Top hledané
Výsledky (0)
Paříž, Elie Saab, ženská krása… Kombinace, která nikdy nemůže dopadnout špatně!

Brilantní Elie Saab SS19: Kolekce rozkvetlých květin a oslnivého třpytu

Martina Šmalclová
07. října 2018
+ Přidat na Seznam.cz
2 minuty

Elie Saab: Král luxusních rób

Jako obvykle si nás návrhář získal svými skvostnými maxi šaty, kterých je skutečně králem. Jeho haute couture kolekce vždy sledujeme se zatajeným dechem a jinak tomu není ani u kolekce SS19. Ta je sice na večerní róby o něco chudší, o to je ale pohled na ně oslnivější. Propracované jsou totiž opět do naprostého detailu.

Vyberte si a srovnejte názory proti proudu:
Klikněte zde
Martina Šmalclová
módní redaktorka
Klikněte zde
Ornella Koktová
modelka
Móda proti proudu

Názor PROTI PROUDU: Martina Šmalclová

Hra vzorů a barev

Módní přehlídku otevřel Elie Saab vlnou bílých modelů, které vzápětí vystřídala záplava květin, krajek, proužků a výrazných vzorů. Luxusní kolekce SS19 hraje celou paletou barev, z nichž kolekci jasně dominuje nesmrtelná černá.  

Blýskněte se, Elie Saab ví, jak na to!

Elie Saab představil okouzlující modely plné oslnivého třpytu, v nichž se budete pořádně blýskat! Flitry jsou klíčovým prvkem kolekce SS19 a punc luxusu modelům propůjčují mimo jiné i nadýchané sukně, metalické efekty nebo luxusní organza s holografickým efektem.

Prodej nebytového prostoru, Praha Vršovice –
Prodej nebytového prostoru, Praha Vršovice –, Praha 10

SS19 nabízí jak okázalost, tak rafinovanou střídmost

Vedle těchto kousků představil libanonský návrhář také střídmější kousky v podobě elegantních obleků a kostýmů. Pro ženy připravil nejen jednoduché bílé košile v kombinaci s volnějšími kalhotami nebo černé koktejlky, ale také smyslný korzet na ramínka ve spojení se slim kalhotami a jemnými sandálky. Rafinovanost? Tu má Elie Saab zkrátka pod palcem!

Kdo umí, ten umí...

I v tak luxusní kolekci, jakou je Elie Saab SS19, se najde několik kousků, které bychom z důvodu jejich prvoplánovosti raději oželeli. Patří k nim asymetrické šaty s leopardím vzorem nebo černé šaty s flitry, hlubokým dekoltem a dlouhou vlečkou. Nad těmi ostatními, kde figurují romantické květiny nebo sofistikovaná elegance, patřičně jásáme. Holt kdo umí, ten umí...

Martina Šmalclová

Názor PROTI PROUDU: Ornella Koktová

Kdo udává trendy příští sezóny? Přeci Elie Saab!

Snad sen každého fanouška módy je vymodléné místečko na přehlídce Elie Saab. A co je víc? No přeci samotná Haute Couture Elie Saab!!! Zkrátka a dobře sázka na jistotu, která nikdy nezklame. A to pochopitelně platí i u samotné SS19. Že Louis Vuitton udává trendy příští sezóny? Tak to asi těžko!

Moje jasná jednička je černá poloprůhledná róba, kde má modelka sexy černé body a je zahalena jen jemně prošívaným luxusním tylem. Hluboký výstřih pevně střežící všechna choulostivá místa a kratší kozačky, které jsou pro takovou róbu jinak dosti neobvyklé: tohle si totiž pohraje s představivostí úplně každého! Za mě šaty pro každou “DRAMA QUEEN”. Pokud vám přijde pozvánka s určeným dresscodem Black Tie, tohle je přesně ono!

Dále mě zaujal černý overal s jemným květinovým zdobením a překřížením za krkem. Nejen na večerní toulky městem, ale podle mě záležitost vhodná i do každodenního pracovního procesu. Kdo by taky nechtěl být za neodolatelnou sexy šéfku, že ano?

Největší trháky této kolekce podle Ornelly najdete na začátku galerie pod článkem.

Ornella Koktová
Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze
Elie Saab
OBSESSION Multibrand Store Široká 37/7, 110 00 Josefov, Česko
+420 224 817 318