Top hledané
Výsledky (0)
Nová kolekce Natali Ruden vás překvapí! Je mladistvá, nadčasová a hodně cool.

Kolekce jako z ráje: Eden by Natali Ruden vás dostane svou kreativitou!

Eva Ledecká
20. května 2019
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta
Andrea Verešová v nové kolekci

Natali Ruden představí 29. 5. novou autorskou kolekci s názvem Eden, ve které opět dokázala, že umí experimentovat a používat zajímavé materiály. Jednou z její tváří je Andrea Verešová.

Luxusní kolekce se fotila v pražské botanické zahradě na Novém městě, kde jsem si o ní s oběma dámami povídala. Máme se každopádně na co těšit!

Natali a Andreu jsem zastihla uprostřed příprav na focení, přesto si udělaly čas a prozradily mi, v čem se nová kolekce liší od těch předchozích.

Nenajdete v ní totiž jen luxusní róby, ale i uvolněné barevné letní šaty, šortky, bundičky a především zajímavý výběr materiálů.

„Hledám inspiraci, dívám se na nové směry, kupuji nové materiály a tím se mění můj pohled na svět. Proto v letní kolekci najdete nové prvky,“ říká Natali Ruden a dodává: „Tvoříme modely haute couture pro výjimečné příležitosti a osobnosti. Novou kolekcí zároveň oslovujeme mladou generaci, pro kterou jsme vybrali nové materiály a střihy.“

Nová kolekce oslovila i modelku Andreu Verešovou, která již 20 let s Natali Ruden spolupracuje.

„Stala jsem se její múzou. Jsem asi typ, který ji inspiruje, je to pro mě pocta,“ řekla k dlouholeté spolupráci Andrea Verešová.

Pronájem luxusní vily, Říčany – 253
Pronájem luxusní vily, Říčany – 253, Okolí Prahy

Modelka na Natali obdivuje její kreativitu, odvahu ve výběru materiálů a to, že nezůstává viset v jednom stylu. Zároveň vyzdvihuje nadčasovost jejích modelů.

„Mám v šatníku i její šaty staré 20 let. Když je dnes vytáhnu, tak stále mají šmrnc a dají se nosit.“

Na přehlídce, která se bude konat v Praze v luxusním butiku Preciosy 29. května, bude představeno všech 40 modelů nové kolekce. Jak je popsala Andrea?

„Jsou veselé, barevné a hravé. Jsme v botanické zahradě, a to tomu odpovídá. Nové modely Natali Ruden vypovídají o radosti ze života, módy, kreativity. Myslím, že móda je hra a má dělat náš život hezčím, příjemnějším a veselejším. A to se Natali daří.“

Foto: Anna Kovačic, účes: Petra Měchurová

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze
Natali Ruden
Dlouhá 3 110 00 Praha 1 - Staré Město
+420 775 571 127