Top hledané
Výsledky (0)
Motorka na dobíjení, co vás posadí na zadek

Tohle není sci-fi! Tuto motorku si můžete koupit už za pár měsíců! Pokud na ni máte...

Mgr. Jana Höger
05. srpna 2019
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta čtení
Zeus Bobber

Na elektrické automobily jsme si prakticky tak nějak už zvykli. Ale elektrické motorky mají svůj „boom“ před sebou. Už teď si ale nacházejí postupně své příznivce. Možná nebude trvat dlouho a na silnicích je uvidíme v silné převaze. 

Motorka Curtiss Zeus Bobber
Elektrická motorka Bobber
Curtiss Zeus Bobber

Fanoušci Applu třeste se

Unikátní motorka zvaná Curtis Zeus pochází od severoamerického výrobce společnosti Confederate Motorcycles, která proslula návrhy velmi specifických malých sérií. Oslnit vás může tento luxusní stroj kromě elektropohonu i moderními technologiemi. Milovníci jablíčkových věcí si přijdou na své. Před řidičem je místo pro váš iPad, který bude mít za úkol zobrazovat na svém displeji kromě trasy i aktuální stav nabití baterie a přibližný čas dojezdu.

Otevřít v galerii (1)
Curtiss Zeus Bobber
Curtiss Zeus BobberZdroj: curtissmotorcycles.com

Šokuje designem i výkonem

Luxusní motorka, která je vybavena dvojicí elektromotorů, by měla dosahovat točivého momentu až 197 Nm, což je pořádné číslo, a výkonu 140 kW (190 k). Tyto hodnoty mají zajistit akceleraci z nuly na 100 km/h za 2,1 sekundy a dojezd na jedno nabití se má pohybovat až kolem 450 km. Skvělý motor není ovšem to jediné, čím bude Zeus Bobber opravdu výjimečný. Jeho designový futuristický vzhled zákonitě upoutá každého, kdo ho spatří. Je dost pravděpodobné, že si možná leckdo bude myslet, že se ocitl v nějakém SCI-FI filmu, když mu prosviští motorka před nosem.

Pronájem vily 10+3, 490m2, Praha
Pronájem vily 10+3, 490m2, Praha, Praha 5

Ten, kdo miluje futuristický design, si přijde určitě na své. Zeus Bobber je minimalisticky laděný, elegantní, černá barva mu dodává osobní kouzlo. Při pohledu na hladké linie, lesklý povrch, velká karbonová kola, se vám musí zrychlit tep. Navíc s extra lehkou váhou 215 kg a parádní přilnavostí k povrchu vám to bude připadat jako jízda ve snu.

Curtiss Zeus má vzniknout v sérii 36 kusů. Základní cena je stanovena na 60 000 amerických dolarů, což je v přepočtu zhruba 1 500 000 Kč. Jeho výroba je naplánována na rok 2020.

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze
Curtiss motorcycles
Curtiss Motorcycle Co. 8118 Parkway Drive Leeds, AL 35094 USA 205–460–5855