Top hledané
Výsledky (0)
Slavné návrhářské duo předvedlo svou kolekci Alta Moda v idylickém prostředí středomořského ostrova a hosty byly velké světové hvězdy.

Dolce Gabbana Alta Moda na Sicílii. Dcera Monicy Belucci byla hvězdou večera

Anja Samardžija
18. července 2022
+ Přidat na Seznam.cz
2 minuty
Dolce Gabbana Alta Moda 2022/2023

Zatímco na Španělských schodech v Římě probíhala velkolepá módní přehlídka Valentino, na historickém náměstí Piazza Duomo na ostrově Ortigia nedaleko Sicílie přišlo mnoho celebrit podpořit slavné sicilské duo. Domenico Dolce a Stefano Gabbana totiž představili nejnovější Dolce & Gabbana Alta Moda dámskou kolekci.

Na této módní přehlídce mohli hosté vidět 106 kreací. Dolce ve svém projevu také zmínil, že celá show vznikla tak, aby reprezentovala spojení značky a opery Pietra Mascagniho a proto celé show začalo jeho operou Cavalleria Rusticana. Každý kousek z této kolekce představuje spojení mezi náboženstvím, rodinou a samozřejmě Sicílií. Vše, co jsme na výstavě mohli vidět, je pro tuto značku typické - všechno je prodchnuto DNA Dolce & Gabbany! Hvězdy byly od hlavy až k patě oblečeny v zářivém a nápadném designu a největší pozornost upoutaly hollywoodské divy - Helen Mirren, Sharon Stone a Mariah Carey, zatímco Deva Kasel, dcera Moniky Belucci, tam úplně zářila.

Celebrity si přehlídku nenechaly ujít

Hudebnice Mariah Carey si pro tuto příležitost oblékla šaty s potiskem barevných sicilských kachliček a měla i elegantní vějíř, kterým se neustále chladila. Herečka Sharon Stone měla na sobě komplet, který se skládal ze zlatého korzetového topu s krátkými rukávy a modrých saténových kalhot zdobených velkým květinovým potiskem. Ani herecká ikona Helen Mirren svým outfitem nezklamala - luxusní, plesové šaty s barevnými proužky jí slušely a zkombinovala je s visacími náušnicemi. Kromě těchto tří dam se na přehlídce objevily také herečky Lupita Nyong'o, Emma Roberts a Drew Barrymore, všechny oděné do kreací tohoto sicilského módního domu. 

Otevřít v galerii (2)
Drew Barrymore, Mariah Carey, Sharon Stone a Helen Mirren
Drew Barrymore, Mariah Carey, Sharon Stone a Helen MirrenZdroj: ELLE
Prodej rodinného domu, Praha 9 - 176m
Prodej rodinného domu, Praha 9 - 176m, Praha 9

Dcera Monicy Belucci zastínila všechny!

Deva Kasel, dcera Monicy Bellucci a Vincenta Kasela, zastínila všechny ostatní přítomné. Byla jednou z modelek a oblékli ji do nádherných průhledných krajkových šatů. Šaty měly korzet s krásnými detaily a černé spodní prádlo skvěle sedělo pod průhlednou krajkou. A krása Devy je naprosto ohromující!

Otevřít v galerii (2)
Deva Kasel v nádherných krajkových šatech
Deva Kasel v nádherných krajkových šatechZdroj: harpersbazaar.com

„Alta moda je styl života. Není to jen móda. Je to krásná zmrzlina, krásná granita,“

řekl Dolce před módní přehlídkou.

Na Sicílii zorganizovali čtyři dny slavností, které zahrnovaly koncert v řeckém divadle z 5. století př. n. l., večeři v plážovém klubu s ohňostrojem a taneční párty v ranních hodinách pod mořskými světly s klienty v různých šatech Alta Moda. Inspirací této kolekce byly sicilské ženy.

„Když někoho požádáte, aby si představil sicilskou ženu z minulosti, vybaví se mu černá. Černá barva je smyslná,“

Domenico Dolce tak vysvětlil, proč v módní přehlídce dominovala právě tato barva, stejně jako zlatá, krajky a závoje.

K jemně vyšívaným závojům se připojovaly růžence s obrovskými drahokamy a náhrdelníky s křížky. Stříbrné a zlaté boty zdobily kameny, které zachycovaly sicilské sluneční světlo a třpytily se. 

 

Zdroje: Vogue, ELLE, harpersbazaar.com

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze