdu. Pomůžeme vám najít stylové bydlení pro aktivní a mladé lidi, kteří se nebojí r-ů-ž-o-v-é!

Tři ženy v růžové

Sledovat trendy v bytovém designu je skutečná zábava, o to více, když se vám rýsuje i místo, kde pak svůj talent uplatníte! Nejen že se styly i barvy neustále mění a odrážejí i celkové rozpoložení společnosti, ale dávají nám i prostor popustit uzdu naši fantazii, realizovat se a oživit si své bydlení tak, jak je zrovna cool a trendy. Momentálně nejvíc frčí pastelové barvy, a to nejen v módě a odívání, ale i v interiérovém návrhářství.

Pastelové barvy jsou zkrátka in, a ke slovu se velmi významně hlásí i růžová.

Kateřina Klausová
Kateřina Klausová • Zdroj: Jaroslav Urban pro Y&T Luxury Property

Barevné bydlení je cool!  

Pomalu se začíná upouštět od čistě bílých nebo šedých interiérů, které někdy mohou působit až nemocničně. Letos jsou v kurzu pastelové barvy, jež dokáží silně ovlivnit náladu a pohodu. Proto se nemusíte bát ani například žlutých nebo růžových odstínů, které váš domov virtuálně pomazlí a zútulní. 

Byt na pronájem Praha 5 - Košíře - 48m2
Byt na pronájem Praha 5 - Košíře - 48m2, Praha 5

Růžová není jenom pro holčičky 

Detail Interiéru
Detail Interiéru • Zdroj: Jaroslav Urban pro Y&T Luxury Property

Tahle barva už dávno nepatří pouze do ženské ložnice nebo dětského pokoje pro holčičku. Tytam jsou i časy, kdy muž v růžové košili byl jen pro smích. Naopak - růžovou umí nosit jen skuteční fešáci! Anebo si v růžové košili sednout doma na tu nádhernou designovou sedačku uprostřed pokoje!

Postupně si růžová vysloužila status unisexové barvy. Použít se dá v obývacím pokoji, kuchyni, ale i koupelně. V klasickém Feng Shui je růžová považována za barvu ohně spolu s červenou, oranžovou, žlutou a fialovou. A pokud je řeč o koupelně ta může díky barevnému dekoru získat úplně nový nádech. Pigmentová růžová stěna nebo backsplash by mohly v těchto prostorách pomoci skrýt opotřebení. 

Candy Flat - růžový interiér
Candy Flat - růžový interiér • Zdroj: Jaroslav Urban pro Y&T Luxury Property

"Barvy všeobecně dokáží dát interiéru potřebnou duši. Navíc je skvělé, že v dnešní době se mladí lidé nebojí experimentovat a kombinují. Není totiž nic krásnějšího, než mít osobité a originální bydlení,"

říká pro LP- Life bytová designérka Alena Šrencová.  

Candy Flat - Interiér bez růžové
Candy Flat - Interiér bez růžové • Zdroj: Jaroslav Urban pro Y&T Luxury Property

Světlé odstíny růžové jsou neutrální, díky tomu je lze kombinovat například s šedivou, bílou, hnědou, béžovou a černou. Růžová se může v interiéru objevit jak v doplňcích, tak na stěně. Pro odvážnější se nabízí možnost kombinace růžové se žlutou či světle modrou, tato barevná spojení pokoj zjemní a vnesou do něj světlo, proto jsou ideální do prostorově menších místností, které se tak opticky zvětší.

Luxusní vila na prodej na Praze 6 - 590
Luxusní vila na prodej na Praze 6 - 590, Praha 6

"Pastelové barvy za sebou mají opravdu dlouhou cestu. Velký boom zažily v retro a vintage éře v 50. a 60. letech. Moc barev nedokáže vnést do obytných prostor uvolněný pocit tak, jako pastelky,"

dodává Šrencová. 

Slavný Beverly Hills Hotel
Slavný Beverly Hills Hotel • Zdroj: Profimedia

Růžový interiér (i exteriér) se objevil například ve famózně známém Beverly Hills Hotelu v Los Angeles, který si zamilovala i stylová a nezapomenutelná Marilyn Monroe. Poprvé byl hotel vymalován na růžovo v roce 1948, kdy měla barva ladit se stylem country clubu.  

Obliba nejen v domácích interiérech

Růžové osvětlení interiéru
Růžové osvětlení interiéru • Zdroj: Jaroslav Urban pro Y&T Luxury Property

„Zatímco dnešní moderní interiéry zvládají růžovou s okázalostí, někteří lidé ještě trpí zbytečnými předsudky. Růžová barva se obecně řadí ke světlejším barvám, ale nemusí to tak být. Zejména například v tandemu s tmavě červenou,“

říká pro LP-Life bytová návrhářka Lucie Pavlíčková.

Vidět život růžově
Vidět život růžově • Zdroj: Profimedia

„Růžová je barvou vášní, odvahy, živosti a agresivity. Pojďme se ponořit do myšlenek, které nám pomohou při plánování a realizaci růžové v našich prestižních obydlích. Předně si řekněme, že růžová je jakousi podmnožinou červené. Rozmanitá škála růžových odstínů se vyrábí smícháním bílé a rozmanité červené. Dětskou růžovou připravíte přidáním více bílé a méně červené, zatímco zářivě růžovou získáte smícháním více červené a velmi málo bílé. Také odstíny broskve jsou kvůli svým mateřským barvám kategorizovány jako růžové. Mezi druhy růžových patří i orchidejová růžová, vínová, baby růžová, tmavě růžová, purpurová, neonová nebo fluorescenční růžová, horká růžová a mnoho dalších. A dokonce mezi růžovou a fialovou existuje velmi tenká linie rozlišení. A jejich kombinace je velmi fascinující. Význam růžové barvy nepochybně představuje symbol lásky a náklonnosti. Různé odstíny růžové promítají nespočet významů.“

Růžové křeslo
Růžové křeslo • Zdroj: Jaroslav Urban pro Y&T Luxury Property

O tom, že růžová prostě letí svědčí i nejnovější trendy v kavárnách a restauracích. Jednou z nejznámějších v Praze je růžová kavárna Chloé na Vinohradech, kterou jen tak nepřehlédnete. 

Ženy, které rády nakupují si Prahu 5 zamilují
Ženy, které rády nakupují si Prahu 5 zamilují • Zdroj: Unsplash

"Hodně jsme se inspirovali v Londýně. Původně jsme ale nikdy nechtěli mít kavárnu. Pak se ale bratr začal zajímat o kávu a učit se o ní. Nakonec přišel s tím, že by chtěl mít kavárnu. A proč růžová? Je to zkrátka moje oblíbená barva. Růžové věci mě baví, dělají mi radost. Někdo si možná myslí, že je to až moc růžové, ale mně se to líbí,"

řekla majitelka kavárny Inga pro Žena-In. S neonově růžovým interiérem se proslavil i majitel restaurací v Brně Jan Vlachynský. Konkrétně v restauraci 4 pokoje, která je typická svým neonovým nápisem Láska.

Interiér restaurace 4 pokoje
Interiér restaurace 4 pokoje • Zdroj: Se svolením restaurace 4 pokoje

Pryč už ale z velkých měst a rušných částí.

Trendy bydlení pro mladé

Pokud jste mladý pár a sníte o společném bydlení, pak jistě nepohrdnete nejen nápady na moderní interiér, ale i nápady na to, kde byste měli všechno pohromadě. Své barvy, svůj klid, blízkost centra, společenské vyžití, přírodu a mraky sportovních aktivit!

Per sedící na pohovce
Per sedící na pohovce • Zdroj: Profimedia

Hodně lidí, hluk tramvají, noční život - věci, kterými se chceme obklopovat do určitého věku a neumíme si bez nich naše večery skoro ani představit. Jenže i tenhle chleba omrzí, a většinou přestává chutnat s věkem, stálým partnerem a pracovními povinnostmi. Spousta z nás ale touží mít tak trošku obojí - svůj klid a přírodu za humny, zároveň ale možnost socializovat se a zařídit si věci v centru. Je tohle ale možné?  

Koupelna s barevnou tapetou
Koupelna s barevnou tapetou • Zdroj: Unsplash

Teď zřejmě potěšíme všechny sportovní nadšence. Praha 5 toho nabízí nespočet, za zelený klenot by se dal považovat přírodní park Košíře - Motol, jehož součástí jsou 3 významné přírodní památky: Vidoule, Motolský ordovik a Kalvárie v Motole. A pokud byste si chtěli dát opravdu do těla, tak můžete vyběhnout právě do Vidoule, jednoho z nejvyšších míst v Praze.  

Mít golfové hřiště za humny je sen
Mít golfové hřiště za humny je sen • Zdroj: Unsplash

Je libo strávit odpoledne na golfu? Hned vedle parku je oblíbený Golf Club Praha, kde máte možnost zahrát si na jediném místě na levé straně řeky. Hřiště v poslední době prošlo spoustou úprav, abyste se tam třeba právě vy cítili co nejlépe. Hra na devět jamek stojí 600 až 800 korun.    

Podzim už pomalu klepe na dveře a neexistuje nic romantičtějšího než dlouhá procházka podzimní Prahou. Ideálně třeba s kávou do ruky. Například do Obory Hvězdy to z Košíří trvá necelou půl hodinku a stejně tak i do parku Ladronka. Můžete si do baťůžku přibalit i inlinové brusle a procházku si zpestřit na 4,3kilometrové asfaltové stezce. V Ladronce je i nová venkovní posilovna, takže možností, jak vypracovat ideální postavu už na příští léto, bude spousta! Ale nebojte, zatím máte ještě spoustu času. Ten můžete třeba strávit v některé z přilehlých restaurací, Ladronka nabízí i venkovní stánek a dětské hřiště. 

No a teď zase ty praktičtější věci. Když vás omrzí klid, sportování a příroda, je tu další varianta - blízkost CENTRA, odkud jsme už dneska jednou utekli! Nákupy, kafíčka, kino, restaurace. Pouhých 12 minut autem na smíchovský Anděl, kde je snad úplně všechno! Pokud byste si ale přeci jenom rádi večer dali skleničku, buď můžete využít tramvaj, která vás tam dopraví za 15 minut, nebo zavolat taxíka? A nebojte, neutratíte za něj víc než stovku!

Kateřina Klausová
Kateřina Klausová • Zdroj: Jaroslav Urban pro Y&T Luxury Property

Člověk vždycky rád ocení první pomoc po ruce. A tak je určitě obrovskou výhodou bydlet poblíž Motolské nemocnice. Přeci jenom jeden nikdy neví, co se přihodí. Třeba při vaření, hraní deskových her, no však to znáte. Anebo třeba přitom, když si budete svůj krásný nový byt malovat pastelovými barvami? Nebo třeba - narůžovo? 

Nám se pastelové barvy v interiérech moc líbí. Jsou útulné, pozitivní a zase trošku jiné. Příchod domů by přeci takový měl být. 

Zdroje: My Move, Lush Home, Žena-in, vlastní dotazování

Luxury Prague Life

Sdílet / stát se fanouškem

Galerie (0)

View photo gallery

O autorovi

Jestli někdo vraždí kvůli módě, tak já to nejsem. Ale zaručeně ti pomůžu zahladit stopy. Miluju dobrou kávu a toulky po Praze s příjemnou hudbou v uších. Červená rtěnka je správnou volbou, vždycky!
Kateřina Ostrejšová
Luxusní bydlení Praha
Funkcionalistická vila na prodej, Praha-západ
Okolí Prahy

Funkcionalistická vila na prodej, Praha-západ

7 + 1 423 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej, Praha 5 - 471m
Praha 5

Luxusní vila na prodej, Praha 5 - 471m

8 + 1 471 m²
55 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej na Praze 6 - 590
Praha 6

Luxusní vila na prodej na Praze 6 - 590

590 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Praha 1 - 51m
Praha 1

Prodej luxusního bytu, Praha 1 - 51m

2 + KK 51 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej s terasou a výhledem
Praha 1

Luxusní byt na prodej s terasou a výhledem

4 + KK 245 m², ter. 28 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Praha 4 - 106m
Praha 4

Prodej luxusního bytu, Praha 4 - 106m

3 + KK 106 m², ter. 14 m²
14 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Dům u jezera s tenisovým kurtem - pozemek 2852
Okolí Prahy

Dům u jezera s tenisovým kurtem - pozemek 2852

7 + KK 225 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej, Praha 5 - 232m
Praha 5

Luxusní byt na prodej, Praha 5 - 232m

4 + KK 232 m², ter. 38 m²
24 990 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu 5+kk Praha 7 - Bubeneč
Praha 7

Prodej luxusního bytu 5+kk Praha 7 - Bubeneč

5 + KK 162 m², bal. 10 m²
29 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Praha 1 - Nové Město
Praha 1

Prodej luxusního bytu, Praha 1 - Nové Město

3 + 1 123 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Praha 10 - 131m
Praha 10

Prodej luxusního bytu, Praha 10 - 131m

4 + KK 131 m², ter. 20 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej, Praha 6 -127m
Praha 6

Luxusní byt na prodej, Praha 6 -127m

4 + KK 119 m², ter. 9 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusní vily, Praha-východ - 420m
Okolí Prahy

Prodej luxusní vily, Praha-východ - 420m

7 + KK 420 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt se zahradou Praha 7 - Bubeneč
Praha 7

Byt se zahradou Praha 7 - Bubeneč

4 + KK 111 m²
23 900 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Mezonetový byt na prodej - Praha 6 - Bubeneč
Praha 6

Mezonetový byt na prodej - Praha 6 - Bubeneč

3 + KK 126 m², bal. 5 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí
Praha 6

Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí

7 + 2 440 m², bal. 5 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní rodinná vila na pronájem - Praha 6
Praha 6

Luxusní rodinná vila na pronájem - Praha 6

5 + 1 267 m², bal. 12 m², ter. 12 m²
110 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prostorný byt 4+kk v Troji - 163m
Praha 7

Prostorný byt 4+kk v Troji - 163m

4 + KK 163 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt Smetanovo nábřeží 191m
Praha 1

Byt Smetanovo nábřeží 191m

4 + KK 191 m², bal. 3 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej kanceláře se zahradou Praha 7 - Bubeneč
Praha 7

Prodej kanceláře se zahradou Praha 7 - Bubeneč

4 + KK 111 m²
23 900 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt 3+kk v Tróji - 111m

Luxusní byt 3+kk v Tróji - 111m

3 + KK 121 m², bal. 10 m²
48 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusní vily Praha 6 - 201m2
Praha 6

Pronájem luxusní vily Praha 6 - 201m2

3 + KK 201 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Pronájem bytu Praha 1 - Nové Město
Praha 1

Pronájem bytu Praha 1 - Nové Město

2 + KK 121 m², ter. 50 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Pronájem rodinného domu, Praha 6 - Šárecké
Praha 6

Pronájem rodinného domu, Praha 6 - Šárecké

5 + KK 285 m²
95 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse s terasou Troja 310m
Praha 7

Luxusní penthouse s terasou Troja 310m

6 + KK 310 m², ter. 12 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Troja - 113m
Praha 7

Prodej luxusního bytu, Troja - 113m

3 + KK 113 m², ter. 8 m²
19 500 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej, Praha 1 - Nové Město - 67m
Praha 1

Byt na prodej, Praha 1 - Nové Město - 67m

2 + 1 67 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní mezonet na pronájem - Praha 3 - 190
Praha 3

Luxusní mezonet na pronájem - Praha 3 - 190

2 + KK 190 m², bal. 5 m², ter. 50 m²
57 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem na Praze 3 -182m2
Praha 3

Luxusní byt na pronájem na Praze 3 -182m2

4 + KK 289 m², ter. 107 m²
85 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prodej bytu 3+kk - Praha 7,85m
Praha 7

Prodej bytu 3+kk - Praha 7,85m

3 + KK 85 m², bal. 4 m²
15 452 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem na Malé Straně- 105m2
Praha 1

Luxusní byt na pronájem na Malé Straně- 105m2

2 + 1 108 m², ter. 14 m²
38 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt 5+kk na pronájem - Praha 1 - 217m
Praha 1

Luxusní byt 5+kk na pronájem - Praha 1 - 217m

5 + KK 217 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Bytový dům na prodej - Praha 4 - Hodkovičky
Praha 4

Bytový dům na prodej - Praha 4 - Hodkovičky

7 + KK 453 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej na Praze 6-Bubeneč
Praha 6

Luxusní vila na prodej na Praze 6-Bubeneč

12 + 2 1044 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem, Praha 1 - 24m
Praha 1

Luxusní byt na pronájem, Praha 1 - 24m

1 + KK 24 m²
29 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 280
Praha 8

Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 280

Atypický 280 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 70
Praha 8

Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 70

Atypický 70 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Restaurace k pronájmu, Praha 8 - 519
Praha 8

Restaurace k pronájmu, Praha 8 - 519

Atypický 721 m², ter. 202 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 446
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 446

Atypický 446 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 332
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 332

Atypický 332 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 361
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 361

Atypický 361 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 483
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 483

Atypický 483 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 249
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 249

Atypický 249 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 490
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 490

Atypický 490 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt na pronájem Praha 1 - 105m
Praha 1

Byt na pronájem Praha 1 - 105m

3 + 1 105 m²
40 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse na prodej, Praha 6 - 226m
Praha 6

Luxusní penthouse na prodej, Praha 6 - 226m

6 + KK 226 m², ter. 38 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej Praha východ -1406m
Okolí Prahy

Luxusní vila na prodej Praha východ -1406m

5 + KK 298 m², ter. 31 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha - 320m
Praha 5

Luxusní byt na prodej Praha - 320m

5 + KK 320 m², bal. 4 m², ter. 38 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Praha 6 - 426m
Praha 6

Luxusní byt na prodej - Praha 6 - 426m

5 + KK 426 m², ter. 250 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej 620 m2 - Praha
Praha 6

Luxusní vila na prodej 620 m2 - Praha

Atypický 620 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m
Praha 1

Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m

4 + 1 226 m², bal. 7 m², ter. 24 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Byt s terasou na pronájem Praha 10 - 73m
Praha 10

Byt s terasou na pronájem Praha 10 - 73m

2 + KK 73 m², ter. 14 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 346m
Praha 8

Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 346m

4 + KK 146 m², ter. 27 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní prvorepubliková vila na prodej v Praze

Luxusní prvorepubliková vila na prodej v Praze

9 + 2 620 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem, Praha 1 - 76m
Praha 1

Luxusní byt na pronájem, Praha 1 - 76m

3 + KK 48 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Pronájem bytu Praha 2 - Vinohrady - 36m2
Praha 2

Pronájem bytu Praha 2 - Vinohrady - 36m2

1 + KK 36 m², bal. 1 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Supermakléřky - realitní komiks
Epizoda 3

Bez Realitky

Otevřít komiks
Epizoda 24

Židovské město

Otevřít komiks
Epizoda 16

Realitní timing

Otevřít komiks
Epizoda 27

Home Staging

Otevřít komiks
Epizoda 11

100% Hypotéka

Otevřít komiks
Epizoda 0

Začít od nuly

Otevřít komiks
Epizoda 5

Byt za Miliardu

Otevřít komiks
Epizoda 23

České tsunami

Otevřít komiks
Epizoda 12

Dovolená

Otevřít komiks
Epizoda 13

Byt v Pařížské

Otevřít komiks
Epizoda 25

Chinatown

Otevřít komiks
Epizoda 20

Dřevomorka

Otevřít komiks
Epizoda 21

Realitní mejdan

Otevřít komiks
Epizoda 18

Ztráta paměti

Otevřít komiks
Epizoda 1

Opičárna

Otevřít komiks
Epizoda 4

Milí Sousedé

Otevřít komiks
Epizoda 2

Snadné prachy

Otevřít komiks
Epizoda 8

Tráva

Otevřít komiks
Epizoda 19

Nábor nemovitosti

Otevřít komiks
Epizoda 7

Ryze Česká Realitka

Otevřít komiks
Epizoda 29

GDPR

Otevřít komiks
Epizoda 6

Neplatíte provizi

Otevřít komiks
Epizoda 26

Bez kupujícího

Otevřít komiks
Epizoda 9

B Tower

Otevřít komiks
Epizoda 28

1+1

Otevřít komiks
Epizoda 14

Bez Developera

Otevřít komiks
Epizoda 10

Černá díra

Otevřít komiks
Epizoda 15

Byt pro celebritu

Otevřít komiks
Epizoda 17

Bez Realitky 2

Otevřít komiks
Epizoda 22

Realitní TANGO

Otevřít komiks