Top hledané
Výsledky (0)
3 000 žárovek tvořící jedinečnou a luxusní světelnou kompozici v Dubajské opeře! Takové je svítidlo Lasvit, které reprezentuje českou firmu ve světovém měřítku a Libora Soštáka jako tvůrce.

Český Lasvit rozsvítil Operu v Dubaji!

Mgr. Jana Höger
06. ledna 2019
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta

Impozantní a monumentálně řešené luxusní osvětlení „Symphony“ ozařuje prostor 3. 000 LED komponenty, ručně foukanými z křišťálového skla.

Proč tolik žárovek?

V myšlenkové podstatě osvětlení totiž stojí přirovnání k množství drobných zrnek na poušti, která Dubaj obklopuje, či množství mořských kapek, které je spojují v silný oceán. V jednotě je síla, a to u osvětlení platí mnohonásobně. Je to luxusní záblesk oslňující nejen svým designovým řešením!

Nenápadný tvůrce s velkými luxusními nápady

Libor Sošták je inovativní v přístupu k produktovému designu. Rád spojuje historii s budoucností. Cílem pro něho není výrobek samotný, ale proces, který k němu vede. Při své tvorbě respektuje kouzlo ruční práce, tradičním formám vdechuje mladost a svěžest. To platí o všem, co z jeho pera vznikne.

Prodej luxusního mezonetu 3+kk se střešní
Prodej luxusního mezonetu 3+kk se střešní, Praha 5

Majestátnost Dubaje roste k nebesům

Dubaj ukazuje svou vyspělost mnoha způsoby – nejvyšší budova světa, největší „ruské kolo“ a teď ještě luxusní budova opery na jezeře Bjur Khalifa. Ke všem těm „nej“ patří i brilantně řešené osvětlení z projektů české firmy Lasvit, která se zaměřuje na designová svítidla a skleněné architektonické prvky.

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze
Lasvit
Komunardů 32, 170 00 Praha
+420 222 362 990