Top hledané
Výsledky (0)
Herečka Drew Barrymore se rozhodla prodat svůj luxusní prázdninový rustikální dům v Hamptons, přímořském letovisku na Lond Islandu ve státě New York. Jde o dokonale zrekonstruovanou stodolu z 20. let 20. století s docházkovou vzdáleností necelé 2 km od oceánu.

Drew Barrymore prodává svůj luxusní prázdninový dům. Sídlo nedaleko New Yorku je k mání za několik milionů dolarů

Tereza Brožová
22. května 2024
+ Přidat na Seznam.cz
3 minuty
Speciální rubrika
Rustikální prázdninový dům herečky Drew Barrymore poblíž New Yorku je na prodej

Herečka Drew Barrymore se rozhodla prodat svůj luxusní prázdninový rustikální dům v Hamptons, přímořském letovisku na Lond Islandu ve státě New York. Jde o dokonale zrekonstruovanou stodolu z 20. let 20. století s docházkovou vzdáleností necelé 2 km od oceánu.

Hvězda 50x a stále poprvé mění lokalitu

Herečka Drew Barrymore, kterou mohou diváci znát z hvězdných snímků 50x a stále poprvé, Hudbu složil, slova napsal nebo třeba z o něco novější romantické komedie Dovolená za trest, zřejmě změní lokalitu. Alespoň co se týče místa pro rekreaci. Moderátorka vlastní reality show a hollywoodská hvězda totiž prodává jednu ze svých současných nemovitostí v New Yorku, kterou si pořídila před pěti lety jako prázdninový dům. A jak je vidět, přesně k relaxu a odpočinku v této elegantní a stylové rezidenci skutečně nic nechybí.

Malebné venkovské sídlo v rustikálním stylu

Elegantní a malebné sídlo v rustikálním stylu připomíná svým vzhledem pohádkové venkovské stavení zasazené do malebné přírody. Zeleně je na pozemku o velikosti 1,7 akrů skutečně dostatek. Dům postavený původně jako stodola ve 20. letech 20. století stojí ve středu vesnice Sagaponack. Jeho umístění nedaleko oceánu však zdaleka není jeho jedinou výhodou. Samotný dům, který pod vedením známé herečky a moderátorky prošel před nedávnem kompletní a ohleduplnou rekonstrukcí, má skutečně co nabídnout. Pozadí, které je občas možné zahlédnout na hereččiných sociálních sítích, je nyní opět k mání a čeká na svého nového majitele. Herečka a moderátorka vlastní talk show ho přitom vlastní teprve od roku 2019. Dům před pěti lety koupila za 5 a půl milionu dolarů.

Prostor pro relax i sportovní vyžití

Je až na škodu, že tato luxusní nemovitost bude už brzy říkat pane novému majiteli. Fanoušci se sice mohou jistě těšit na nové zajímavé prostředí ve videích Drew Barrymore, o které se se sledujícími dělí na svých sociálních platformách, ale o pohled na tento vesnický skvost už pravděpodobně brzy přijdou. V areálu rozlehlé zahrady, která spíše než obyčejnou zahradu připomíná park, najdete dostatek prostoru pro venkovní pohodu i sport. Na pozemku se nachází velký bazén s bazénovým domkem, ve kterém je možné příjemně relaxovat, bezbariérové hřiště na pétanque (bocciu) a velkou střešní terasu. To ale není zdaleka vše, v areálu najdete dokonce i samostatný dům pro hosty s jednou ložnicí, obývacím pokojem, kanceláří a přístupem na střešní terasu přímo vybízející k opalování, grilování a dalším letním aktivitám. To vše je obklopeno nádhernou zahradou s udržovanými trávníky, krásně kvetoucími květinami a vzrostlými stromy. Třešničkou na dortu je snad už jen všudypřítomný svěží mořský vzduch vanoucí k této realitě od nedalekého oceánu.

Luxusní penthouse na Praze 1 - 226m
Luxusní penthouse na Praze 1 - 226m, Praha 1

Přepychový vkusný interiér

Jak se dalo čekat, ani interiér za praktickou a obrovskou zahradou nezůstává pozadu. Celý dům o užitné ploše přibližně 636,4 metrů čtverečních je zařízený světle a vkusně. Dostatek světla a nenucený pohodový styl interiéru přidává nemovitosti neopomenutelné kouzlo. Uprostřed domu je světlý, velmi prostorný a nadčasový obývací pokoj, ze kterého je přístup na přilehlou terasu i do vedlejší kuchyně se snídaňovým koutem. Odděluje je pouze průchozí průhledná stěna vytvořená z okenních rámů, což prostoru přidává na vzdušnosti a elegantnosti. Nedaleko je také samostatná jídelna se skoseným stropem a růžovou výmalbou, která je jedním z dalších malebných koutů v domě.

V žádné z místností pak nechybí dřevěné prvky ve vesnickém stylu, luxus zde bere citlivý ohled na venkovský původ domu, takže i vnitřek sídla zároveň skvěle zapadá do svého okolí. Dobové kouzlo dodává obývacímu pokoji také cihlový krb a dřevěné trámy na stropech. Rustikálně elegantní styl si ale uchovává i zbytek této rezidence. Najdete zde třeba útulnou pracovnu, druhou najdete, jak již bylo řečeno, v domě pro hosty. V patře nemovitosti se potom nachází celkem sedm ložnic (další jedna je ve vedlejším domě pro hosty), což už je opravdu velkorysý počet. Hlavní z nich má samostatný přístup do jedné z celkových pěti koupelen a také z ní můžete vyjít přímo na terasu, kam vedou velkorysá dvojitá francouzská okna, která ložnici zajišťují dostatek světla a tepla.

Zdroje: housebeautiful.com, people.com, homesandgardens.com, autorský text

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze