Top hledané
Výsledky (0)
Kniha Dokonalý Michelangelo vznikla jako pocta knihvazačskému řemeslu a celoživotnímu dílu Michelangela Buonarrottiho. Co v sobě luxusního ukrývá? Co nám prozradí o samotném Michelangelovi?

Sběratelská edice Michelangelo jako dokonalý vánoční dárek

Mgr. Jana Höger
18. prosince 2018
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta
Michelangelo Assoluto

Zde je tajemství odhaleno. Luxusní kniha, která se pyšní jedinečnými poznatky

Za vydáním knihy stojí autor Alessandro Vezzosi, který oslovil i nejpřednější badatele zabývající se Michelangelovým dílem i samotným životem z těch nejodvážnějších hledisek. Díky jejich vzájemné spolupráci kniha obsahuje nikde nepublikované poznatky o umělcově životě ve všech oborech umění, kterými se zabýval: v sochařství, architektuře, malbě, kresbě, básnické tvorbě i filozofii.

Dokonalý Michelangelo
Dokonalý Michelangelo
Dokonalý Michelangelo, pečeť

Když knihu obdržíte do rukou…

Luxusní vydání Dokonalého Michelangela je vázáno ručně v pravé kůži. Hmotnost je překvapivá, váží 6 kg. Obsahuje 416 stránek. 16 stran je zaměřeno na prvotřídní reprodukce Michelangelových děl na pergamenu včetně gigantické sochy Davida vytesané z jediného bloku, plakát s reprodukcí Andělů se symboly Kristova utrpení z fresky Posledního soudu nebo plakát s fotografií plastiky Svítání.

Víte, že držíte ojedinělou knihu ze sběratelské edice a patříte mezi dalších 199 šťastlivců, kteří vlastní tento pravý klenot ve své knihovně.

Pronájem luxusního loftového mezonetu
Pronájem luxusního loftového mezonetu, Praha 5

Zmíníme výjimečnost knihy

Kniha je neuvěřitelně mimořádná nejen svým obsahem a formátem, ale i samotným zpracováním. O kůži již byla zmínka. Vnitřní vazba knihy je šitá bavlněnou nití a zdobí ji ražba zlatem zhotovena za tepla. Luxusní publikace sama o sobě je tedy uměleckým dílem.

Proč právě Michelangelo?

Proč právě on, to krásně vystihuje citát Johanna Wolfganga von Goethe:

“Jsem takovým nadšencem Michelangelova díla, že po něm mě neuspokojí už ani příroda, protože ji nemohu vnímat tak velkýma očima, jako jsou ty jeho."

Je určena nejen pro milovníky Michelangelova díla, ale i pro ty, kdo se zajímali o jeho život a zajímavosti z něj. Sběratelská publikace je také skvostným luxusním dárkem pro někoho, komu chybí v jeho knihovně. Hodnota knihy připadá na 27 700 Kč.

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze
Luxusní knihovna
Euromedia Group, a.s., Nádražní 30, 150 00 Praha 5
+ 420 296 536 102