Top hledané
Výsledky (0)
Jaké jsou trendy příštího léta? Jak předvedla návrhářská dvojice Dolce & Gabbana na luxusní přehlídce v Miláně, o zábavu bude postaráno!

Auta, melouny a Elvis Presley. Léto podle Dolce & Gabbana je o zábavě!

Martina Šmalclová
20. června 2019
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta

Sbalte kufry a vyrazte za sluncem!

Ležérní a pohodlné kousky s tropickými vzory jsou přesně tím, co ve vašem kufru nemůže chybět. Všechno, co má na sobě ananasy, melouny, banány, papoušky, tygry nebo motivy džungle, bude žhavým hitem. Pokud něco z toho zkombinujete ještě s leopardím vzorem, máte vyhráno dvojnásob! Otázkou je, co si o vašem dovolenkovém outfitu pomyslí váš parťák na cesty… Ale IN budete VY!

Vyberte si a srovnejte názory proti proudu:
Klikněte zde
Martina Šmalclová
módní redaktorka
Klikněte zde
Ornella Koktová
modelka
Móda proti proudu

Názor PROTI PROUDU: Martina Šmalclová

Ve stylu Elvise Presleyho

Dolce & Gabbana přináší inspiraci pěveckou legendou Elvisem Presleym a do kolekce zařadil mj. trička a košile s límečkem, šátky uvázané kolem krku nebo stylové kalhoty s užšími nohavicemi. Tak co, pánové, rozjedete to stejně luxusně jako král rock 'n rollu?

Na plný plyn: motivům aut se pravděpodobně nevyhnete!

Kolekce SS 2020 je bohatá na barvy a výrazné vzory. Podobě jako značka Versace, také Dolce & Gabbana sáhla po motivu automobilu, který umístila na plavky, kalhoty nebo plážový ručník. D&G vzkazuje: Tohle léto bude zkrátka jízda! 

Příjemný závan elegance do kolekce vnáší také luxusní smokingy, obleky zdobené brokátem nebo kabáty a trenčkoty neutrálních barev.

Prodej luxusního penthousu 4+kk 260 m², Praha
Prodej luxusního penthousu 4+kk 260 m², Praha, Praha 3
Martina Šmalclová

Názor PROTI PROUDU: Ornella Koktová

Nejžhavější pánské trendy na světě? Ty rozhodně nabízí módní dům DG ve své kolekci SS 2020.

Je tak pestrá, kreativní a různorodá, až se mi z toho motá hlava. Tady si vážně vybere snad úplně každý: počínaje Fidelem Castrem (khaki tropické košile), přes člena kapely Village People, až po mafiánského elegána Lucky Luciana!

Když už jsme u té “sexy” italské mafie, vůbec se nebráním návratu pruhovaných obleků. Mají něco do sebe a myslím si, že skoro na všechny ženy budou působit jako med na vosy. Zkrátka šmrnc a sexappeal za všechny peníze!

Co se však týče hedvábných košil s motivy tropického ovoce, moc velký fanda toho nejsem. Je to asexuální, zženštilé a hlavně: muž mi nemusí připomínat můj nákupní seznam!

Ornella Koktová
Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze
Versace vzdává hold zesnulému frontmanovi skupiny Prodigy
Zobrazit článek
Čas se bát! Se značkou Moschino startuje Halloween už v červnu
Zobrazit článek
Dolce & Gabbana - ČR
Pařížská 131/28, 110 00 Staré Město, Česko
+420 222 315 382