Top hledané
Výsledky (0)
Věděl představitel Chandlera Binga, že mu dům přinese neštěstí?

Dům, ve kterém tragicky zemřel Matthew Perry: Krátce před smrtí se ho chtěl nejspíše zbavit

Denisa Zajíčková
08. listopadu 2023
+ Přidat na Seznam.cz
3 minuty
Seriál Přátelé milují diváci po celém světě

Herec Matthew Perry, který nečekaně tragicky zemřel na konci října, si už dávno mohl užívat předčasného důchodu. Vydělal si dostatek peněz, vlastnil luxusní nemovitosti a krátce před smrtí si pořídil další ve West Hollywoodu. Možná, že tak chtěl z luxusní čtvrti Pacific Palisades v Los Angeles pryč.

Matthew Perry si zakládal na soukromí
Možná, že chtěl dům prodat...
Seriál Přátelé se vysílal od roku 1994
Matthew Perry miloval luxusní nemovitosti

Jeden z nejpopulárnějších herců své generace zemřel ve své luxusní haciendě, kterou si koupil v srpnu 2020 za 140 milionů korun. Nachází se v luxusní čtvrti Pacific Palisades v Los Angeles. Ta nabízí úchvatné výhledy na oceán, je obklopena Santa Monicou na jihu, Malibu najdete na severu a Brentwood na východě.

Na sociálních sítích se šíří spekulace o sebevraždě

Luxusní sídlo je ve stylu ranče, má travnatý dvůr, bazén i vířivku, která nabízí jedinečný výhled na pobřeží Tichého oceánu. Právě ta se mu zřejmě stala osudnou. První zprávy přinesly informaci, že se herec utopil doma ve vířivce. Od té doby se nic nového neví, akorát některá bulvární média spekulují o tom, že jeho smrt řeší oddělení vražd. Zatím ale nic nenasvědčuje násilné smrti ani sebevraždě, jak se hojně spekuluje na sociálních sítích. Podrobné informace jistě ve správný čas poskytne policie - pokud vůbec.

Ranč má dále čtyři ložnice s koupelnami, dvě hlavní ložnice mají ještě pergolu. Dům, který pochází ze 60. let 20. století byl před pěti lety luxusně zrekonstruován. Najdete v něm také dubové podlahy nebo elektronický vstupní systém, který funguje na rozpoznání obličeje.

Prodej luxusního mezonetu 4 + 1, Praha
Prodej luxusního mezonetu 4 + 1, Praha, Praha 5

Poslední dům, který koupil

V květnu letošního roku si koupil za 116 milionů korun dům v Hollywood Hills. Zda se chtěl ranče zbavit, protože v něm nebyl šťastný, není jasné. Dům se nachází na svažitém pozemku o rozloze 2566 metrů čtverečních, má tři ložnice, čtyři koupelny, velký obývací pokoj a obrovskou kuchyň. 

Hollywood Hills je další slavnou čtvrtí nacházející se v západní části Los Angeles, Kalifornie. Tato čtvrť je známá svými nádhernými výhledy na město Los Angeles, ikonickými horami Hollywood Hills a exkluzivními rezidencemi. 

Ze života Matthew Perryho

Matthew Perry je kanadsko-americký herec, který se proslavil především svou rolí Chandlera Binga v populárním televizním seriálu Přátelé. Celým jménem se jmenuje Matthew Langford Perry a narodil se 19. srpna 1969 ve Williamstownu v americkém Massachusetts. Jeho matka Suzanne Marie Morrison byla kanadskou novinářkou. V 80. letech byla dokonce mluvčí kanadského premiéra Pierra Trudeaua. 

John Bennett Perry byl herec a model. Po rozvodu rodičů v roce 1971 se Matthew s matkou přestěhoval do Ottawy v Kanadě. Později se nechal slyšet, že právě rozpad rodiny mohl za jeho celoživotní problémy s alkoholem a dalšími návykovými látkami.

Byt na pronájem Praha 1 - 128m
Byt na pronájem Praha 1 - 128m, Praha 1

Po kariéře toužil od dětství

Stát se slavným? Po tom toužil od dětství. První úspěchy zaznamenal v kanadských televizních produkcích a na divadle. Jeho průlom však přišel v roce 1994, kdy byl obsazen do role Chandlera Binga. Tato role mu přinesla obrovskou popularitu a Perry se stal jednou z nejvýznamnějších komediálních postav v historii televize. Za svůj výkon byl nominován na řadu cen, včetně Emmy.

V kariéře pokračoval i po skončení Přátel, hrál v několika filmech a televizních seriálech. Matthew Perry pokračoval v herecké kariéře i po skončení "Přátel" a hrál v několika filmech - například Můj soused zabiják nebo Znovu 17 a televizních seriálech. Kromě herectví se také angažoval v produkci a psaní scénářů.

Nejvíc se o něj starala Jennifer Aniston

Musel ale čelit také mnoha osobním výzvám - alkohol ho ničil. Stal se také závislým na lécích proti bolesti. Dlouho neměl nikdo tušení, s čím Perry bojuje. Muka si prožíval o samotě, v tichosti. Před ostatními i štábem se snažil své problémy skrývat. 

„Měl jsem pravidlo, že v práci nebudu nic brát ani pít. To jsem dodržoval, ale chodil jsem tam s ukrutnou kocovinou,“ řekl Perry v jednom ze svých posledních rozhovorů. Tehdy se o něj nejvíc zajímala Jennifer Aniston. Možná, že poznala, co se děje. Závislosti nakonec propadl natolik, že užíval 55 tablet analgetik denně. Léky si opatřoval mimo jiné tak, že každou neděli chodil na prohlídky nemovitostí a okrádal majitele domů. Obvykle jim vybral skříňky v koupelně. Léčbou závislostí strávil třicet let života, vystřídal patnáct léčeben a rehabilitačních center, absolvoval šest tisíc setkání anonymních alkoholiků a pětašedesátkrát podstoupil detoxikaci.

Zdroj: redakce, dailymail.co.uk, nypost.com

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze