Top hledané
Výsledky (0)
Italská značka Marni kolekcí SS19 nepřekvapila, ale přímo šokovala. Na podobně sofistikovanou eleganci u ní totiž nejsme zvyklí.

Dokonalá transformace značky Marni. Kolekcí SS19 vyrazila světu dech!

Martina Šmalclová
07. října 2018
+ Přidat na Seznam.cz
2 minuty

Milán odhalil nový směr

Po modelech oversize, neforemných, potlačujících ženské křivky, šokujících nebo evokujících homeless look, jako by se slehla zem. Během milánského fashion weeku přišel kreativní ředitel Marni, Francesco Risso, s kolekcí SS19, která předčila veškerá očekávání a ukázala, že luxusní značka Marni dokáže rozumět ženám.

Vyberte si a srovnejte názory proti proudu:
Klikněte zde
Martina Šmalclová
módní redaktorka
Klikněte zde
Ornella Koktová
modelka
Móda proti proudu

Názor PROTI PROUDU: Martina Šmalclová

Sofistikovaná elegance v kombinaci s hravostí

Upřímně řečeno, přestávali jsme věřit, že přijde den, kdy budeme moci luxusní značku Marni vychválit do nebes a nad jejími modely uznale pokynout. Dlouhotrvající absence ženskosti a elegance nás zbavila iluzí na změnu, ale světe div se, ona přeci jen přišla! Přivítejte sofistikovanou eleganci v kombinaci s typickou Marni hravostí.

Podpatky v SS19 nenajdete

Luxusní přehlídku otevřely krémové midi šaty s řasením spolu s neotřelou kabelkou se dvěma kapsami a mokasíny do špičky. Absence podpatků se nesla celou přehlídkou a místo nich doplnily modely sandály, pantofle nebo právě stylově zdobené mokasíny.

Prodej luxusního mezonetu 4 + 1, Praha
Prodej luxusního mezonetu 4 + 1, Praha, Praha 5

I božský Marni SS19 má jedno ALE…

Vedle božských midi šatů výrazných vzorů a nabíraných elegantních sukní nás italská značka příjemně překvapila luxusními kabáty zvýrazňujícími ženskou siluetu. Nebyl by to však Marni, kdyby si nenechal nějaký ten extravagantní kousek v záloze.

Aplikace na prsou? Krok vedle!

Na mole se objevily šaty na ramínka s podivnými aplikacemi na prsou, ze kterých jsme všechno, jen ne paf. Pokud bylo cílem Marni působit rafinovaně, výsledek se minul účinkem. Modely v nás zanechaly velký otazník, a proto raději tento krok vedle přejdeme a budeme si užívat pohled na tu část luxusní kolekce, ze které jsme skutečně nadšeni.

Martina Šmalclová

Názor PROTI PROUDU: Ornella Koktová

Velké překvapení se konalo na přehlídce Marni SS 19!

To, že Marni konečně zalichotil ženské postavě, je jedna věc, ale ta další podstatná je fakt, že jde konečně o kolekci ze které to jaro/léto prostě srší!

Já jsem hned na první pohled podlehla té čistě bílé kombinaci s nepravielnými modrými květy. Je to tak něžné a nenuceně zajímavé, že si to snad zamiluje úplně každý. A jak já už od mala říkám: modrých květů není nikdy dost. Proto mi ta kombinace kabátu a sukně stejného vzoru rozhodně nepřijde přeplácaná. Ba naopak, je svěží a naprosto boží! Na pracovní schůzky (pochopitelně místo podprsenky basic bílý top) v každodenním stresu a shonu ideální volba. Na každé té schůzce či třeba úřadě bych občas sklonila hlavu a prohlížela si ten přenádherný vzor, který by mi následně 100% vykouzlil úsměv na tváři.

Ale to by nebyl pravý Marni, aby se to neobešlo bez jakýkoliv “mimóz”. Já osobně jsem do této sekce přiřadila model složený z dlouhé oranžové sukně, stříbrných pantoflí a koženého korzetu připomínajícího brnění. Kdyby šlo alespoň o kožený korzet ve stylu Xeny a nebo zpěvačky Ruslany, to by hned byla jiná podívaná. Neboť tento tělový kousek se maximálně tak hodí jako součást munduru k pitevnímu stolu - POZOR NA RUDÉ CÁKANCE!

Ornella Koktová
Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze