Top hledané
Výsledky (0)
Elite Model Look 2018 má své vítěze a my víme, co na finále soutěže celebrity oblékly.

Elite Model Look 2018: V čem celebrity dorazily na velké finále?

Dominika Žejdl
31. srpna 2018
+ Přidat na Seznam.cz
5 minut
Speciální rubrika
Monika Babišová

30. srpna se konalo finále modelingové soutěže Elite Model Look 2018 a u toho samozřejmě nemohly chybět ani známé osobnosti, které se přišly na vyhlášení vítězů podívat. 

Nové naděje do světa modelingu vybírají ti nejlepší

V luxusním Španělském sále na Pražském hradě se hodnotilo celkem 26 finalistek a finalistů z České a Slovenské republiky. Do soutěže se každoročně přihlásí kolem statisíce lidí, a právě proto je tedy na místě mluvit u vyvolených o velkém úspěchu.

Ve finále jako vždy o budoucích světových modelkách a modelech rozhodovala porota sestavena z těch nejlepších a nejzkušenějších odborníků z módního světa, ale také z oblasti kosmetiky, kultury, médií nebo partnerů projektu. Za Českou republiku zvítězila Martina Sýkorová (15) a Martin Burian (20) a za Slovensko Jasmína Simová (14) a Jakub Janínek (18). Co si známé celebrity do luxusního Španělského sálu na Pražský hrad oblékly?

Vyberte si a srovnejte názory proti proudu:
Klikněte zde
Dominika Žejdl
módní redaktorka
Klikněte zde
Ornella Koktová
modelka
Móda proti proudu

Názor PROTI PROUDU: Dominika Žejdl

K vidění byly luxusní outfity, ale také průměr

Celým večerem provázel moderátor Jakub Prachař a mezi hosty nechyběly známé české tváře, jako je moderátorka Lucie Borhyová, herečka Hana Vagnerová, Monika Babišová, Eva Perkausová a mnoho dalších.

Vzhledem k tomu, že se jedná o Schwarzkopf Elite Model Look a každý ví, že značka Schwarzkopf je synonymem pro krásné a zdravé vlasy již 120 let, některé z dam si nechaly záležet i na svém luxusním účesu.

Borhyová, Bobošíková, Němcová a Perkausová se nebály barev

To, že většina osobností na společenské večírky obléká černé róby, každý ví. Právě proto je velkým překvapením, když je k vidění i trochu barev. Toho se chopila Lucie Borhyová, která oblékla krásné a elegantní červené šaty značky Karen Millen lichotíci jejím křivkám. Jana Bobošíková zvolila výraznou volnou róbu v sytě růžovém odstínu a také modrátorka Eva Perkausová sladila své elegantní šaty se svýma krásnýma modrýma očima.

Mezi všemi dámami v barevném nejvíce zazářila Pavlína Němcová, která zvolila šaty v zahaleném stylu s decentními puntíky a rozkošnou mašlí kolem pasu. 

Prodej rodinného domu, Praha 6 – 296m2
Prodej rodinného domu, Praha 6 – 296m2, Praha 6

Na černou klasiku vsadila Vondráčková, Prachařová, Babišová a Pazderková

Černá je dobrá. S tímto rčením souhlasíme i my. Zpěvačka Helena Vondráčková na svůj věk vypadá fantasticky a ve své róbě se stříbrným zdobením na soutěži rozhodně zářila. Stejně tak i Monika Babišová, které oblékla krásné šaty Alize s výstřihem. Musíme říci, že nás svou zajímavou vizáží překvapila i Iva Pazderková, která taktéž oblékla černé šaty, ale se svými zrzavými natočenými vlasy byla nepřehlédnutelná.

Agáta Prachařová nás svým modelem z dílny Michal Marek na jednu stranu trochu zklamala. Průhledné třpytivé šaty k ní moc nesedly.

Bíla mezi všemi byla Hana Vagnerová

Herečka Hana Vagnerová se ve společnosti moc často neobjevuje, zvláště teď, když se snaží prorazit za velkou louží. Na soutěži však nechyběla a rozhodně byla i vidět. V bílých šatech od návrhářky Vivienne Westwood s odhalenými rameny a krásnými vlasy jí to opravdu moc slušelo. 

Dominika Žejdl

Názor PROTI PROUDU: Ornella Koktová

Letošní ročník Elite Model Look 2018 se opětovně konal na jednom z našich nejmajestátnějších míst, na Pražském hradě. Jak je to ale u nás v Čechách zvykem, společenské akce “mezinárodnějšího” významu nejméně u půlky hostů způsobí paniku a nerozhodnost z toho, co si vzít na sebe. V dnešní Módě proti proudu se toto nepsané pravidlo dotklo i řady známějších hostů…

Hana Vágnerová:

Jelikož jsem hned z kraje nechtěla být za brutálně krutou soudkyni, začala jsem úmyslně právě s Hankou. Její model byl totiž jako jeden z mála prostě perfektní. Sněhově bílá minimalistická róba od Vivienne Westwood byla přesně akorát. Hlavním doplňkem toho všeho se stala karmínová hranatá kabelka a dokonalý účes. Asi takhle by to mělo vypadat!

Šaty: 98 % Make-up a vlasy: 100 %

Lucie Borhyová:

Jedna z nejoblíbenějších moderátorek po dobu dvou dekád dorazila na akci v absolutně vysmáté náladě, jak je to u ní zvykem. Lososové šaty na jedno rameno ji padly jako ulité, stříbrné psaníčko perfektně ladilo ke šperkům, účes na Saskii Burešovou za jedna...jen ty lodičky! Ty mi jako jediné úplně nesedly. Vypadají tak trochu těžkopádně, jako z nějakého vesnického plesu. Proto bych raději volila jemné páskové střevíce. Jinak dokonalá vyváženost!

Šaty: 89 % Make-up a vlasy: 93 %

Pavlína Němcová:

Jedna z našich známých modelek i v zahraničí přišla na akci jako pravá profesionálka. Šaty malinové barvy s puntíky společně s jemnými vlnami ve vlasech z Pavlíny udělaly diblíka večera (v dobrém slova smyslu). Opětovně vidíme hranatý typ kabelky, který se stal hitem letošní sezóny. Suma sumárum, tohle se vážně povedlo!

Šaty: 80 % Make-up a vlasy: 90 %

Helena Vondráčková:

Jedna z našich nejvýznamnějších legend popové hudby na Elite Model Look jasně předvedla, že ještě nepatří do “starého železa”. Perfektní figura, šmrnc a styl...to se musí nechat. Moc se mi líbí, jak jsou řešeny rukávy. Průhledná elastičnost tylu dokonale zakryje nedokonalosti starší pleti, své o tom ví i herečka Jane Fonda. Tomuto se zkrátka říká "mít styl a sexappeal i po sedmdesátce". Bravo!

Šaty: 78 % Make-up a vlasy: 90 %

Monika Babišová:

Manželka Andreje Babiše na akci dorazila v neobvyklé barvě. Olivově šedé šaty z butiku Alize doplnila mentolovým psaníčkem a lodičkami Jimmy Choo. Celkově nudné šaty naštěstí zachránila make-upem a princeznovským drdolem. To paradoxně dotáhlo celkový dojem úplně někam jinak… Za mě tedy ve finále dobrý.

Šaty: 60 % Make-up a vlasy: 80 %

Iva Pazderková:

Pohřební víla z temných jeskyň? Iva na tuto akci dorazila v podstatě v modelu, kterému se nic moc nedá vytknout, neboť její černé šaty jsou ukázkou průměrnosti, která neurazí. Opět vidíme trendy hranatou kabelku...ale ten make-up! Už se nedivím, že ji na akci doprovodil její dvorní kadeřník Michal Zapoměl. Protože osobu s tímto make-upem a účesem by vedle sebe asi potencionální nápadník mít nechtěl. Pokud to Iva cestou domů vzala přes Petřínské sady, je dost možné, že se dočteme o novém fantomovi, který tam začal strašit.

Šaty: 50 % Make-up a vlasy: -1000 %

Agáta Prachařová:

Manželka moderátora večera Agáta dorazila na Elite Model Look v šatech pochybné kvality. Trochu jsem zapátrala a zjistila jsem, že si je zapůjčila od módního návrháře Michala Marka. Aktuálně se prodávají ve slevě -50 % za 8 900 Kč. A co jsem pochopila, zřejmě jsou z nějaké staré kolekce. Nejenže Agátě vůbec nelichotily, ale dokonce ji odhalily její tělové spodní prádlo a to vůbec nepůsobilo hezky natož sexy. Ale co by se taky dalo čekat od 100% polyesteru...

Šaty: 10 % Make-up a vlasy: 30 %

Ornella Koktová
Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze