Top hledané
Výsledky (0)
Cítíte už to dýňové latté ve vzduchu?

Královna podzimu Victoria Beckham a další inspirace od celebrit: Dýňové tóny ovládají ulice

Dominika Žejdl
16. listopadu 2023
+ Přidat na Seznam.cz
3 minuty
Speciální rubrika
Victoria Beckham v oranžových šatech.

Podzim přichází a s ním i barvy dýní, které nám na tváři vždy vykouzlí úsměv. Je na čase se zahřát a to nejen luxusním oblíbeným dýňovým latté, ale také svůj šatník rozpalte teplými oranžovými a hnědými tóny, které připomínají ikonický podzim a blížící se Halloween. A kdo by mohl být lepším průvodcem do podzimního módního ráje než božská módní ikona a návrhářka Victoria Beckham, která právě nyní ovládá i televizní obrazovky v dokumentárním seriálu "Beckham," dostupném na Netflixu. Ale nekončíme jen u ní - podívejte se na další inspiraci od jiných slavných osobností.

Lizzo Attends na předávání 65. ročníku Grammy
Amanda Holden
Victoria Beckham v oranžových šatech.

Podzim přinesl změnu do našich šatnících - letní lehkost ustoupila pohodlné eleganci podzimu. Barvy získávají hloubku, vzduch je chladnější a listí na stromech začíná měnit své odstíny. Je to období, kdy se rádi inspirováváme a obklopujeme tím, co je pro nás důležité. A co by mohlo být důležitější než naše módní výrazy, které nám umožňují vyjádřit naši jedinečnost?  Naše módní inspirace tento podzim přichází od několika neuvěřitelných žen, které svým stylem a sebejistotou oslnily a poskytly nám odvahu zkoušet nové věci. Mezi nimi je i Victoria Beckham, módní ikona, která následována očima celého módního světa. Její podzimní styl v teplých oranžových tónech dokazuje, že móda může být jednoduše elegancí sama o sobě. A kdo nás dále okouzlil, šokoval či inspiroval?

Victoria Beckham nejsledovanější královnou ulic!

Victoria Beckham, vždy následovaná očima módního světa, znovu ukázala, jaký může být její podzimní styl - tentokrát v krásných přiléhavých oranžových šatech, které zdůraznily její křivky. Tyto dlouhé šaty s jedním rukávem nejen výborně ladily s podzimními barvami, ale také dodaly její postavě nádech luxusu. Doplnila je černou kabelkou s zlatým řetízkem, čímž vytvořila kontrast a eleganci. Zlaté lodičky a výrazné černé sluneční brýle dodaly outfitu moderní punc, a Victoria opět ukázala, jak dokonale kombinuje barvy, střihy a doplňky. Její styl nás inspiruje, jak být v podzimním období stále elegantní a sofistikovaná.

Módní Inspirace od Amandy Holden

Amanda Holden, britská herečka a televizní moderátorka, nás okouzlila svým stylem - v oranžových, přiléhavých šatech s průstřihem v dekoltu, které dodaly jejímu outfitu nádech smyslnosti. Tyto šaty byly ozdobeny výrazným rozparkem na levém stehni, který při pohybu působil rozverně a sexy. Amanda k tomu zvolila oranžovou kabelku od značky Chanel, zlaté lodičky a výrazné černé sluneční brýle, které dodaly outfitu moderní punc. Její styl ukazuje, jak v podzimním období hravě experimentovat s barvami a vzory.

Hailee Steinfeld: Předzvěst podzimní elegance a kreativity

Otevřít v galerii (1)
Hailee Steinfeld - dokonale sladěná
Hailee Steinfeld - dokonale sladěnáZdroj: Profimedia

Hailee Steinfeld, mladá herečka a zpěvačka, vytvořila dokonale sladěný podzimní vzhled, který zaujal svou jedinečností a extravagancí. Její krásné hnědé vlnité vlasy dodaly celému outfitu nádech přirozenosti a lehkosti. Na sobě měla božský oranžový kabát, který nejenže výborně ladil s podzimními barvami, ale je také naprosto skvěle střižený a dá se nosit ke každému outfitu. Pod kabát schovala set - top a sukně, které byly překryty průsvitnou síťovinou, což vytvořilo zajímavý kontrast mezi elegancí a smyslností. K tomu Hailee Steinfeld zvolila sandálky v tělovém odstínu s průsvitnými pásky, které prodloužily její nohy a přidaly lehkost a vzdušnost do celého vzhledu. Její styl ukazuje, že podzim může být také obdobím experimentování s texturami a vrstvením, což vytváří outfit, který nezapomenutelně odráží osobnost a sebevědomí nositelky. 

Lizzo Attends na 65. ročníku Grammy: Extravagantní umělecká vize podzimu  

Na předávání 65. ročníku Grammy se zpěvačka a umělkyně Lizzo Attends rozhodla předvést něco, co by mohlo být připodobněno k modernímu a uměleckému pojetí dýně. Její outfit byl zcela mimořádný - nosila oranžovou róbu posetou květy růží, která vytvářela dojem, jako by byla zahalena oranžovým kopcem plným kvetoucích květin. Lizzo byla téměř ztracena v této extravagantní kreaci, pouze její obličej vykukoval z tohoto kvetoucího "dýňového kopce." Možná je to moderní a umělecká interpretace dýně, která nás všechny inspiruje, abychom se nechali unést kreativitou a odvážnými módními výběry v tomto podzimním období. Ale my bychom si něco takového určitě neoblékly, jak jste na tom vy?

 

Prodej pozemku 1200 m2, Praha
Prodej pozemku 1200 m2, Praha, Praha 5
Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze