Top hledané
Výsledky (0)
Byty v přízemí již zdaleka nemusí být nežádoucí. Naopak je po nich velká poptávka, a to v případě, že poskytují svým majitelům obrovskou výhodu v podobě soukromé zahrady.

Dokonalé bydlení: pražské byty se zahradou

Eva Ledecká
18. března 2017
+ Přidat na Seznam.cz
2 minuty

Byty se zahradou jsou ideálním řešením pro ty, kteří chtějí bydlet ve městě, mít vlastní pozemek a zároveň se vyhnout starostem, které jsou spojené s vlastnictvím domu. V Praze se nachází luxusní byty s kouskem přírody na těch nejlukrativnějších místech. Podívejte se s námi na pár příkladů toho, jak si můžete luxusními byty v Praze splnit sen o bezchybném bydlení.

Bydlení ve Vokovicích
Soukromá zahrada na Břevnově
Bydlení se zahradou na Smíchově

Relaxace na soukromé smíchovské zahradě

Moderní rezidence na Praze 5 se nachází nedaleko Zahrady Kinských. Prostorný byt 4+1 ideální pro rodinu s dětmi se pyšní vstupem z jedné z ložnic na luxusní zahradu o celkové ploše 150 m². Zahrada zde tak tvoří exkluzivní prostor, kde si mohou bezpečně hrát děti a kde se dá v krásných letních dnech pohodlně relaxovat. Tato oblíbená lokalita nabízí kulturní, gastronomické i sportovní vyžití.

Jedinečné charisma Břevnova

Dokonalou svobodu pocítíte například v prostorném bytě na Břevnově se soukromou zahradou, na kterou vede vstup z kuchyně. Ta tak díky tomu získává nový luxusní rozměr, který je zastoupen spoustou světla a možnosti pořádání letních hostin na čerstvém vzduchu. Břevnov je zároveň místem, které má úžasné charisma a jehož velkou devízou je možnost krásných dlouhých procházek. Pěšky snadno dojdete k takovým skvostům Prahy jako je Petřín nebo Pražský hrad.

Luxusní byt na prodej Praha 6 - 91m
Luxusní byt na prodej Praha 6 - 91m, Praha 6

Bydlení uprostřed zeleně ve Vokovicích

Luxusní projekt ve Vokovicích na Praze 6 nabízí úžasné prostory, blízkost do centra i jedinečný mix moderní a barokní architektury. Na samém okraji Dejvic stojí v oáze klidu komplex pěti budov, které poskytují svým obyvatelům jedinečné luxusní bydlení včetně tolik požadované zeleně. Vlastní terasa a zahrada je jen třešničkou na dortu tomuto bezkonkurenčnímu bydlení.

Byty se společnou zahradou

Vhodnou alternativou bytů se soukromou zahradou jsou takové byty, které svým obyvatelům umožňují přístup na zahradu společnou, jenž je většinou rozdělena mezi několik bytových jednotek. Takové zahrady představují luxusní zóny klidu v zeleni, kam mají vstup pouze vyvolení. Nachází se na lukrativních místech Prahy, jako je Staré Město, Malá Strana, Karlín nebo Libeň.

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze
Y&T Luxury Property
Y&T Luxury Property Prague Czech Republic s.r.o. Myslíkova 245/3, 110 00 Prague 1, Czech Republic
+420 224 282 506