Top hledané
Výsledky (0)
Nový singl Home od zpěvačky Lenny je ochutnávkou k novému albu.

Doma je doma, říká Lenny, která zakončila turné ve Foru Karlín

Jana Fikotová
06. prosince 2018
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta

Všude dobře, doma nejlíp. Alespoň tak to vidí zpěvačka Lenny, která s novým singlem Home vzdává hold svému domovu, rodině a blízkým přátelům. Singl a videoklip Home je již druhou ochutnávkou z připravované druhé desky. Několik novinek a osvědčené hity zazpívala na turné, které skončilo 1.prosince v pražském Foru Karlín.

Lenny
Lenny
Lenny

Nové album vyjde v roce 2019

Druhá řadová deska zpěvačky Lenny je v plném proudu a fanoušci se rozhodně mají na co těšit. Singl a videoklip Home je již druhou ochutnávkou a podmanivá skladba nezapře zpěvaččin rukopis, a podobně jako u minulého singlu Enemy jsou v ní vlivy elektronické hudby.

Pro nové album má zpěvačka písničky již napsané. Dokonce jich je víc, proto selektuje. Album by mělo vyjít příští rok, ale jeho atmosféra se v ní teprve vytváří. Zpěvaččina první deska Hearts vyšla na podzim roku 2016.

Prodej secesní vily, Praha východ - 609m
Prodej secesní vily, Praha východ - 609m, Okolí Prahy

Singl Home vznikl v zahraničí

Píseň Home vznikala jako experimentální projekt v Berlíně, kde ji složila se dvěma muzikanty. Jak sama Lenny přiznává, díky hudbě procestovala svět, přesto se nejraději vracím domů za svou rodinou. Na píseň pak spolu s režisérem Ruy Okamurou vymyslela klip, kde se sama vůbec neobjeví.

„Chtěla jsem v klipu taky jednou nevystupovat jako jedna z hlavních postav. S Ruyem se známe od dětství a já jeho tvorbě moc fandím. Má velký talent vymýšlet skvělé náměty s pointou, které se diváka přímo dotknou. Je to snad první režisér, kterému jsem nechala totálně volnou ruku,“ dodává interpretka.

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze