Top hledané
Výsledky (0)
Po 16 letech výzkumu spatřil světlo světa luxusní robotický vysavač, který by se mohl pyšnit titulem „geniální pomocník“.

Dyson 360 Eye: nejpřesnější vysavač

Eva Ledecká
19. ledna 2017
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta

James Dyson je průmyslový návrhář, který už v minulosti zazářil svými objevy a vynálezy, také v oblasti vysavačů. My se však zaměříme na jeho nejnovější počin, vysavač, model 360 Eye, kterému neunikne jediné smítko ve vašem luxusním interiéru.

Robotické vysavače na scéně

Robotické vysavače ve své první fázi uvedení na trh vyvolaly velkou vlnu nadšení. Později se však dostavila skepse. Největším nedostatkem těchto chytrých luxusních vysavačů bylo špatné rozpoznávání okolních objektů, což mělo za následek to, že některé plochy zkrátka nevysál.

Dyson 360 Eye: nejpřesnější robotický vysavač

Luxusní robotický vysavač Dyson 360 Eye je vybaven panoramatickou kamerou se 360° zorným polem. Není pro něj tudíž žádný problém prohlédnout celou místnost a jednotlivé objekty rozpoznat. Kamera pořizuje 30 snímků za jednu sekundu, což vede k tomu, že vysavač je na milimetry přesný.

Na jedno nabití dokáže Dyson 360 Eye vysávat až 30 minut a je tak inteligentní, že se sám po vybití dostaví na své dobíjecí stanoviště, luxusní skleněnou desku.

Loft na prodej Bubeneč 209m
Loft na prodej Bubeneč 209m, Praha 6

Kdo je James Dyson

James Dyson je průmyslový návrhář, vynálezce a zakladatel společnosti Dyson. Řadí se mezi nejbohatší lidi planety. Už na škole vynalezl speciální vyloďovací plavidlo (Sea Truck). Následoval Trolleyball, vozík, který vypouštěl čluny na vodu. Od 70. let se pustil do improvizací vysavačů.

Nadace Jamese Dysona

V roce 2002 založil James Dyson nadaci, která podporuje vzdělávací obory související s návrhářstvím, designem a inženýrstvím. Podporuje začínající návrháře také udílením ceny Jamese Dysona, což je mezinárodní ocenění pro absolventy oborů designu, návrhářství, inženýrství a průmyslového designu.

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze
Dyson
Tetbury Hill Malmesbury Wiltshire SN16 0RP Great Britain
01666 827 272