Top hledané
Výsledky (0)
Dolce & Gabbana představuje vysokou kreativitu nejen v oděvním průmyslu. Své tvůrčí schopnosti spojila se značkou Smeg, aby společně vytvořili luxusní kolekci kuchyňských spotřebičů s názvem Sicily is my Love.

Sicily is my love, říká svými produkty Dolce & Gabbana a Smeg

Eva Ledecká
04. srpna 2017
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta
Luxusní mixér Sicily is my Love

Jedná se o ryze italskou spolupráci, při které experti ze světa módního průmyslu a designu vytvořili jedinečné domácí spotřebiče odhalující italský příběh. 

Loňský rok ledničky, letos kávovary!

Loňský rok z této spolupráce vzniklo 100 originálních ručně malovaných ledniček. Letos se kreativní tvůrci zaměřili na menší produkty, jako jsou toustovače, odšťavňovače, kávovary, varné konvice nebo mixéry.

Luxusní byt Troja 107m
Luxusní byt Troja 107m, Praha 7

Sicilský folklór na barevných spotřebičích

Na všech těchto luxusních kuchyňských spotřebičích můžete obdivovat italský folklór. Barevné hrušky, třešně nebo citróny představují sicilské motivy, které jsou doplněny o modré, zelené, žluté nebo červené trojúhelníkové motivy známé jako crocchi. Najdete tu také něžné květiny či pohled na sicilskou majestátní sopku Etnu. 

Kuchyňské spotřebiče od značky Dolce & Gabbana a Smeg působí jako umělecká díla a byla k vidění na letošním veletrhu nábytků, doplňků a interiérů Salone del Mobile di Milano.

I vaše kuchyň může dostat luxusní italský nádech plný vášně a vibrující energie!

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze
Dolce & Gabbana - ČR
Pařížská 131/28, 110 00 Staré Město, Česko
+420 222 315 382