Top hledané
Výsledky (0)
Abu Dhabi vám bude ležet u nohou!

Dovolená v Abú Dhabí: Užijte si ji se vším všudy jako holky ze Sexu ve městě!

Eva Ledecká
23. února 2020
+ Přidat na Seznam.cz
2 minuty
Sex ve městě 2

Co udělá Carrie, Charlotte, Miranda a Samantha, když mají složitější životnÍ období? Vyrazí na pořádnou dovolenou! Kam? Přece na blízký východ do Abu Dhabi. Cesta prošpikovaná orientem a luxusní módou může začít! Toužíte po dovolené jako ze Sexu ve městě? Máme pro vás dokonalý itinerář!

Do Abu Dhabi se dostanete leteckou společností Etihad Airways. Zvolte Business Class a pochutnejte si na osvěžujících koktejlech a gurmánské kuchyni včetně arabského hummusu. Za 9 hodin přistanete na letišti v Abu Dhabi. Vítejte ve světě dokonalosti, luxusu a horka!

Ubytujte se v luxusním hotelu Emirates Palace

Dokonalý hotel se rozkládá na ploše 85 hektarů a je obklopen úžasnými zahradami. Hotel nabízí výhled na Perský záliv. Honosné pokoje mají balkony, v luxusním apartmá najdete dokonce vířivku a můžete využít služeb komorníka.

Největší lustr světaZdroj: pixabay.com
Pronájem luxusního bytu 3+kk Pařížská, Praha
Pronájem luxusního bytu 3+kk Pařížská, Praha, Praha 1

Projděte se po trhu s kořením odvážně jako Carrie

Pamatujete si na ikonickou scénu, ve které se Carrie prochází po starém trhu s kořením v tričku J'Adore Dior, sukní od Zaca Posena a sandálcích Manolo Blahnika? Vydejte se na trh s kořením také a hodně si toho kupte! To co je k vidění tady, už jen tak neuvidíte!

Otevřít v galerii (4)
Sarah Jessica Parker
Sarah Jessica Parker Zdroj: Profimedia

Pokochejte se pohledem na největší koberec na světě ve Velké mešitě šejka Zayeda

Tohle je opravdový luxus! Jedná se o jedinou mešitu, do které mají vstup povoleni i nemuslimové. Je nádherná a zdobí ji celkem 82 bílých kopulí o různých velikostech. Její stavba stála v přepočtu necelých 13 miliard korun a vejde se do ní 40 000 věřících. Je největší v SAE a jedna z největších na světě. Je tu také umístěn největší koberec na světě a jeden z největších lustrů.

Otevřít v galerii (4)
Hotel Emirates Palace
Hotel Emirates PalaceZdroj: Booking.com

Užijte si dobrodružství v poušti

Podobné zážitky jako slavná dámská čtyřka budete mít v pouštním resortu Qasr Al Sarab. Zjeví se vám v písečných dunách jako fata morgana! Tahle oáza v arabském stylu vás dostane. Nechybí tu bazén, pokoje nabízí požadovaný komfort včetně hluboké vany i dešťové sprchy. Můžete se vydat na výpravu na velbloudech, projet se po dunách ve vytuněných autech, pochutnat si na tradičním čaji v pouštním stanu a nebo navštívit kurz arabského vaření. Večer poušť ožívá, takže hurá do sexy šatů a už si jen užívejte barbecue pod širým nebem!

Suvenýry, které musíte mít!

A co si z dovolené v Abu Dhabi přivézt? Mezi typické suvenýry patří koberce (alespoň nějaký malý běhounek do kufru), parfémy, datle a dallah – typická konvička na čaj.

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze