Top hledané
Výsledky (0)
Survivor 2024 je naprosto odlišný.

Ze Survivoru je bramboračka, píšou diváci. Filip chce domů, duel se zrušil a Novotný je zoufalý

Denisa Zajíčková
28. března 2024
+ Přidat na Seznam.cz
4 minuty
Kmen Titánů získal imunitu, nebylo jim to ale nic platné

Když už konečně došlo na prohru Lovců a diváci tak mohli být svědkem jejich nervového zhroucené na kmenové radě, zasáhl Ondřej Novotný, který je nechal odejít bez duelu. Další týden budou zvolení další dva z kmene Titánů či Lovců, a vypadnou dva naráz. Může se tak stát, že ačkoliv kmen Titánů v posledním díle zvítězil, následně přijde o dva členy. To diváky tak rozhořčilo, že po zbytek večera probíhaly bouřlivé diskuze na sociálních sítích, jestli má ještě vůbec cenu se na takový pořad dívat. 

„Červení vyhráli souboj o imunitu a přišli o hráče. Modří místo duelu jedou v plné palbě dál. Letos je to fakt nekoukatelný. Děláte z toho dobrou bramboračku,“ píše divák Adam na sociální sítě. „Chápete, že lidi, kteří chtěli hrát a vypadli v duelu, byli jen dva? Katka a Denisa? To je dost smutný,“ přidává se Petra. A s jejich postojem se ztotožňují i další.

Prodej rodinného domu, Praha 6 – 296m2
Prodej rodinného domu, Praha 6 – 296m2, Praha 6

Má Novotný pod čepicí?

Mnozí se však domnívají, že odložení duelu je velmi chytrý krok moderátora Ondřeje Novotného, který si všimnul, že hasič Filip Křížek touží po letence domů. Jaké překvapení! Před bojem o imunitu se nechal slyšet, že kdyby prohrál, tak mu to vadit nebude. Těžší je v tomto ročníku najít někoho, kdo chce opravdu bojovat.

Z toho už si dělají legraci i někteří diváci, kteří na sociálních sítích píšou, že by se měl Survivor pročistit od těch, kteří tam odletěli „omylem“. „Kdyby Novotný řekl, ať zvedne ruku ten, kdo chce letět domů a zabalil by jim tam, asi by se musel stát vítězem Survivoru sám. Nebo by odletěl taky, protože je na něm letos vidět, jak je zoufalej,“ píše například divačka Daniela. A další s ní souhlasí. 

Obavy o prohru Titánů

Letos je prý na moderátorovi vidět, že je ve svých otázkách velmi opatrný, aby se znovu nedostal k diskuzi o tom, komu se více stýská. Co žene Filipa domů? Rodina? Nebo pracovní povinnosti? „Nepochopím. Neustále fňukání, jak se všem stýská a chtějí domu. Filip nevěděl, že odlétá od malého syna? Tak do takové soutěže prostě nelezu. Nova udělá nejlíp, když letošní sérii ukončí a nám divákům ušetří trápení,“ rozčílila se například Monika. "Někteří psali, že mohl Filip odejít z práce jen na určitou dobu, možná se potřebuje vrátit domů a smlouva mu nedovoluje odstoupit bez důvodu," píše divačka Lenka.

"Já se bojím toho, že příští týden prohrajou Titáni a oba pak prohrajou duel, protože Filip opět změní názor. Takže v závěru za jednu prohru přijdou o dva lidi. Přála bych jim, aby za tohle úmyslné prohrávání šel domů Filip i Jakub," má jasno divačka Viktorie. Ačkoliv není jasné, zda se duel nekonal kvůli odchodu Sebastiana či zvratu ve hře, diváci upozorňují na to, že při odchodu Ornelly a Michala to bylo jinak. "Nepřijde mi fér, že díky odchodu Sebastiana Lovci dostali možnost se zachránit, ale když odešla Ornella a Michal, tak prostě duel byl. Pokud příští týden nevypadne alespoň jeden Lovec, budu naštvaná," doplnila Viktorie na Instagramu.

Otevřít v galerii (1)
Kmenová řada přinesla mnoho emocí
Kmenová řada přinesla mnoho emocíZdroj: se souhlasem TV Nova

Sebastian odchází

Pochopení diváků si naopak získal zpěvák Sebastian, o kterém už se nějaký čas proslýchalo, že je doma. Odešel kvůli nemocnému tatínkovi, se kterým se chtěl rozloučit. Emotivním projevem rozplakal všechny zúčastněné. Hned po odvysílání dílu se fanouškům přihlásil a potvrdil, že už si nějaký čas užívá náruče své krásné modelky Andrey Bezděkové a řeší rodinné problémy. „Nebudu vám lhát, takhle jsem si konec své cesty Survivorem nepředstavoval,“ začal na svém Instagramu zpěvák. 

„Můj kamarád Jirka mi před odletem řekl větu, která mi uvízla v paměti, že velký chlapi dělaj velký rozhodnutí. To štěstí v očích táty, když po skoro 10 letech viděl všechny svoje děti pohromadě, si chci zapamatovat,“ vysvětlil fanouškům, co ho hnalo domů. Jak na kmenové radě uvedl, čtyři dny před odletem se dozvěděl, že mu umírá tatínek. Rozhodl se dát přednost rozloučení než hře. A podle diváků je to zatím jediný letošní odchod, který měl smysl. 

V tom ho diváci naopak podpořili. Přesto se našlo mnoho z těch, které další odchod nijak nepotěšil. "Tak letos se můžeme dohadovat o jedný věci…jestli ze Survivoru budou mít největší depresi soutěžící, Novotný, nebo my diváci.Zatím to vypadá, že úplně všichni," doplnila ke konci zpěváka Lucie. Ačkoliv totiž Sebastianův odchod nikdo na sociálních sítích nezpochybnil, někteří se nechali slyšet, že emotivních příběhů je tam letos až příliš. Chybí hra, intriky a sportovní zapálení - což je ostatně důvodem, proč diváci na takový pořad koukají. Zda bude taková hra po sloučení, se teď můžeme jen domnívat. Je však jasné, že Filip udělá vše pro to, aby se do sloučení vůbec nedostal. Jak to ale bude pokračovat, se teprve uvidí!

Zdroj: autorský článek

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze