Top hledané
Výsledky (0)
Motocyklový favorit číslo jedna Ducati Monster získal vizáž luxusního divokého hřebce. Do parády si ho vzal Diamond Atelier.

Ducati Monster 1200R 24K: Diamond Atelier se postaral o pořádný rozruch

Mgr. Jana Höger
22. července 2018
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta
Ducati Monster 1200R 24 K Diamond Ateliér

Představení motorky Ducati Monster 1200 R

Monster 1200R je zatím nejvýkonnější motocykl v historii značky Ducati. Motor Testastretta 11° DS má díky vyššímu kompresnímu poměru, oválné vstřikovací jednotce a větším výfukovým ventilům maximální výkon 152 HP a kroutící moment 125 Nm. Kompletní odpružení pochází od značky Öhlins, skvělé brzdy pak od Bremba. Jednoduchost je to, co z něj dělá oblíbenou špičkou ve světě moto.

Diamond Atelier jako epicentrum vzniku neskutečně luxusních motorek

Firma Diamond Atelier vznikla v Mnichově v roce 2013. Byla založena moto nadšenci Tomem Konecnym a Pablem Steiglederem. Byli unaveni vidět stále se opakující přizpůsobení se trendům, proto se oba zakladatelé rozhodli vzít věci do vlastních rukou. Přistupují k samotné motorce vždy s novým nápadem, jedinečným stylem a snaží se vyrábět nikdy dříve neviděné výtvory. Prostřednictvím odvážných strategických kroků se Diamond Atelier odlišuje od zbytku staromódní „motoristické scény“ a je vnímán jako nová generace výrobců zakázkových motocyklů.

Ducati Monster 1200R 24K: odvážný krok Diamond Atelieru

Ducati Monster 1200R 24 od Diamond Atelieru je jedním z nejlepších modelů vůbec. Co dělá Ducati Monster 1200R Diamond Atelier 24K tak atraktivním? Za pomocí luxusních úprav na míru, Monster v jádru hýří individualistickým prohlášením: Já jsem jedinečný! Nádherně lesklá olivová zelená barva a zlaté akcenty poskytují robustnímu motocyklu kontrastní nádech. Zlaté části v rámu obsahují i vrstvu 24 karátového zlata. Některé části motorky byly vyrobeny na zakázku 3D technikou. Ručně šité luxusní kožené sedadlo dodává extra dotek řemeslné elegance nejoblíbenějšího motocyklu Ducati. Kdo by se nechtěl aspoň svést.

Pronájem luxusního bytu 3+kk, Praha 1, Josefov
Pronájem luxusního bytu 3+kk, Praha 1, Josefov, Praha 1

Kdo se prohání na Ducati Monster, kdo podlehl jeho luxusního kouzlu?

Ani se nedivíme, že tak krásný stroj má doma Lewis Hamilton, Orlando Bloom, Usher, Alanis Morissette, Lyle Lovett a Adrien Brody.

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze