Top hledané
Výsledky (0)
Kolekce ready-to-wear Resort 2021

Konečně něco nositelného! Carolina Herrera splní všechny vaše sny

Marie Ševčíková
19. srpna 2020
+ Přidat na Seznam.cz
4 minuty
Speciální rubrika
Žena v květovaných šatech na louce

Všechno, co očekáváte od elegantní kolekce s pořádnou dávkou temperamentu se snoubí v Resort kolekci 2021 Carolina Herrera. Jestli už dlouho hledáte anebo s jistotou volíte takový styl, podívejte se s námi na to, co přichází z newyorského ateliéru.

Vyberte si a srovnejte názory proti proudu:
Klikněte zde
Marie Ševčíková
Módní redaktorka
Klikněte zde
Anděla Vostrá
druhý názor
Móda proti proudu

Názor PROTI PROUDU: Marie Ševčíková

Wow. 

Já vím, asi jste čekali, že napíšu víc. Tohle ale bylo jediné, co mě napadlo, když jsem si poprvé prohlédla novou kolekci Resort 2021 od Carolina Herrera. Tak já začnu znovu.

Carolina Herrera a její módní kariéra reflektuje životní styl, který se hodí na newyorský Upper East Side plný luxusu a vybrané elegance. Jednoduché střihy, výrazný pas, zdůraznění ženské krásy, ale vždy v souladu s bontonem. Není tedy divu, že její kolekce oblékly také mnohé americké první dámy, mezi nimi například Laura Bush nebo Michelle Obama. Kombinací základních elementů (jako je například bílá košile), pestrých barev a zajímavých vzorů vzniklo pod rukama distingované Venezuelanky mnoho zajímavých modelů. Carolina Herrera přitom nezapomínala na půvab dámské postavy. Její modely tak ženám opravdu sluší.

Wes Gordon, kreativní ředitel této značky od roku 2018, který navrhl předsezónní kolekci Resort 2021, se k tomuto odkazu vrací. Zároveň však eleganci a půvab přenáší do každodenního oblékání nejen privilegovaným Newyorčankám. A povedlo se mu to. Moc. Pojďte se se mnou podívat:

Šaty, které podtrhnou elegantní siluetu

Jestli je něco pro návrhářku typické, je to zvýraznění ženskosti a půvabných dámských křivek. Jinak tomu není ani u této kolekce. Za zmínku určitě stojí zajímavé střihy šatů, sukní a overalů v námořnické modré, které lze navíc kombinovat s mnoha různými typy doplňků. Já osobně mám univerzální kousky nejraději. Co je však pro mě v této kategorii TOP, jsou malé černé šaty ve stylu Audrey Hepburn. Ty svými atributy splňují veškeré dekorum, ale smyslný výstřih nezapomíná prozradit, že i midi šaty s dlouhým rukávem můžou být hodně sexy. A čím ještě oslavit krásu ženské postavy? Na speciální příležitost určitě některými ze skvostných dlouhých šatů. Vzpomínáte, když Popelka vcházela do síně, kde se konal ples? Přesně takový to musí být pocit, mít na sobě jedny z těchto luxusních šatů...

Otevřít v galerii (12)
Žena v modrých šatech s knoflíky
Žena v modrých šatech s knoflíkyZdroj: lookbook.carolinaherrera.com
Otevřít v galerii (12)
Žena v modrém overalu
Žena v modrém overaluZdroj: lookbook.carolinaherrera.com
Otevřít v galerii (12)
Oranžový oversize svetr a modrá sukně
Oranžový oversize svetr a modrá sukněZdroj: lookbook.carolinaherrera.com
Otevřít v galerii (12)
Žena v černých midi šatech
Žena v černých midi šatechZdroj: lookbook.carolinaherrera.com
Otevřít v galerii (12)
Žena v dlouhých květovaných šatech
Žena v dlouhých květovaných šatechZdroj: lookbook.carolinaherrera.com
Otevřít v galerii (12)
Žena v oranžových tylových šatech
Žena v oranžových tylových šatechZdroj: lookbook.carolinaherrera.com

Puntíků není nikdy dost

Máte rádi puntíky? Pokud ano, z těchto modelů budete nadšeni. Černobílá barevná kombinace opět dává prostor pro zajímavé doplňky různých barev, které lze střídat podle nálady. V celé škále střihů si navíc svůj outfit snů vybere každá postava. Puntíky jsou také dobrou volbou, pokud chcete zakrýt některou z vašich zdánlivých nedokonalostí. Tak který z modelů se vám líbí nejvíce? Já dávám svůj hlas hned těm prvním, krátkým volánovým koktejlkám!

Otevřít v galerii (12)
Žena v puntíkovaných šatech s volány
Žena v puntíkovaných šatech s volányZdroj: lookbook.carolinaherrera.com
Otevřít v galerii (12)
Žena v puntíkovaných šatech
Žena v puntíkovaných šatechZdroj: lookbook.carolinaherrera.com

Nebát se kombinace barev a vzorů

Každého kolemjdoucího musí na první pohled zaujmout oranžový overal s výraznými květy! Není čeho se bát, pokud chcete opravdu vystoupit z davu, je tato kombinace vzorů a zářivé barvy nutností! Za pozornost také stojí kanárkově žluté midi šaty s holými rameny, které nelze přehlédnout. Jo a mimochodem - proč si k nim rovnou nedat oranžové lodičky? No a pokud si myslíte, že oranžová a žlutá jsou přece jen už trochu moc, podívejte se na kombinaci luxusního žakáru s nestárnoucí královskou modrou. Už? Je to ono?

Sečteno a podtrženo? Carolina Herrera, elegantní a na úrovni. Adjektiva, kterým tahle kolekce jednoznačně a sebevědomě dostála. Na další kombinace se nezapomeňte podívat dole v galerii.

Otevřít v galerii (12)
Žena v oranžovém květovaném overalu
Žena v oranžovém květovaném overaluZdroj: lookbook.carolinaherrera.com
Otevřít v galerii (12)
Žena ve žlutých midi šatech
Žena ve žlutých midi šatechZdroj: lookbook.carolinaherrera.com
Otevřít v galerii (12)
Žena v modré květované sukni a halence
Žena v modré květované sukni a halenceZdroj: lookbook.carolinaherrera.com
Otevřít v galerii (12)
Žena v modrých květovaných šatech
Žena v modrých květovaných šatechZdroj: lookbook.carolinaherrera.com
Luxusní vila na prodej Praha-západ - 255m
Luxusní vila na prodej Praha-západ - 255m, Okolí Prahy
Marie Ševčíková

Názor PROTI PROUDU: Anděla Vostrá

Pamatujme si, že méně je někdy více

Carolina Herrera je nádherná noblesní dáma, jejíž móda je vyhlášená mezi elegantními ženami, které chodí i sedí rovně jako prkno a nikdy neřeknou sprosté slovo, i když by se to třeba i hodilo. Je těžké její kolekci něco vytýkat, protože je v byznyse dlouhých 35 let a ví prostě co dělá. Jenže tlaku doby musí občas podlehnout i ona, takže se v její kolekci najde i něco, co je dle mého názoru obyčejnými smrtelníky nenositelné...

Najdi vnitřek pomeranče

Ne nadarmo se říká, dobrého pomálu. Čím míň, tím líp... nebo tak nějak. U této róby to platí dvojnásob. Moc oranžové barvy a moc látky. Diblík jako já by se v těch vrstvách ztratil jak nic. A při představě dámy s lehkou nadváhou bych dostala chuť na pomerančový fresh. Prostě a jednoduše - šaty mají dělat člověka a ne obráceně. Ostatní mají obdivovat mě, jak mi šaty sluší, a ne mě ve vnitřku hábitu hledat lupou s psychedelickým stavem z otravy oranžovou barvou.

Otevřít v galerii (3)
Žena v dlouhých mandarinkových tylových šatech
Žena v dlouhých mandarinkových tylových šatechZdroj: lookbook.carolinaherrera.com

Tina Turner hadr

Osmdesátky byly dobrý, ne že ne. Ti, co je zažili, ještě teď cítí pachuť závisti, když sousedka přišla v nějakým kousku z Tuzexu, zatímco my ostatní jsme si nic takového nemohli dovolit. Tina Turner může zpívat na celé kolo píseň The Best, ale metalické šaty s hranatými rameny podle mě z módního pekla nenavrátí ani ona, ani Cher s hitem Believe. Sama tomu nemůže věřit, že by se tohle na diskotékách znovu objevilo.

Otevřít v galerii (3)
Žena ve stříbrných šatech
Žena ve stříbrných šatechZdroj: lookbook.carolinaherrera.com

101 Dalmantinů

Přestože moje kolegyně Maruška tvrdí, že puntíků není nikdy dost, tak já si naopak myslím, že i tři puntíky jsou dav, a to je prostě moc. Pamatujete na Pretty Woman, jak si vzala na pólo ty krásný puntíkatý šaty? Ty byly pěkný a dnes mají obchodní řetězce tendence něco v tom smyslu prodávat a kolekce Caroliny Herrery je to toho čirým důkazem. Nicméně chvíli na tu fotku koukám a bolí mě hlava stejně tak moc, jako když jsem očumovala v dětství film 101 Dalmantinů, kde Cruella De Vil chtěla tak moc puntíkovaný kabátek... stejně jako na začátku toho zamyšlení se nad módou, znovu říkám - dobrého pomálu.

Otevřít v galerii (3)
Žena v černobílých puntíkovaných šatech
Žena v černobílých puntíkovaných šatechZdroj: lookbook.carolinaherrera.com

Suma sumárum se mi ale Resort kolekce 2021 líbí, vybrala bych si minimálně dvoje šaty.

Anděla Vostrá
Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze