Elie Saab Resort 2019 vás zve na luxusní riviéru

Léto je v plném proudu, a tak přišel čas na představení svěžích kolekcí na příští rok, které vás minimálně v myšlenkách přenesou na exotickou dovolenou.
24. července 2018
 
Hlavní stránka Nové články

Excentrická krása Elie Saab

Z luxusní kolekce Resort 2019 dýchá na první pohled atmosféra horkých letních dnů. Stylové slaměné klobouky, masivní brýle, které jen tak nepropustí agresivní sluneční paprsky, lehké materiály a výrazné vzory ještě výraznějších barev. Představujeme vám jednu z nejkrásnějších kolekcí nadcházející sezóny.

Vyberte si a srovnejte názory proti proudu:
vybrat
Martina Šmalclová
módní redaktorka
vybrat
Ornella Koktová
modelka

Martina Šmalclová

Žena Elie Saab je v pohotovosti  24/7   

Žena v očích Elie Saab je vždy perfektní a to i na odpočinkové dovolené. Přes den halí své tělo do luxusních vzdušných bohémských šatů a halenek z krajek, tylu, šifonu a hedvábí a večer se mění ve smyslnou sexy vamp vyznačující se vysokými rozparky, hříšnou mini délkou a vysokým leskem. Nechybí oslnivé flitry, zlaté a stříbrné akcenty.

Pro chladnější večery jsou tu nadčasové kabáty a ponča

Pokud některý z jarních a letních dnů přinese slabý závan větru nebo ochlazení, vše spraví elegantní kostýmky, luxusní overaly, nadčasové kabáty a ponča nebo kozačky nad kolena. Elie Saab tak kromě jemných látek sáhl také po teplejší bavlně, semiši, denimu nebo kůži.

Luxusní byt na pronájem Nové Město - 117m
Luxusní byt na pronájem Nové Město - 117m, Praha 1

Prim hrají stylové doplňky, chybět by vám neměla tahle trojka!

Povinnou výbavou se stávají slaměné klobouky, excentrické sluneční brýle a zatím příliš neokoukané šátky do vlasů. Nejen, že vás tahle trojice ochrání před nežádoucími vlivy slunečních paprsků, ale navíc dokonale podtrhne váš look a pulzující ženskost.

Zlákala vás kolekce Resort 2019 svou lehkostí a vidíte se právě teď na luxusní odpočinkové dovolené? Pak je pravděpodobně účel splněn!  

Martina Šmalclová

Ornella Koktová

Závan klasického retra v nádherné kolekci!

Jak je vidět v Resortu 2019, Elie Saab zdaleka není jenom dokonalost sama v oblasti Haute Couture, nýbrž i v normální běžně nositelné módě! A když se člověk pozorně zadívá, vidí tu a tam závan klasického retra v podobě květin, zvonů (včetně rukávů), blyštivých flitrů a nebo klasicky uvázaných šátků kolem hlavy.

Osobně jsem se strašně zamilovala do těch béžových semiš šatů, kde hloubku výstřihu určujete jen vy sami pomocí rafinovaně zapletené šňůrky. V kombinaci s těmi “oversized” slunečními brýlemi, volně rozpuštěnými vlasy a sexy mušketýrkami jde o velice provokativní model. Je to tak prudce sexy, že by si třeba vdané dámy měly dvakrát rozmyslet, zda si něco takového vůbec vzít (jasně, že já bych si to vzala!!!).

A ve finále mé doporučení dostává na první pohled super elegantní kombinace klasických kalhot (překvapivě zvonů) s průhlednou halenkou, která choulostivá místa zakrývá pouze pomocí rudých květů. Slaměný šik klobouk, šáteček kolem krku a menší psaníčko celkový efekt perfektně dotahuje do dokonalosti. Kam v něčem takovém? Pro mě za mě klidně i na prohlídku Karlštejna s následnou vyhlídkovou jízdou v naleštěném kabrioletu!!! Vrrrrrrr…

Ornella Koktová
Luxury Prague Life

Sdílet / stát se fanouškem

Galerie (42)

View photo gallery
OBSESSION Multibrand Store
Široká 37/7, 110 00 Josefov,
Česko
info@obsession.cz
+420 224 817 318