Top hledané
Výsledky (0)
Nová kolekce Dolce & Gabbana pro jaro/léto 2017 vás zavede do horkých tropů se symbolikou typické Itálie - pizza, spaghetti nebo gelato? To vše v kombinaci opulentních prvků jako je luxusní krajka, flitry a samet. Také pásnká kolekce našla inspiraci v Itálii, ve slunečném Palermu.

Dolce & Gabbana: móda k nakousnutí!

Ivana Růžičková
02. ledna 2017
+ Přidat na Seznam.cz
2 minuty čtení

Léžerní klasika naruby

Hlavní inspirací této kolekce je jednoznačně zábava a letní prázdninová nálada. Představte si horké léto, spoustu květin a důvtipně zvolené potisky italských oblíbených jídel jako jsou těstoviny, chléb, ryby a zmrzlina. V kontrastu s těmito veselými prvky pak o to více vyniká klasický luxusní rukopis dua Dolce & Gabbana, který vyzařuje eleganci, důkladné krejčovské zpracování a padnoucí střihy. Povšimněte si i netradičního obutí modelek - pantoflů a žabek, které byly pozvednuty na luxusní obuv díky výraznému zdobení drahými kameny a flitry. Klasické bílé triko s černým logem D&G se prolíná celou kolekcí a v kombinaci s Haute Couture prvky vystihuje mladistvou ležérnost. Z celé kolekce díky této netradiční kombinaci vyzařuje pozitivita a bezstarostnost z letních sluncem zalitých dnů.

Nestárnoucí duo

Společnost, založená v roce 1985 známým duem dvou kreativních italských návrhářů Domenicem Dolcem and Stefanem Gabbanou, je dnes vedoucí mezinárodní značkou na trhu luxusních produktů. Zakladatelé jsou známí nejen pro své nápadité a originální návrhy, ale i díky významnému podílu na většině aktivitách značky, jako je vývoj strategií v globálním měřítku. Značku Dolce & Gabbana najdete ve čtyřiceti zemích světa a v téměř 300 obchodech.

Přehlídka v živém vysílání

Módní přehlídka Dolce & Gabbana jaro/léto 2017 je zajímavým příkladem, jak velkou roli v dnešní době hrají digitální média, sociální sítě a generace milleniálů. Stefano Gabbana je velkým nadšencem sociálních sítí a je si vědom, jak důležité je rychle reagovat na online trendy. Proto nechává význámné mladé blogery usednout do prvních řad módních přehlídek a živě streamovat celou show včetně akčních tanečníků v úvodu. Domenico Dolce je naopak konzervativnější a více se soustřeďuje na luxusní vysokou krejčovinu včetně přísného důrazu na kvalitu střihů. Společně se tak skvěle doplňují a vytvářejí dokonalé duo.

Prodej luxusního bytu s terasou, Praha 8
Prodej luxusního bytu s terasou, Praha 8, Praha 8

Sestřih toho nejlepšího z celé show a z focení kampaně přináší videa níže.

Pánská kolekce inspirovaná Sicílií

Ani pánské kolekci se Itálie nevyhnula.Luxusní střihy s výraznými potisky palmových listů našly svou inspiraci v Palermu v krásném parku Parco della Favorita. Podívejte se na luxusní modely kolekce Palma della Favorita v naší galerii.

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze
Dolce & Gabbana - ČR
Pařížská 131/28, 110 00 Staré Město, Česko
+420 222 315 382