Top hledané
Výsledky (0)
Dřevěné obroučky české značky ZEW jdou společně s moderní trendy. Jsou originální a ručně vyráběné. Dřevěné brýle svého majitele zkrášlují, vytvářejí mu nový luxusní image a lépe se přizpůsobí tvaru obličeje.

Designéři českých brýlí ZEW: Jsme odhodláni vytvářet jedinečné dílo

Mgr. Jana Höger
11. ledna 2019
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta
Značka ZEW

Buďte in, pořiďte si dřevěné luxusní brýle ZEW

S určitostí víme jedno, že firma ZEW svou práci založila na luxusních produktech prvotřídní kvality. A přesněji, z kvalitního dřeva.

O své práci tvůrci řekli: „Vyrábíme mimořádné brýlové obruby. Každý detail je námi navržen pro svůj konkrétní účel. Vyvinuli jsme a zdokonalili každý krok procesu s cílem nejvyšší kvality. Důraz je kladen na kontinuální technologický vývoj, především v oblastech designu, materiálu a samotného řemesla. Nekonečný pokrok je naší motivací zítřka. Jsme odhodláni vytvářet jedinečné dílo.“

R9.2 kolekce
Dřevěné obroučky ZEW
Sluneční brýle ZEW

Jedinečná značka svého druhu v Česku

To jsou právě luxusní dřevěné brýle značky ZEW, která stojí na práci dvou nadaných tvůrců – Antonína Smělého a Matěje Prokopa. Brýle jsou unikátní ve svém technologickém zpracování. Každý kousek je broušen, ohýbán a dalo by se říci i láskou hýčkán, neboť tvorba jde od srdce, nevyrábí je žádný stroj.

Vyrobit jedny obroučky trvá zhruba 3 týdny. Jsou navrženy pro konkrétního majitele, proto se dokonale přizpůsobí jeho tváři. Se svými 13 gramy jsou ultralehké a tudíž nos tak nezatěžují.

Luxusní penthouse na Praze 1 - 226m
Luxusní penthouse na Praze 1 - 226m, Praha 1

Brýle jako módní doplněk aneb firma ZEW v praxi

Tvůrci si vybírají jen ty materiály, které mohou přijít do styku s lidskou kůži. V jejich podání je to evropské dřevo, ořech, oliva, habr, eukalyptus. Ten byl mimochodem kdysi nazýván plevelem. Pod stejnou značkou najdete i luxusní sluneční brýle, které jsou také k vidění v showroomu v pražské Klimentské ulici.

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze
ZEW
Novodvorská 994/138, 142 00, Praha 4
+420 602 432 867