Top hledané
Výsledky (0)
Plesová sezóna je v plném proudu! Jaké šaty volí známé osobnosti?

Doležalová, Křížková, Boho či Verešová. Jaké šaty vybírají na plesy?

Jana Fikotová
26. ledna 2019
+ Přidat na Seznam.cz
2 minuty

Milujete tanec, dobré jídlo, kvalitní pití, luxusní šaty a drahé šperky? Plesová sezóna je v plném proudu a i slavné tváře musí být připravené. Jejich outfity mnohdy stojí miliony, takže není divu, že si hledají dvorní módní návrháře.

Ať už se chystáte 26. ledna na Ples jako Brno, nebo se těšíte do Prahy, kde se 2. 2. uskuteční Český ples a 16. 2. Česko-Slovenský ples, inspirujte se českými návrháři a celebritami!

Na loňském Česko-Slovenském plese na celé čáře vedlo návrhářské duo Poner. Nejsou to však jen oni, na které se známé tváře s tvorbou plesových šatů obrací.

Šaty Petry Pilařové volí Lucie Křížková i Jitka Boho

Modely Petry Pilařové nejčastěji obléká modelka Jana Doležalová, Lucie Křížková, Jitka Boho či partnerka Miroslava Etzlera Helena Bartalošová. Modely jsou jednoduché z kvalitních materiálů s velkým množstvím ruční práce, jako je malba čí korálková výšivka. Kromě luxusní dámské módy se ateliér 2P Petry Pilařové věnuje i pánské zakázkové tvorbě a doplňkům. 

Prodej novostavby 5kk, Praha 10 Štěrboholy –
Prodej novostavby 5kk, Praha 10 Štěrboholy –, Praha 10

Beatu Rajskou volí Karolina Plíšková nebo Aneta Vignerová 

Šaty Beaty Rajské nejčastěji obléká tenistka Karolina Plíšková či Veronika Chmelířová nebo Aneta Vignerová. Její modely jsou přímo ztělesněním ženskosti. Podtrhují ženské půvaby a samotnou podstatu ženství. Beata Rajská má ráda barvy, pentle a často navrhuje šaty připomínající kroj.

Modely Jaroslavy a Dominiky Sedláčkových nejčastěji obléká modelka Jana Doležalová či manželka Leoše Mareše Monika. 

Jaroslavu a Dominiku Sedláčkovou vždy inspirovala krása ženy a navrhují šaty, které podtrhují charakter zákaznice. Pracují s čistým hedvábím a dbají na to, aby se žena v šatech cítila jako ve vlastní kůži. Nezapomínjí ani na sexappeal a střihově se jejich modely význačují lehkostí. 

Agáta Prachařová často volí návrháře Michala Marka

Modely Michala Marka nejčastěji obléká Andrea Verešová či Agáta Prachařová. Inspirací pro tvorbu oděvů na zakázku, speciálních mini kolekcí i sezónních kolekcí mu bývá především člověk sám, jeho vnější i vnitřní krása. Rád pracuje s křivkami, miluje různorodost a vnímá osobité potřeby každého z klientů.

Jaké modely známé osobnosti zvolí na plesy letos? To zjistíme už velmi brzy a naše módní redakce letošní róby rozhodně patřičně ohodnotí!

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze